סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי התנסה בפיסטינג נשלטים/נשלטות שולטים/שולטות

Sweet melody
לפני 5 שנים • 15 במרץ 2019
Sweet melody • 15 במרץ 2019
אני עשיתי פיסטינג לגברים ולנשים.
חשוב לתת זמן ולאפשר לצד המקבל להסתגל לתחושה ולהרפות את השרירים.
לי פעם ניסו וחוץ מהרבה דם כי נפצעתי לא קרה כלום.
לכן כדאי להיות זהירים ולהיות תמיד בקשר עין עם מי שנחדר.
החוויה מדהימה..ואין משהו שמשתווה לזה.
כשכל היד בפנים צריכים לזוז לאט ובקצב רגוע לסובב לפתוח ולסגור את האגרוף..ולהגביר קצב רק כשרואים שהנחדר כבר בתוך זה..וחווה את זה כהנאה ולא סבל או לפחות הנאה וכאב מהולים יחד.
סווריןן
סווריןן • 15 במרץ 2019
פייר? הייתי נמנע מזה. ללא קשר להנאה (שבטוח יש), נראה לי שלא כל ספינקטר מסוגל לכל סוג של מתיחה, ללא קשר לכמות חומר הסיכה. הפתח הזה נועד לטפל במשהו שהוא רק מעט יותר דק מאיבר מין. לכן המעבר מהחדרה כייפית של אצבעות או החדרת איבר מין להחדרת כף יד, כף רגל, ברך, ראש... אינו בהכרח מעבר בטוח.

אם סביר לבסס כאן ניחוש על בסיס מה שמתרחש בלידה, אז כשעובר בתעלה צרה בגוף משהו גדול, יכולים בהחלט להיווצר קרעים ושינוי מבני. רק שבפיסטינג אין צוות שמייד בודק ותופר.

בקיצור, נראה לי שסתם לשעתק משהו שרואים בסרט פורנו זה מתכון דיי בדוק לפיסורה, אבל קטונתי.

יש פרוקטולוג באתר? במחשבה שניה, גם פרוקטולג לא ידע כי לאו דווקא יספרו לו מה המקור לבעיה שהוא נדרש לטפל בה, ולאו דווקא יהיה נעים לו לשאול...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סוורין,
מנסיון אישי ומקריאה באינטרנט (כולל ספר שלם לפיסט שכתב עובד סוציאלי גיי ומדריך שכתב פרוקטולוג גיי, שניהם עם הרבה מידע על פיזיולוגיה, אנטומיה ובטיחות), שום סיבה לשום פיסורה.
פיסט אלים ולא נכון עלול לגרום לא רק להרס מוחלט של פי הטבעת ואף למצב של prolapse (לא אתרגם, זה קצת פויה, אתה מוזמן לגגל), הוא יכול לגרום קרע במעי ולהוביל למוות. כן, מוות. לא מגזים.
פיסט נכון, בטיחותי, רגוע ומותאם לגוף לא יגרום לשום פציעה, וזה אחרי כ11 שנים ניסיון. זו חוויה של אינטימיות ותקשורת שאין דומה לה. לא יודע אם יש מי שלא יכול בכלל, אבל כל עוד אתה לא נלחם בכוח נגד הגוף לא יקרה כלום - מקסימום, מבינים שלא ודי.
אציין שאצלי זה לא בא ממקום בדסמי, אלא כחוויה בפני עצמה (בכלל לא מבין למה אנשים מקשרים בין השניים). למי שאוהב אנאלי - אני בכנות ממליץ
סווריןן
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019
סווריןן • 16 במרץ 2019
תודה דרקן. נראה לי שנושא הבטיחות מאוד קשור למשתנים אישיים (כמו שכתבו למעלה). פרט לגודל כף היד אל מול הקיבולת של העכוז, יתכן גם הבדל גילאי: יכול להיות שפיסטינג בגיל חמישים הופך מסוכן אפילו למישהו שנהנה מפסיטינג בצעירותו. אני מניח שיש תת-דיווח על תאונות בנושא זה. אינטואיטיבית, הבעיה קצת דומה למי שהולך לחדר כושר ועושה עליות מתח במקום לחפש את המשקל שנכון לו להרים. מתבייתים על חדירה בהיקף של זרוע ללא קשר לקיבולת. זה יעבוד מצויין לרבים. אבל עלול להתברר כזוועה לאחד מאלה שקוראים אותך ומתלהבים...

וכדי שלא להפוך את כל זה לקודר מדי, אצרף קישור לקריקטורה רלוונטית לאומן קומיקס שצריך להיות מוכר יותר (בתקווה שהקישור יפתח.. אם לא, חפשו את השביעית מלמעלה בטור הימני ביותר.):

ַ
ַ
https://www.studioarmadillo.co.il/%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A1/%D7%A9%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%97%D7%99%D7%95%D7%AA/#iLightbox[89709ef6d6294dd19ba]/36

ַַּ
מכה בתורה
מכה בתורה • 16 במרץ 2019
ולך דרקן יש כמובן "נסיון" 11 שנה
(לא להתנפל עלי .... כותב בלי קשר אליך)
מה אגיד לכם
רופאים עוברים ארבע שנים ניתוחים על גוייה כדי להתמחות במשהו... ועוד ארבע שנים על איש חי. וגם אז יש נזקים. וגם אז זה בהרדמה.
ולך יש ניסיון ( שוב לא קשור אליך בכלל)

מה שלא מקולקל אין צורך לתקן
תשמרו על עצמכם
אין לכם עצמכם נוסף
את החיים אי אפשר להתחל או לפרמט זה לא משחק.
(ושוב דרקן בלי קשר אליך.... מתייחס למשפטים שכתבת לא לאישיות ולבלוג המדהים שלך)

אגב מתייחס לאנאלי לא לואגינלי
משם יוצאים תאומים ואפילו שלישיות
שלא לדבר על איש כמוני
Bent

לכול מרימי הדגל

Bent • 16 במרץ 2019
פיסטינג כמו כול פעילות מינית נעשית זה אלפי שנים, היא לא לכול אחד, ולא לכול טעם.

כמי שהחדיר את ידו לנשים (ואגנלית ואנאלית) ולגברים, ולגבר אחד אפילו את שתי ידי ואת אחת מהן כמעט עד המרפק, ותאמינו לי זה חתיכת קסם, אפשר וקל לעשות את זה נכון ומהנה.

אבל כמו כל פעילות קצה, אפשר ויותר קל לעשות את זה לא נכון ולגרום נזק.

אז מה התרופה, מי שרוצה לעשות ולחוות כמו כול פעילות יהיה חכם להשכיל את עצמו, ולעשות הכל כפי שכבר נאמר חכם,לאט בהדרגה, ונכון ככול האפשר.

יש המון מדריכים שנכתבו ממאות שנות ניסיון קולקטיבי, יש קהילות של אלפי אנשים (אם לא עשרות ומאות אלפי אנשים) שנהנים וכותבים על כך בשלל פורומים, מה פשוט יותר מללמוד?

וסוורין, יש לא מעט סיכונים אפשריים מפיסטינג, הכוללים בעיקר קרעים בשריר או בשם העם פיסורה, אך פיסורה באופן מדהים יכולה לקרות גם מאצבע (שלא לומר ציפורן סוררת), באופן הזוי, דווקא פיסטינג שיגרום לקרע כנראה יטופל נכון יותר מכול עצירות שהיא הגורם הראשי לפיסורה לרוב, יאובחן על ידי הנחדר והחודר במקום ולא יגרום לבעיה שהיא סימפטומית, אלא זמנית.

בברכת יד קפוצה וחיוך אווילי כתוצאה
חניבעלs​(שולט)
חניבעלs​(שולט) • 16 במרץ 2019
מומחה בצד החודר וגינלית ואנאלית
הרבה סבלנות
תקשורת
עדינות
סיכוך רב
לעיתים כפפות לטקס
אצבע ועוד אצבע עם המון סבלנות עדינות וסיכוך והיד בסוף מחליקה פנימה ועמוק לשניי החורים
אין צורך לעשות נזקים או קרעים אם עושים זאת בדרך הנכונה
ההנאה היא לשני הצדדים
נסו ותהנו
ColdSteel
לפני 4 שנים • 23 במאי 2019
ColdSteel • 23 במאי 2019
אשתי העניקה לי את ידה כמה פעמים. בגדול את הפיסטינג שלי אני מתחיל עם צעצועים, עובר ליד מסיליקון ואז יד אמיתית. צריכים להיות מאוד נקיים, מאוד משוחררים והרבה שמן. רצוי להשתמש במזלף או משהו אחר, קניתי מזרקי 150cc מאיביי, לשימון יסודי. חוקן עמוק ויסודי חשוב גם כן. לא רק בגלל אי נעימות אפשרית אם יוצא מלוכלך אלא זה גם משחרר וגם מפנה מקום.