ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה בדס"מ עשיתם בפרהסיה ונילית תמימה ש..

מפית​(אחר)
לפני 5 שנים • 26 במרץ 2019
מפית​(אחר) • 26 במרץ 2019
בת הזוג שלי לשעבר הייתה מסתובבת עם מפתח על שרשרת. היא הייתה מצטלמת עם אנשים ושולחת לי תמונות
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 27 במרץ 2019
ישבנו פעם במסעדה, ממש בתחילת הקשר. פלטתי איזה התחצפות כלשהי (קורה בערך כל משפט שני. בעצם, גם כל משפט ראשון), והאדון אמר שבא לו להוריד לי סטירה באותו רגע. אמרתי "נו?", וחטפתי. ואז הוא בדק אם מישהו שם לב. הבנתי שיש פה עבודה.
פעם שנייה זה היה גם במסעדה. הפעם ההתחצפות היתה יותר מכוונת, וקיבלתי סטירה. כשאמרתי לו "הנה, אתה ישר מסתכל אם ראו" - חטפתי עוד אחת, אבל הוא לא הסתכל מסביב, רק חייך. הייתי כל כך גאה.
(לא, זה לא שליטה מלמטה. זה לאפשר. זה להתרחב ולצמוח. וכיף. הכי כיף)
ספייס​(אחרת)
ספייס​(אחרת) • 27 במרץ 2019
1. ירדתי על 4 בדיזנגוף באחד המוצשים .

2. הורדתי על 4 כמעט בכל רחוב מרכזי בתל אביב.

3. נתתי סטירה במסעדה.

4. סאב שכב בכניסה לבניין בכדי שאצעד עליו ולא אדרך על השלוליות .

5. שלחתי סאב לקנות סכין גילוח ורוד עבורו ולשאול את המוכרת האם זה יתאים למפשעות שלו (אני על הקו בכדי לשמוע) .

6. סשן חניקה עם התעלפות בשוק הכרמל צהרי יום שישי.

7. סשן הצלפות בסטף בצהרי שבת .

אני יכולה להמשיך עד מחר אבל הבנתם ...
-X-
-X-
-X- • 27 במרץ 2019
מציצות בחוף הים / חדרי מדרגות נחשב?
H rebel​(נשלט)
H rebel​(נשלט) • 27 במרץ 2019
* נשיקות כף יד עם קידה סמלית לבחורה שאיתי , ביציאה ממסעדה
*הייתי במסעדה בה השולטת אכלה להנאתה ואני רק צפיתי בה , כשהיא הזמינה קינוח עבורי המלצרית שאלה אותי למה אני לא אוכל ?
אמרתי לה שאני ממתין שהיא תסיים קודם וזכיתי להערכה בסגנון איזה ג'נטלמן , כל הכבוד . השולטת שאיתי התחילה לומר למלצרית שאני תמיד עושה מה שהיא אומרת לי , מה שגרם לשילוב של הפתעה וגיחוך קל בפניה של המלצרית .

*במסעדה ליד הבורסה אותגרתי על ידי דומית לשתות את המים לאחר שאיפרה בתוך הכוס .

* סטודנטית צעירה הוליכה אותי על ארבע באמצע היום בעודנו ברחבת המעונות , הפחד להיתפס היה מדליק .
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 27 במרץ 2019
אזקתי את בת הזוג שלי ברחוב (ידיים לאחור כמובן), כמשחק מעצר שנראה אמיתי לגמרי למתבונן מבחוץ.. השתדלתי לעשות אז זה בעדינות שלא יצלמו על אלימות משטרתיתicon_wink.gif
נקשרתי כחלק מתרגיל צבאי (שחקתי את המחבל)
בחדר בריחה 50 גוונים בקשתי לאזוק את בת הזוג שלי בעצמי.. כמובן שאזקתי את ידיה לאחור מה שגרם לעכוב רציני בחדר.. התעלמתי מהאזהרות של המפעילה שנסתה להסביר לי שהידיים צריכות להיות מקדימה.. הסברתי לה שאצלי אין דבר כזה.. מעניין אם הבינה שאנחנו בקטעicon_wink.gif
Animus
Animus • 27 במרץ 2019
אכלנו גלידה בתל אביב בטיילת בערב והגלידה נמסה וטיפטפה לי על האצבעות אז על אוטומט נתתי לה
ללקק ולמצוץ לי את האצבעות בשביל לנקות את הגלידה ולא הבנתי למה היא האדימה פתאום עד
שראיתי את אנשים מסביב מסתכלים עלינו ולא מבינים מה הולך פה.
חיכיתי עד שהיא תסיים ללקק את כל הגלידה ואז הלכנו משם.
Sekhmet
Sekhmet • 27 במרץ 2019
בזמן הרצאה שלי בלימודים שולט שלי נתן לי הוראות לביצוע תוך כדי
גם דברים באוטו בנסיעה או בחנייה
כנל בזמן עבודה

זה היה גם מוזר וגם סוטה אבל נהניתי מזה בזמנו
Blonde
לפני 5 שנים • 28 במרץ 2019
Blonde • 28 במרץ 2019
הייתי בת 20 בחוף ים בתל אביב, היה לי קולר ענק ורוד עם לב, התקלחתי להוריד חול, שני תיירים שאלו אותי למה יש לי קולר ואני הייתי מחויבת לענות בגלל שאני כלבה. וכלבות חייבות קולר.
ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 28 במרץ 2019
ivy​(נשלטת) • 28 במרץ 2019
קוראת לבעלי ״דאדי״ כמעט בכל מקום. לא מתוך תמימות ונילית, כי אני כבר לא תמימה ונילית, פשוט כי זה חמוד ומשעשע כי הוא עצמו כזה ונילי .

חוץ מזה, סטירות פומביות.