סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבירת גבולות בטעות

Sekhmet
לפני 5 שנים • 6 באפר׳ 2019
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
כחש, קודם כל ממש תודה שהגבת ושיתפת.
מהמקום שלי היום, אחרי כבר הרבה ניסיון והכרות, אני יכולה לנסות לענות לך אבל כמובן שזו רק אני ואת יכולה לקחת רק מה שמתאים לך
אם הייתי יכולה, הייתי חוזרת בזמן ולא עושה משחקי בראט ואונס, לא עם ככ מעט ניסיון ולא כשהמצב לא לגמרי ברור לי עדיין.
אם את עדיין מתקשה בסשנים אני יכולה להגיד לך שאני אישית הייתי מחכה עד שאני יודעת לחלוטין מה מתאים ומה לא, ורק אז עוברת שלב.
למה למהר? אם זה רציני וטוטאלי ואמיתי, אז בכלל שווה לחכות, הרי עדיף לעשות חכם מאשר להתחרט.
ואני לא אומרת את זה בגלל הטראומה ממה שחוויתי, היו פעמים שגם נהניתי והכל היה בסדר.
אני אומרת את זה כי אני באמת מאמינה שעדיף איטי וחכם מאשר מהר ומסוכן, במיוחד בתחום הזה.
אבל כמובן זוהי ההרגשה שלי ולכל אחד מתאים משהו אחר.
אפשר לגשש גם באזור הבראטי, לעשות דברים פחות מסוכנים אך שכן מערבים מעט "מאבק".

מוזמנת לדבר איתי גם בפרטי אם תרצי icon_smile.gif
Sekhmet
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
סווריןן, אתה צודק. צריך לדעת.
כעסתי עליו הרבה זמן שהוא לא זיהה שזה היה אמיתי.
אבל.. התעסקנו בתחום ככ קיצוני, כשתמיד אני מתנגדת, אז מה קורה כשפתאום זה אמיתי.. עם הזמן הבנתי שזה פשוט היה מצב קצת חסר שליטה, באשמה משותפת.
בלוסום​(לא בעסק)

שוב..

בלוסום​(לא בעסק) • 6 באפר׳ 2019
כמו שציינתי בפוסט שלך - ברגע שביקשת שיעצור ואת התנגדת - והוא המשיך?... זה לא נעים לשמוע, ואובייסלי את עדיין מאשימה את עצמך,
כך שמבחינתי הוא נכשל פעמיים - גם בלעצור ולשלוט על עצמו, וגם בלקחת אחריות על מעשיו.
Sekhmet
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
רפונזל, תמיד התנגדתי בסקס איתו כי זה היה חלק מסגנון הסשן, תמיד אמרתי להפסיק כחלק מהמשחק. הוא לא ידע שהפעם הזאת הייתה שונה..
אבל כן האשמתי אותו הרבה זמן, אני פשוט חושבת שהוא באמת לא הבין שזו הייתה התנגדות אמיתית ולא מזוייפת כמו בדרכ
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2019
אני יודעת שהוא לוקח את הזמן איתי, קצב איטי (בשבילנו) ובטוח (בשבילי). גם כשיש לי רצון ענקי לנסות כל הזמן להראות לו שאספוג הכל, הוא מחזיק ועוצר ויודע לאזן. אותי.
אבל זה מוחזק לי כל הזמן בראש, מה ייקרה אם..
וכשאני כותבת לך אני מבינה שהחשש הוא כזה מאחר ואני מכירה את עצמי, מכירה ויודעת שלא אעצור ואומר "לא".
Sekhmet
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
גם אני הייתי כזאת, ככ רציתי לרצות ולנסות שלא אמרתי לא ברגע האמת
ואולי שווה דוקא על זה לעבוד.
אם זו נקודת חולשה שתפי אותו בזה, שביחד תעשו נגיד סצנות מדומות שאת חייבת לעצור אותו דוקא ברגעים הכי קשים או הכי קליימקסים.
ככה גם אולי תלמדי להגיד לא וגם הוא ידע מתי את אומרת לא ויזהה את הנקודות האלו icon_smile.gif
שרמומית
שרמומית • 6 באפר׳ 2019
בהחלט קרה.
גם כשולטת וגם כנשלטת
מאז למדתי תמיד להזכיר לעצמי או לנשלט שאיתי שחייב מילת ביטחון, גם אחרי יותר מעשור בתחום.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
גם אני עם האדון הראשון לא ידעתי לשים גבול. אמרתי על משהו ש"זה לא עושה לי את זה" במקום להגיד "זה גבול".
כשהוא נתן לי הוראה, אמרתי שלא בא לי, והוא כעס. עשיתי מה שאמר, ויש לי שותפות במובן הזה.
אחרי זה העפתי אותו לכל הרוחות, והוא אפילו לא הבין למה, החמור. זו פגיעה קשה, אפילו ברמה של אקט לא מיני. לא יכול לדמיין בכלל מצב כמו שאת מתארת.
חיבוק
N-something
N-something • 6 באפר׳ 2019
קרה לי. אני לוקחת את הדברים בקצב שלי ולכן זה לא הגיע לסיטואציה קיצונית כמו שתיארת.

זה היה בתחילת קשר, גם אני וגם הוא לא ידענו שזה אקט מאוד לא נכון לי - זרמתי עם המצב כי חשבתי שככה צריך ובדיעבד אני יודעת שככה אני לא אמורה להרגיש. בשום אקט.

בסופו של דבר, עד שאני לא ארגיש בטוחה לגמרי לא אוכל באמת לשחרר וכנראה שעדיף ככה, גם אני צריכה לשמור על עצמי.

אני חושבת שאם מישהו לא מצליח להבין את ההשלכות של מה שהוא עושה, הוא לא צריך לעשות את זה.
ההשלכות משתנות מאדם לאדם, לא צריך להתקדם עד שמבינים מי עומד מולך ומגיעים לרמת תקשורת שבה ניתן באמת לפתוח את הדברים וגם לדעת לעצור כשצריך.