סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איגדתי את הפוסטים שלי למעין ספר

Netrunner​(נשלט)
לפני 4 שנים • 29 במרץ 2019
Netrunner​(נשלט) • 29 במרץ 2019
אז אולי נחשוב על דרך טובה לפרסם את זה בעממיות?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 במרץ 2019
יש מגוון אפשרויות:
בפייסבוק אפשר לפרסם בקבוצות שנועדו לכתיבה מהסוג הזה, ניתן גם לפתוח דף אמן בשם עט ולעלות לשם את הסיפורים ולתת לויראליות לעשות את שלה.
אפשר לפרסם באתרים שנועדו לכותבים מכל הז'אנרים כמו wattpad, mypen וכו'
אפשר לפרסם באתרים שנועדו במיוחד לכתיבה אירוטית.
אפשר לפנות להוצאות לאור של ספרים דיגיטאליים ולקבל מחיר שהוא דרסטית נמוך יותר מהוצאה לאור פיזית.
ואם זאת אפשרות, ניתן לתרגם את הסיפורים לאנגלית ואז אפשרויות הפרסום מתרחבות בצורה ניכרת.
מטפורה
מטפורה • 29 במרץ 2019
הבנאדם הצהיר שהוא לא מתכוון להגיב השרשור הזה יותר כי ניצל"שנו מעכבר (אם כי גם הוא יכול להיתרם מהעצות שהעלית, אז הידד). זה אולי באמת לא כל כך נחמד מצדינו. וגם, נדמה לי שהוא כתב שהוא לא מעוניין להוציא את זה לאור. וגם, אני מאוד אוהבת לדבר בשמו. icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 29 במרץ 2019
דיברתי איתו בפרטי. אני לא עושה משהו בניגוד לרצונו. זה גם לא שהוא אמר את מילת הביטחון: ז'אן פול.

ארצ', ננסה לפרסם בעמודים / קבוצות מיניים יותר?
לדעתי האתרי כתיבה לא משהו.
תחת אש
לפני 4 שנים • 30 במרץ 2019
תחת אש • 30 במרץ 2019
מזל טוב. בהצלחה.
השטיחון המקולר​(נשלט)
לפני 4 שנים • 30 במרץ 2019

הספור של סווארין יכול להפוך רב מכר.

מצאתי את עצמי מחכה כל פעם לפרק נוסף
אני מבין את סוארין שיושב על הגדר.
אבל אם היה מתרגם לאנגלית ומפיץ באנטרנט. אני מאמין שזה היה גם מאוד כלכלי.
Lanya Colson
לפני 4 שנים • 31 במרץ 2019
Lanya Colson • 31 במרץ 2019
אני מציעה להקים הוצאת ספרים מחתרתית שלנו.
בטוח יש כאן כמה עורכים לשוניים ומעצבםי גרפיים שישמחו לתרום מזמנם (ולחלוק בהכנסות)
והיום בעידן הדיגיטאלי, אין בעיה להדפיס בכמויות קטנות, אז אפשר למכור ספרים על בסיס קדימון פדיאפי, ואז להוציא להדפסה רק את הכמות שנמכרה, בסיכון כספי מינימלי.

הנה בלוג (ממש ישן) שהייתי שמחה להפוך לספר (כמובן, אך ורק בהסכמת בעלת הבלוג....)
https://thecage.co.il/blog/archives.php?blog_id=36060
James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 31 במרץ 2019
James Bondage​(מתחלף) • 31 במרץ 2019
אפשר להדפיס אפילו רק ברגע שנקנה - יצא לי להשתמש ב- https://www.lulu.com/ להדפיס ספרים באנגלית, אני בטוח שאפשר גם עברית (לא ניסיתי), ומן הסתם יש גם שירותים דומים בארץ. ההדפסה היא החלק הקל.

לניה, אני בטוח שיש כאן עורכים לשוניים ומעצבים גרפיים שישמחו לתרום מזמנם. לגבי אפשרות קיומן של הכנסות לא זניחות ... אני די סקפטי. קוראים מדי פעם בעיתונטרנט על סופר אלמונימי נטול סוכן שפרץ, אבל הסיכוי הוא בערך כמו לזכות בלוטו או לחטוף מכת ברק. כן, יש לא מעט אנשים שמתפרנסים היום באמזון מלמכור את ספריהם בלי הוצאת ספרים קונבנציונאלית או סוכן. וכולם, עד אחד, משקיעים הרבה מזמנם בקידום מכירות, פרסום, וכו', גלוי וסמוי. הדברים האלה לא קורים מעצמם, ואם לא עושים אותם, אין הכנסות. צריך גם אנשי שיווק ומכירות שיתרמו מזמנם. ומישהו שיתאם את כל האופרציה שיתרום מזמנו. אם זה צריך להיות כלכלי, רמת עיסוק של תחביב היא בדרך כלל לא מספקת.

אני לא רוצה לרפות את ידיהם של האנשים שרוצים להביא את הבשורה. לשם שמיים - Labor of love - איך שלא תקראו לזה - היא סיבה מספקת (גם maspeket וגם messapeket), והרבה מיסודות התרבות שלנו מגיעים ממנה.

אבל אם המטרה שלכם היא כלכלית, אני ממליץ בחום שתשקיעו יום או יומיים בלמידת התחום לפני שאתם משקיעים חודש או שנתיים בתוכו; רוב הסיכויים שתגלו שהעולם הזה לא עובד כמו שחשבתם.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 4 שנים • 1 באפר׳ 2019
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 1 באפר׳ 2019
deepThinker כתב/ה:
דיברתי איתו בפרטי. אני לא עושה משהו בניגוד לרצונו. זה גם לא שהוא אמר את מילת הביטחון: ז'אן פול.

ארצ', ננסה לפרסם בעמודים / קבוצות מיניים יותר?
לדעתי האתרי כתיבה לא משהו.

יכול להיות שהכתיבה של סוורין תרד יותר חלק בגרון משלי. אולי ההפך. אני מצאתי שהקבוצות של הכתיבה האירוטית הם מקומות וניליים ברמה עוד יותר קיצונית מהרגיל, כי הכל שם כתוב כמו רומנים רומנטיים. זה המשמעות של כתיבה אירוטית בימינו: דברים מאוד ממוגדרים, סטרייטים, די משעממים. "ידיו טיילו על עורה הצחור", כזה. ייתכן שההתרשמות שלה הייתה קצרה ולא נכונה. לא ביליתי שם המון.

מכל האפשרויות הייתי הכי הולך על בלוג יחד עם עמוד פייסבוק. או בלוג (שאינו תלוי במדיום הפייסבוקי) יחד עם קבוצה לכתיבה בדסמית. הסיבה שאני חושב שצריך למקבל גם עם משהו מחוץ לספירה הפייסבוקית היא שבתוך פייסבוק ידווחו על חומרים בדסמיים בראבק. הן דתיים והן פמינסטיות.

גם ממים של בדסם יכול להיות מצחיק (אני מוכן לתרום מדי פעם). בעצם אולי כדאי לפתוח שגרירות של הכלוב בפייסבוק.