צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה בדס"מ עשיתם בפרהסיה ונילית תמימה ש..

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 26 במרץ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 26 במרץ 2019
נתתי לבני הזוג שלי לשבת עלי/הושבתי אותם עלי.
כמו שיש בחורות יושבות על הברכיים של בני הזוג שלהן ביציאות, אז בדיוק ככה אבל בהיפוך מגדרים.
לקחתי אותם לדייטים שבהם אני שילמתי וחיזרתי בעוד הם הביטו בשקט במלצר שהיה המום, האכלתי אותם עם כפית (בפני השאר זה נתפס כ-"קטע חמוד של זוגות"), היו שקראו לי mommy בציבור (כי זה נשמע כמו "מאמי" ולא מעורר חשד בקרב ישראלים icon_wink.gif ).
יש עוד דברים שעשיתי במרחב ציבורי אבל כשאף אחד לא ראה, אבל זה פחות נחשב בפוסט הזה icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 26 במרץ 2019
השולטת שלי אהבה להכניס אצבעות לפה שלי בציבור.
חשופית שתוקה​(נשלטת)
נסעתי עם ציוד לא משתמע לשני כיוונים ,פרוס על כיסא הנוסע שליד הנהג ברכב, ושומר בכניסה למתחם קניות ראה והיה בהלם קצת icon_smile.gif

וגם-
עישנתי סיגריה עם מישהו בעבודה. והוא התחיל איתי בקטנה. ואז הסתכלתי לו בעניים ואמרתי לו "אני צריכה לקנות ספרדר". שמה כסף שהוא לא הבין icon_smile.gif

וגם-
נשלט חמוד יצא לקראתי לפגוש אותי כשבאתי. הפלתי משהו. אמרתי לו להתכופף ולהרים. וכשהיה למטה- לנשק את רגלי. חניה ציבורית פתוחה לגמרי.

זה דווקא נורא מדליק הקטעים האלה. כשהם עדינים.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 26 במרץ 2019
נתתי סטירה לנשלט בפאב השכונתי שלי. איש לא הניד עפעף, אגב.
הוריתי לנשלט אחר לא לדבר עם המלצרית גם אם היא תפנה אליו. הזמנתי בשבילו. בסוף שלחתי אותו לחכות לי בחוץ.
מתה על פומביות מרומזת כל עוד היא לא פוגעת בסביבה הונילית יותר מדי ולא כופה עליה את הבדסמ שלי.
מביט מהצד​(נשלט)
מביט מהצד​(נשלט) • 26 במרץ 2019
בפגישה עם שולטת היא נתנה לי חוט דייג שקוף, שלחה אותי לשרותים קשרתי אותו לזין שלי . לבשתי את המכנסיים כך שהחוט יצא החוצה.
היא טיילה איתי כאשר היא אוחזת בחוט הדייג ומובילה אותי.
השוקע
השוקע • 26 במרץ 2019
ישבתי עם ידידה בבית קפה, הכנסתי יד לתחתונים שלי וגרפתי טיפת נוזל שפיך שהיתה שם.

אחד מאיתנו ליקק אותה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 26 במרץ 2019
שחר 2 כתב/ה:
ישבתי עם ידידה בבית קפה, הכנסתי יד לתחתונים שלי וגרפתי טיפת נוזל שפיך שהיתה שם.

אחד מאיתנו ליקק אותה.

כן! וגם שהיא תגרוף ומשלה!
pran
pran • 26 במרץ 2019
ישבתי עם אשתי בקולנוע אז היא לקחה את כוס הזירו שלי וירקה לתוכה מבלי שאף אחד שם לב.
עוד מקרה היה כאשר יצאנו למעין פאב שכונתי. אחרי כמה דקות היא הלכה לעשות סיבוב ושחזרה אמרה שיש בחור חמיד והיא רוצה לבלות איתו קצת ושאלה אם זה בסדר, כמובן שלא יכולתי לסרב לה (אני לא מאמין בשליטה מלמטה) ואחרי חצי שעה בערך ראיתי אותם על הספה מחובקים ומתנשקים.הוא כמובן לא ידע שהיא עם בן זוג שלה. כמה ימים אחרי היה להם גם דייט חד פעמי אבל אחרי זה זה נגמר.