סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכונים בבדס"מ

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 5 שנים • 18 במרץ 2019

סיכונים בבדס"מ

מעריץ גאה​(נשלט) • 18 במרץ 2019
יש מגוון רב של "סטיות" / פטישים שהם נחשבים אקטים מסוכנים או בעלי רמת סיכון פוטנציאלית יחסית גבוהה.
דוגמאות : חתכים (קאטינג) ודם , מחטים/מסמור , תלייה הפוכה כשנהשלט קשור לחלוטין ידיים ורגליים, ביזאר קשה (סקאט) על הגוף במיוחד בפה שלא לדבר על בליעה, בעיטות חזקות לביצים או בשפה המקצועית ballbusting ,
דריכות/טרמפלינג קשה עם נעלי עקב מחודדות או וגם משקל כבד או וגם קפיצות לעיתים מגובה וכל דבר נוסף שלא ציינתי שקיים בו סיכון רב.

כמובן שמי שמגיע לרמות האלה רצוי שיהיה לו את הנסיון המסויים בביצוע הן כנשלט והן כשולט כדי למזער סיכונים אך עדיין הסיכונים קיימים והשאלה היא מדוע למרות המודעות שלכם לגבי קיומם של אותם סיכונים אתם בכל זאת מבצעים אותם בין אם אתם השולטים או הנשלטים ? ברור שגם בגלל הריגוש אך האם עצם ידיעת הסכנה אינה מספיקה דיו לשים את הריגוש בצד לרמת פנטזיה לא ממומשת ותו לא?
האם אנחנו בעצם הופכים לבלתי אחראיים כלפי עצמנו וכלפי הצד השני גם אם אנחנו מנוסים בעצם זה שאנחנו לוקחים את אותו סיכון שיכול להוביל גם לתוצאות של פציעה, מחלה ואף מקרה מוות?
החתול המנומס
החתול המנומס • 18 במרץ 2019
תראה את השרשור המקביל, כמו שנאמר שם בהכל יש סיכונים.
מסטירה בפנים אפשר להתחרש, אפשר גם למות מקריש דם אם קושרים לך את הידיים חזק מדי לאורך זמן וגם לקבל מיליון זיהומים מללקק לדומית שלך את הנעליים....

אז למה לחנוק, לחתוך, לתלות וכו'? כי זה עושה לנו את זה
"פספסתם את הממו שהS בBDSM זה סאדיזם?" -כלוביסט חכם במיוחד שאני ממש לא זוכר איך קוראים לו
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 במרץ 2019
אפשר להסתכל על הקהילה הבדס"מית כמו על גרף של התפלגות נורמלית ("עקומת פעמון"): יש את הקצוות הקיצוניים אבל רוב האנשים נמצאים באיזשהו מקום חביב באמצע.
הרי אם תעשה כאן סיבוב קצר תוכל לראות שדם, צואה, מחטים וכו' הם הגבולות הכי שכיחים כאן.
רוב האנשים לא מגיעים לבדס"מ בשביל להגיע לקיצון. למרבית חברי הקהילה יש איזו פנטזיה מענגת ולא מזיקה במיוחד והם מחפשים פרטנר שיעזור להפיח בה חיים.
אלו שכן מחפשים את הקיצון, במוקדם או במאוחר מבינים שהמציאות היא לא סרט פורנו:
אין אפקטים, אין טריקים, אין תסריט אחיד ונוצץ- אבל כן יש השלכות על המציאות שאי אפשר ללחוץ עליהם "איקס" כמו על הסרטונים שראו ולהמשיך כאילו כלום לא קרה.
עד מהרה הם מגלים שהכאב עז מדי וריח הצואה מגעיל מדי, ואלו הם המגנונים של הגוף והנפש שנועדו לגרום להם לעצור ולחשוב פעמיים לפני שהם ממשיכים הלאה בכיוון הזה.
אז הם מגיעים לפשרה: עושים סובלימציה לפנטזיה ומתאימים אותה למציאות ולדרישותיה- לרמת המסוגלת האישית, לסיכונים הבריאותיים, ונצמדים לכללי הזהירות השונים.
(וכמובן, יש כאלו שמספיק אחראיים ללמוד מלכתחילה את הנדרש לפני שהם ניגשים אליו, ויש לי תחושה שככל שהשיח על בדס"מ נעשה יותר פתוח כך מספרם עולה מכיוון והידע הופך לזמין יותר).
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

אם אתה מתכוון לשרשור על דימום

החתול המנומס כתב/ה:
תראה את השרשור המקביל, כמו שנאמר שם בהכל יש סיכונים.
מסטירה בפנים אפשר להתחרש, אפשר גם למות מקריש דם אם קושרים לך את הידיים חזק מדי לאורך זמן וגם לקבל מיליון זיהומים מללקק לדומית שלך את הנעליים....

אז למה לחנוק, לחתוך, לתלות וכו'? כי זה עושה לנו את זה
"פספסתם את הממו שהS בBDSM זה סאדיזם?" -כלוביסט חכם במיוחד שאני ממש לא זוכר איך קוראים לו

אז אני מתחיל להסמיק פה
daniel1973​(נשלט)
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
daniel1973​(נשלט) • 19 במרץ 2019
למה מעשנים ? למה אוכלים אוכל לא בריא? . יש לי חבר צימחוני ואני כל הזמן רואה אותו עם צלחת הירקות העצובה שלו.. ואני תמיד אומר לו שהוא יגיע לגיל מ100 אני פשוט לא מבין בשביל מה...
אנשים עושים הרבה דברים לא בריאים
ובסקס בכלל כשהזין עומד השכל במכנסיים...