סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר השולטות הגדול_חלק א'

מטפורה
לפני 5 שנים • 27 במרץ 2019
מטפורה • 27 במרץ 2019
Zord, אפשר להבין למה אתה מגיב כך? אומנויות הפיתוי זה ז'אנר ירוד שמבוסס המוצהר על שימוש בחולשות אנושיות טו גט סאם. מה שבכוח המוח הציעה הפוך מזה- ומייתר כל מניפולציה, אגב- זה הכי פשוט שיש והכי ישיר: (הרבה מה)נשים כאן מעוניינות בגבר מעניין, חכם, משעשע, חזק ברוחו וחובב טיולים ארוכים על החוף. למה זה כל כך תמוה שזה נתפס בעינינו כחשוב יותר ממה אתה רוצה לעשות לרגליים שלה. זה באמת כל כך הרבה לבקש? שקודם תמצאו חן ואחר כך, אולי, יבוא גם השאר? אני באמת שואלת, כי בעיני זה נראה הכי פשוט ואינטואטיבי ואיכשהו עדיין יש לי אינבוקס שמלא ב'גבירתייייי מהההה מידתתת הנעליים?', 'צריכה נקיון לפסח?', 'מתי לאחרונה עשית סקס?'. מתי כבר תנסו את השיטה שלנו?
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 27 במרץ 2019
ArchAngel כתב/ה:

אף אישה שעברה את גיל 15 לא באמת יוצרת קשר עם גברים רק בשביל להתלהב לחברות.
"להשיג את החתיך של השכבה" מת באותו גיל שבו שבו לשאוף להיות "מקובלת" התחיל להישמע פתטי.
אישה שתגיד לחברות להשהיא מצאה מישהו חתיך לא תזכה לתגובות נדהמות כי זה לא מיוחד בשיט, ולא דורש שום כישורים מיוחדים. כל אחת עם מראה סביר יכולה בעצמה למצוא לה חתיך תורן, ולכן מגיל 15, איזה שלוש שנים מאז שאת קולטת שאת נמשכת מינית לבנים, את מבינה כמה משעמם ופתטי זה "להשיג חתיכים" בשביל להראות לחברות.

אני רוצה שכל נער מגיל 15 עם מראה סביר יוכל למצוא כוסית תורנית, בלי שום כישורים מיוחדים.
זה יכול לפתור את הבעיה בהמשך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 במרץ 2019
כל נער שמספיק בטוח בעצמו ולא מתחנן ל-"צ'אנסים" ולא מתנהג כאילו חייבים לו משהו, ימצא את מי שהוא מחפש.
אלו שהולכים ומתבכיינים באינטרנט שכל הנשים רעות ולא הוגנות, לעומת זאת- לא.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Zord20 כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

"להשיג את החתיך של השכבה" מת באותו גיל שבו שבו לשאוף להיות "מקובלת" התחיל להישמע פתטי.
אישה שתגיד לחברות להשהיא מצאה מישהו חתיך לא תזכה לתגובות נדהמות כי זה לא מיוחד בשיט, ולא דורש שום כישורים מיוחדים. כל אחת עם מראה סביר יכולה בעצמה למצוא לה חתיך תורן, ולכן מגיל 15, איזה שלוש שנים מאז שאת קולטת שאת נמשכת מינית לבנים, את מבינה כמה משעמם ופתטי זה "להשיג חתיכים" בשביל להראות לחברות.

אני רוצה שכל נער מגיל 15 עם מראה סביר יוכל למצוא כוסית תורנית, בלי שום כישורים מיוחדים.

ואני מגיל 15 רוצה כוסון אחר כל לילה, ודווקא יש לי המון כישורים. ואז מצאתי משהו יותר טוב. אני קורא לזה "להתבגר". מומלץ
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 במרץ 2019
מטפורה כתב/ה:
Zord, אפשר להבין למה אתה מגיב כך? אומנויות הפיתוי זה ז'אנר ירוד שמבוסס המוצהר על שימוש בחולשות אנושיות טו גט סאם. מה שבכוח המוח הציעה הפוך מזה- ומייתר כל מניפולציה, אגב- זה הכי פשוט שיש והכי ישיר: (הרבה מה)נשים כאן מעוניינות בגבר מעניין, חכם, משעשע, חזק ברוחו וחובב טיולים ארוכים על החוף. למה זה כל כך תמוה שזה נתפס בעינינו כחשוב יותר ממה אתה רוצה לעשות לרגליים שלה. זה באמת כל כך הרבה לבקש? שקודם תמצאו חן ואחר כך, אולי, יבוא גם השאר? אני באמת שואלת, כי בעיני זה נראה הכי פשוט ואינטואטיבי ואיכשהו עדיין יש לי אינבוקס שמלא ב'גבירתייייי מהההה מידתתת הנעליים?', 'צריכה נקיון לפסח?', 'מתי לאחרונה עשית סקס?'. מתי כבר תנסו את השיטה שלנו?

יש הסבר פשוט ותמים לכל אחד מההודעות שקיבלת:

גבירתייייי מהההה מידתתת הנעליים? : הוא רוצה לעשות הפתעה לחברה שלו ולקנות לה נעלים. בגלל שכפות הרגליים שלך דומות לזו של בת זוגתו אז הוא פנה אליך. ה"גבירתייי" ו"מההה" זה בגלל שהוא מגמגם.

'צריכה נקיון לפסח? : בפסח מצווה לעזור לנזקקים. סביר להניח שהוא דאג שלא תספיקי להכין מצות.

"מתי לאחרונה עשית סקס?'" : מדובר בפטריוט ישראלי שחשוב לו לשמור על רוב יהודי בארץ ישראל. לכן, הוא עובר אדם אדם ובודק את שיעור הפיריון באוכ'. לכן, הסירי דאגה מליבך גברת מטאפורה. גם אליי הוא פנה. הוא לא התעצל ושלח לי גם תמונה של איבר מינו כנראה בשביל ההמחשה. חמוד.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 27 במרץ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
Zord20 כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

ואני מגיל 15 רוצה כוסון אחר כל לילה, ודווקא יש לי המון כישורים. ואז מצאתי משהו יותר טוב. אני קורא לזה "להתבגר". מומלץ

וואלה? אני דווקא מצאתי את תאילנד ואוקראינה.
בכוח המוח{Aion}
לפני 5 שנים • 28 במרץ 2019
בכוח המוח{Aion} • 28 במרץ 2019
זורד? אשת מכירות של קורסים לאומנות הפיתוי? אפילו לא זו שמפתחת את הקורסים, אלא רק זו שמשווקת אותם? ביאסת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 במרץ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
שרשור מרמור "למה אין חתנים אוקראיניים" ייפתח בעוד 5...4...3...

בתור אוקראינית יהודיה שלמשפחתה היו במשך דורות יחסי שכנות עם אוקראינים נוצרים, כל כך מצחיק אותי לקרוא איך גברים ישראלים בטוחים שאוקראיניות שונות מנשים ישראליות "הביצ'יות תעבות הבצע". משכונעים שיש להן איזו מנטאליות אחרת, כנועה, שרק מתה לשרת ולהעריץ אותם למרות שאין להם מה להציע ולכן בכלל ניגשו לסוכנות "הזמנת כלות" כזו במקום לזכות בליבה של מישהי שהיו צריכים להקסים בעזרת תקשורת בשפה ששניהם דוברים.
מה שהסוכניות האלו לא מספרות זה שאף אישה אוקראינית לא הייתה נוגעת בהם אם לא היה לה אינטרס כלכלי בהם והכל הצגה, שהן מתכוונות לזרוק אותם בשנייה שתהיה להן אזרחות והרבה פעמים לא יהססו להשאיר אותם מאחור עם חובות. כי ככה זה כשאין באמת אהבה.
בכדי שהסוכניות ירוויחו כסף, יותר נוח להם לספר לגברים שזו "תרבות אחרת, פטריאכלית שבה הנשים שמחות לשרת את הגברים" אבל זה בולשיט. רק מעצם זה שהייתה מהפכה קומוניסטית במדינה הזו, חוסלו המעמדות ונשים יכלו לעשות כל מה שגברים עשו ואכן עשו זאת, כבר אפשר להבין שהנרטיב הזה רחוק מהמציאות.
במציאות, אוקראיניות רבות נגעלות מגברים ישראלים. צעירות שמחפשות הרפתקאות עם תיירים רואות בגבר הישראלי "ז'יד" (כינוי גנאי מאוד מכוער ומשפיל ליהודים) שהן שמחות שעף להן מהפרצוף לאחר שבוע וצוחקות עליו מאחורי הגב על כמה שהוא נאיבי שחשב שהן אוהבות אותו או נמשכות אליו ולכן חיזר אחריהן וקנה להן מה שביקשו.
תפתחו טלויזיה, תראו איך האוקראינים הולכים ברחובות ועושים מצעדים לזכר כל מיני "גיבורי עם" אנטישמיים ופשיסטים, למה נראה לכם שדעות כאלו לא פופולריות גם בקרב נשות המקום?
אלו שמגיעות לסוכניות בכדי להתחתן עם גברים ישראלים מבלי שהן יודעות להחליף מילה איתם הן כאלו שמגיעות מהכפרים, מאזורים מאוד לא מפותחים, שאותה רמת השכלה נמוכה בהם שלא מאפשרת להן להשיג עבודה ראויה גם גורמת להן לאמץ דעות אנטישמיות חשוכות ובורות ברמה מבחילה. כל מי שיטרח לפתוח ספר היסטוריה יראה שהיסטורית הכפרים שמהן באו רובן טבחו ביהודים בזמן הכיבוש הנאצי או לפני כן בזמן פוגרומים אינטישמיים בתקופת הצאר.
אם הגברים הישראלים היו מבינים רוסית/אוקראינית הם היו מתפחלצים מרמת הגועל שיש לנשים כאלו מהם, כמה שהן צוחקות על הפתטיות והסרט שהם חיים בו שבת 20 צעירה ויפה התאהבה בגבר שמן, קירח ופרימטיבי בגיל של אבא או סבא שלהן.
הן עושות את זה רק בשביל הכסף או האזרחות. בשניה שהן יקבלו את מבוקשן הן ינטשו בלי לחשוב פעמיים, לפעמים גם ינקמו על החרא שהגברים האלו האכילו אותם כי היו מושכנעים שמדובר בתרבות של שפחות שיחס כזה מקובל עליהן.
מה שמצחיק זה שגברים אוקראינים בעצמם אומרים שהנשים שם "יותר מדי פמיניסטיות" בדיוק כמו שישראלים אומרים על ישראליות, וכל התלונות שיש לגבר ישראלי שחושב שהכל מגיע לו על בנות עמו יש גם לגבר אוקראיני שחושב שהכל מגיע לו על בנות עמו. אם הגברים הישראלים היו יודעים רוסית/אוקראנית הם היו מזמן קוראים על זה ברשתות החברתיות שלהם (למשל VK), על איך גם על האוקראיניות אומרים שהן "ביצ'יות" ולא נותנות צ'אנס וסקס לכל גבר שרק רוצה.
יותר מזה: בתרבויות הסלאביות מצופה מהגבר לחזר, לשלם, לעשות מחוות רומנטיות עד אין קץ לפני שאישה בכלל תשקול לצאת איתו. מי שמסתפק בחצי-חצי או מצפה שיקבל תמורה על כל המחוות שנתן לא נחשב גבר רציני בעיניי הנשים שם, וגם לא בעיניי גברים אחרים ומעלה גיחוך.

אני מתארת לעצמי שדברים כאלו לא פוסחים על תאילנד, והנשים מציעות את עצמן לנישואין וסקס לא עושות זאת מאהבה גדולה למערביים (שהתרבות שלהם שונה לחלוטין מהתאילנדית ודברים שטבעיים לנו נחשבים מזלזלים אצלם) אלא בכדי לצאת מהעוני שבמדינה שלהן.
בקיצור, אם יש למישהו אופי מחורבן שדוחה נשים, אף אישה לא תרצה אותו בשום במקום בעולם ואם הוא חושב אחרת הוא חי בסרט ומבזבז את הזמן והכסף שלו.
כסף או אינטרסים לא באמת קונים אהבה או משיכה, ואין שום מנוס מלפתח אישיות, לפתח יכולות תקשורת בין-אישית ולהיות אדם ששווה להיות בחברתו.
מי שלא עושה זאת, ישאר רק עם נשים שינסו להרוויח משהו על חשבונו בדיוק כפי שהוא מנסה להרוויח על חשבונן. מין מוצא את מינו.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 28 במרץ 2019
.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מרץ 28, 2019 8:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת