בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למין החזק באמת- נשים ;)

yaeli89
לפני 5 שנים • 17 במרץ 2019

שאלה למין החזק באמת- נשים ;)

yaeli89 • 17 במרץ 2019
באמת באמת מסקרן אותי לדעת...
במיוחד בפורום הזה:
מהי גבריות בעיניכן? איך אתן תופסות גבריות? מה לתפיסתכן נחשב "גברי"? מה נחשב "לא גברי"?

לצורך עבודת המחקר שלי כל תגובה תתקבל בברכה- קצרה ועניינית/מפורטת, מורכבת ועמוקה.. icon_wink.gif
מוזמנות גם לכתוב לי בפרטי/להפנות לפוסטים רלוונטיים

אהבה גדולה לכולכן 3>
goldenkiss​(שולטת)
לפני 5 שנים • 17 במרץ 2019
goldenkiss​(שולטת) • 17 במרץ 2019
גברי בעיני זה עוצמה ושברירות יחד, חוזק וחולשה במין ריקוד שיוויוני, שניהם קיימים תמיד, שניהם באים לידי ביטוי בו זמנית.
BeIIe
לפני 5 שנים • 18 במרץ 2019
BeIIe • 18 במרץ 2019
בעיניי הגבר הגברי הוא אמיתי, הוא בטוח בעצמו, הוא לא צריך לנסות להקטין את האישה/לגרום לה להרגיש לא בסדר עם עצמה רק כדי לרומם את עצמו.

- הגבר הלא הגברי; שקרן, חסר אישיות, מנסה כל הזמן להקטין אותך כדי להרגיש בסדר עם עצמו, לא יכול להתמודד עם אישה חזקה ודעתנית.
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 18 במרץ 2019
שאלה מהממת. גבריות היא היכולת לתת לי תחושת ביטחון בכל רובד בחיי. המילה היא ביטחון.
    התגובה האהובה בשרשור
כתבת פנאי פלוס
כתבת פנאי פלוס • 18 במרץ 2019
אני שונאת גברים:
בעיני גבר זה שילוב בין כלב לילד בן 4. לא יודע להערך למצבים מורכבים רגשית.
עסוק בלקבל פידבקים, לשמוע שהוא זיין
בורח מאינטימיות
שטחי ( חשוב לו לסמן וי על כוסיות ומה יחשבו עליו)
מקטין ( מניסיון) כדי לקבל בטחון על חשבוני
גישה מעשית ולא רגישה במקום אמפטיה
פלייפול
פלייפול • 18 במרץ 2019
^^^
בול אני. פרופיל יותר מדוייק אפילו מההורוסקופים של סמארט.
Kitty frank
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
Kitty frank • 19 במרץ 2019
זה נושא אהוב עלי במיוחד שלא יכלתי שלא לנסח את התשובה שלי .

גבר תמיד יבוא כנגד אשה, הדיון הקווירי כבודו במקומו מונח, אבל אי אפשר להיות שם כששואלים שאלה כמו "מה היא גבריות?", ולכן התשובה חייבת להיות דיכוטומית ומנגידה ככול האפשר.

גבריות יושבת בעיני על שתי רגליים, חוסן ותקיפות, והנשיות מנגד על שבריריות וקורבנות.

בהווי הגברי יש התעסקות תמידית במדדים וסממנים ברורים של הצלחה לכול חברה יש את האידאות שלה לאיך נראה חוסן גברי, אבל הוא תמיד יהיה כוחני ואלים, בפועל, בשפה, במחוות גוף וביחס לנשים.

עם זאת הגבריות חסונה ותקיפה הרבה פעמים בשביל ליצור מרחב מוגן לקרובים. הלחץ שמופעל על כל כך הרבה גברים להיות חזקים הוא בעיני מה שמשגע אותם להתקפי האלימות הקיצוניים שאנו רואים בכול מקום.

בעיקר חשוב לזכור בעיני שהגבריות היא לא המרכיב היחידי בגברים, ולעיתים היא נעימה והנפש הפועלת משכינה איתה שלווה, ולפעמים היא מחרפנת אותה ולרוב זה איפשהו באמצע-בדיוק כמו הנשיות.
Lady Guinevere​(שולטת)
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
Lady Guinevere​(שולטת) • 19 במרץ 2019
גבריות בעיני כמו שניצי אמרה היא בטחון, לדעת שהוא שם בשבילי שיש על מי לסמוך, יש מי ששומר עלי,
גם אם זה לא תמיד נוח או במקום.
גבריות בעיני היא ללכת אחרי מה שאתה באמת רוצה, באומץ, גם אם זה חברתית לא מתאים או מבהיל (לדוגמא גבר גדול וחזק שרוצה להיות נשלט)

למרבה הצער הרבה גברים לוקחים את הדברים האלה למקומות מאוד אגואיסטים
(דוגמת ״ספונטניות״ תרגום לגברית, אני חרמן עכשיו ויש לי זמן אז אפשר לבוא, בלי קשר לאם נוח לך או לא)
ואגואיזם זה אחד הדברים הכי לא גבריים בעיניי
האנשה עצמית
לפני 5 שנים • 20 במרץ 2019
האנשה עצמית • 20 במרץ 2019
התכונות שכתבת, ליידי ג'.
אלו תכונות לאו דווקא גבריות אלא תכונות שאני מצפה להן מכל שותפ/ה למערכת יחסית כלשהי, זוגית וגם חברית.

לדעת שיש על מי לסמוך, להשיל מגננות.
להיות אותנטיים.
אלו ציפיות שיש לי גם מנשים וגם מגברים.
בוורלי
לפני 5 שנים • 20 במרץ 2019
בוורלי • 20 במרץ 2019
יודע להגמיר, שקול, חתיך, גבוה, לא פוחד לקבל בתחת.