שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איגדתי את הפוסטים שלי למעין ספר

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 29 במרץ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 29 במרץ 2019
אני לא רוצה לבאס, אבל הם בפירוש יורדים עליו. וזה לא מפתיע, הבאת את זה למרחב ונילי.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 29 במרץ 2019
אגב, עכבר אם אתה מדפיס - אני אשמח לעותק.

כותב נהדר (:
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 29 במרץ 2019
אני לא מסכים, האווירה בעמודים האלה היא או של תמיכה נפשית או של צחוקים והטרלות. תגובות כאלה מקובלות ואפילו חיוביות. אף אחד לא "ירד עליו".
ArchAngel​(שולטת)
בתור מי שמאוד פעילה בעמודים כאלו ומגיבה שם ברצינות, כשיש נושא רציני או טקסט שמצא חן בעיני הגולשים- הם מגיבים לעניין.
כשמשהו מרגיש להם מחורטט או מוזר הם מגיבים בחזרה בחירטוטים.
במיוחד כשזה קשור בבדס"מ, תמיד יש תגובות שיורדות על מי שכתב, גם אם הוא רציני לחלוטין, במצוקה ולא מנסה לחרמן אף אחד.
חבל, לסווריןן יש כישרון ומגיעה לו במה רצינית יותר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 29, 2019 2:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Netrunner​(נשלט)
מן הסתם גם אני קורא אותם. כשיש נושא רציני, אנשים מייעצים ונותנים עזרה. כל נושא אחר מביא תגובות מצחיקות והמהות של העמודים היא בעיקר הומוריסטית או לשם פריקה. אלו רק עמודים בפייסבוק, זה לא הורס לסוורין את הרפיוטיישן, וזה לא שאי אפשר לפעול בעוד מישורים.

עצם זה שמישהו כתב למשל "ניסיון יפה עמוס עוז" מראה שהוא אהב את הכתיבה ולדעתו היא ברמה גבוהה.
ArchAngel​(שולטת)
אתה ממהר לשפוט לכף זכות עמוד שהוכיח את עצמו בבדס"מפוביה שלו פעם אחר פעם.
להגיד שטרול שכותב את המשפט "נסיון יפה, *שם של אישיות כלשהי*" שידוע בדף הזה כמשהו שכותבים רק לוידויים שנתפסים בעינייך מוגזמים ומוזרים, חושב שזה ברמה גבוהה זה כמו לחשוב שאם מישהו אומר לך "וואו, מדהים איינשטיין" סימן שהוא מאמין שאתה חכם ולא ציני איתך, והאימוג'ים הצוחקים לתגובה שלו מחזקים את זה שאף אחד לא לקח את זה ברצינות.
אני מבינה שנסית לעשות משהו טוב והרעיון בהחלט מבורך, אבל זאת לא הבמה לזה, יש מרחבים אחרים שיעריכו ויקדמו את כתביו. כשזה בעמוד וידויים של אוניברסיטה זה בעיקר גורם לסטודנטים בדס"מיים בארון לקרוא ירידות מהחברים שלהם ולקבל תזכורת כואבת לכמה שהפנטזיות שלהם מושא ללעג שאסור להם לחשוף.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 29, 2019 3:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 29 במרץ 2019
deepThinker כתב/ה:
חושבים שאתה עמוס עוז icon_smile.gif

הרגע הזה שאתה רואה תמונה מהפייסבוק של פרופילים של אנשים שאתה מכיר בפורום של הכלוב.
Netrunner​(נשלט)
נניח שאת צודקת, אז חשיפה שלילית היא גם חשיפה. אז שיצחקו, פעם פעמיים שלוש..

לא ציפיתי שאנשים בפייסבוק יכתבו וואו חירמנת ושלל תגובות מחמיאות אחרות דווקא כי הם מפחדים מחברים / בתוך הארון. לראייה, בקבוצות אחרות (לא אנקוב בשמות) של ווניליים יש בדסמיים וכשאני רואה שם פוסט על בדסמ אני מתרגש ומחפש דרך להגיב גם אם היא קצת מטרילה, אפילו צוחק מהתגובות המטרילות שאותם הרבה פעמים כותבים בדסמיים אחרים.

פמדום לא נמצא בשיח המקובל (וגם כל מיני אקטים שקשורים אליו) ואם נתייחס לכל טרול במקום להשתמש בכוח הצומי שאנחנו מקבלים מהם לעד נשתוק ונתכנס. מבחינתי כל חשיפה כזו היא ניצחון קטן שמעלה לגיטימיות של בדסמ ופמדום במרחב הציבורי וגם מפיצה סיפור יפה.
ArchAngel​(שולטת)
אני יודעת על איזה קבוצה את מדבר כי שנינו חברים בה, אבל האוכלוסיה והחוקים בה אחרים מדפי וידויים.
יש שם אווירת פוליטקלי קורקט שמונעת מתגובות של "איכסה" לעלות ואז נשארים רק עם הרציניות והמקבלות. התגובות האירוניות בקטע מודע לעצמו מגיעות מצד אנשים שפתוחים עם הבדס"מ שלהם (והצצה קצרה בפרופיל, בחברים המשותפים, תאשר זאת) אז יש להם את לגטימציה להטריל ואפשר להיות בטוחים שהם לא באמת נגעלים ושופטים.
וזה כל הקטע: לדעת מול מי להעלות את הדברים האלו ככה שתזכה לתגובות שמקדמות את הנושא שאתה מנסה להציג.

פמדום או כל סוג של בדס"מ לא יקבל לגיטמציה אם נכפה אותו על קהל ונילי שעוד לא מוכן לכך, וזה מה שעשית.
לא הצגת את זה כסיפור, השמטת את הפרט הזה והפתיח הרציני של הסיפור גרם לזה להיראות כמו סטודנט שבא לשתף בחוויה רצינית וטראומטית שעבר בגיל צעיר אבל באמצע, אחרי השקעת זמן בקריאה, התברר שסתם בא להפיל עליך פנטזיות מיניות.
גם מי שלא נגעל מבדס"מ יכול להרגיש מאוד לא בנוח עם הפעולה הזו ולהגיב בזלזול כי הוא מרגיש שקודם כל זילזלת בו.
אני יודעת שלא התכוונת לזה כך, אבל זה די מזכיר לי את כל הנשלטים שנדחפים לי לאינבוקס, אומרים שיש להם בעיה שהם חייבים לשתף בה מישהו בדחיפות, כותבים לי ברצינות ובאמצע הטקסט אני קולטת שמדובר בפנטזיה שהם רימו אותי לקרוא. זה ממלא אותי בזעם גם אם הכתיבה הייתה קולחת, והם משיגים תוצאה הפוכה ממה שרצו כי סביר להניח שהייתי קוראת את הכל בשמחה אם רק היו כנים איתי.
אם לי זה מפריע (ולא רק לי, אני רואה הרבה נשים, למשל, שלא אוהבת שזרים דוחפים להן פנטזיות ובטח שלא במרמה ומסווה, וגם גברים סטרייטים שלא אוהבים כשנשלטים גייז מנסים לעשות להם את זה) כמישהי שיש לה את הפנטזיות האלו, רק תחשוב מה עובר על אדם ונילי, שיש לו סטיגמות על העולם הזה וחושב שכולם בו "סוטים בלי כבוד" ואז מקבל פנטזיה בדס"מית שקשה לו לעכל ממישהו שלא מכבד את ההחלטה שלו האם להיחשף לתוכן כזה בעמוד שלא נועד לזה.

קבלה עוברת דרך הסברה, דרך התאמת התוכן לקהל היעד לפי מה שהוא מסוגל ורוצה לעכל. לא ככה.
כשזה ככה, זה מוליד תגובות מזלזלות, וזה חוזר כמו בומרנג כלפי הקהילה, כשבדס"מיים בארון קוראים תגובות כאלו מצד החברים שלהם ומקבלים תחושה של חוסר לגיטמציה למיניות שלהם.
אם לא הייתי מכירה את הסיפור, הייתי מניחה כמו שאר הקוראים שזו פריקה אמיתית, וכשהייתי קוראת את התגובות המסתלבטות הייתי מרגישה דיי חרא עם זה (רק שלי לא הייתה בעיה לצאת עליהם).