סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אונס רטרואקטיבי

Sekhmet
לפני 5 שנים • 8 באפר׳ 2019
Sekhmet • 8 באפר׳ 2019
להגיד את המילה התקרבנות בשרשור שקשור לאונס זה כאילו הדבר שהכי חרא לעשות, רק אומרת 😕
זה לא משנה בכלל מה היה, ושאני לא חושבת שמה שקרה לי ספציפית איתו היה באמת אונס, זה פשוט לא לעניין לשייך דיון על מהו אונס עם התקרבנות
Obviously מי שאומר דבר כזה לא חווה בחיים שלו דבר כזה
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2019
מאחר שזה ממילא רלוונטי לפוסט, אני פשוט אצרף לכאן את הפוסט המסוכן וחסר האחריות שכתבתי, ושהיה מקום לגנוז אותו לעוד כמה עשרות שנים לפחות.
האם מדובר בפוסט המעודד אונס? אני חושבת שההפך הוא הנכון. אבל הוא מניח צורך על השולחן, צורך שמבקש מענה, ולא ניתן להתעלם ממנו. אני חושבת שגם לא צריך להתעלם ממנו. אני חושבת שזה אחד מהקסמים של בדס״ם, שהוא מאפשר התעסקות עם צרכים לא פוטוגנים במרחב מוגן. האחריות שלנו היא לייצר את המרחב המוגן הזה, חד וחלק.

וזה הפוסט:
————
לפעמים נראה לי שיש את הגברים האלה שקצת מקנאים באחרים שמתהלכים קצת יותר על הקצה. מקנאים למשל בשולטים שלוקחים קצת יותר בכוח, כאלה שמטלטלים קצת יותר, בלי לעשות חשבון, ועל הדרך מאפשרים לשדים הפנימיים לדבר, ולגרום לתיבות הפנדורה להפתח. בדרכם הם הופכים הרבה פעמים לבלתי נשכחים.

הרבה מאיתנו רוצות את חוויות הקצה הללו, ולכן מחפשות את הטיפוסים האלה של הקצה. וכן, גם לוקחות סיכון ״מקצועי״, שהשדים שישתחררו יחרבשו אותנו קצת. כי מה לעשות, לפעמים יש איזו אי הבנה, חוסר תקשורת, או אפילו משהו שמקהה אותנו במועד החוויה, אבל מכאיב או פוער אותנו אחרי כמה ימים. זה בהחלט קורה.

לכן זה קצת צורם לי כשמישהי חושפת חוויות מהסוג הזה, ישנם גברים שמייד מתייצבים כדי לצעוק שמדובר באלימות ובאונס. זה גם רק מכעיס אותם יותר אם ה״נאנסת״ מסבירה שהסיטואציה היתה מורכבת ומבלבלת גם לו, מסיבות שונות, והם מתעקשים על כך שהיה עליו לקרוא אותה, גם אם לא אמרה את מילת הבטחון ועצרה הכל. תרגעו שניה. תאמינו לה. היא היתה שם ומכירה טוב יותר את הקשר ואת המורכבות של הסיטואציה.

אני חושבת שיותר מהאקט הבעייתי שהוא בעצם הגבול, חשוב מי הפרטנר ומה חשים מולו. כי טעויות יכולות לקרות, בעיקר למי שאוהב לשחק בשדות של הכנעה והתנגדות פיזית. בשדות האלה אפשר להתבלבל, כי הצד השני באמת מתנסה בתחושות של הכנעה ואונס. עדיין, אם זה אדם שאת בוטחת בו, ויודעת שהוא בעדך, ואתם יודעים לתקשר אותה, החוויה הקשה תקבל עיבוד נכון, ואפשר גם להציף תחושות פנימיות וללמוד המון מחוויה כזו.

זה מגרה אותי מאוד, שדות שמשיקים לאונס, לאלימות והכנעה. הייתי בחיים שלי בקצוות שם, התנגדתי ונלחמתי בכוח, בכיתי וצרחתי, ובסוף הוכנעתי. הצורך הזה הוא צורך קיים ולכן לגיטימי. אני לא חושבת שמישהו מהצד היה יודע להגיד שאני מסכימה. ההפך - לדעתי הוא היה בטוח שזה אונס.

אני חושבת שזה עניין של זמן ושל הכרות ופתיחות עד שמסתנכרנים במקומות האלה שכוללים הסכמה מכללא, אבל לא הסכמה נקודתית. לוקח זמן להכיר את הגבולות שם. עד אז אפשר לצעוד בזהירות שם, בצעדים קטנים, כשכל אחד צריך להיות מחובר גם לעצמו, לתחושות שלו. לא צריך למתוח לקצה לפני הזמן, עדיף לתת סיגנל ברור כשמשהו מתגלה כמאוד לא נעים, מאוד מסעיר בצורה לא טובה, או כשלא נוח. כשזה קורה, טוב גם לתרגל עצירות ובחינת תחושות פנימיות שפותחות קצת את הבטן. לפעמים זה הקצה האמיתי.
israelislave
israelislave • 8 באפר׳ 2019
Dark Willow כתב/ה:
להגיד את המילה התקרבנות בשרשור שקשור לאונס זה כאילו הדבר שהכי חרא לעשות, רק אומרת 😕
זה לא משנה בכלל מה היה, ושאני לא חושבת שמה שקרה לי ספציפית איתו היה באמת אונס, זה פשוט לא לעניין לשייך דיון על מהו אונס עם התקרבנות
Obviously מי שאומר דבר כזה לא חווה בחיים שלו דבר כזה

" וזה לא משנה בכלל מה היה"

וזו תמצית הטענה שלי, זה הדור, זהו הלך הרוחות... "לא משנה מה היה, משנה איך בא לי להרגיש זמן רב אחרי"
Sekhmet
Sekhmet • 8 באפר׳ 2019
קראת בכלל את הפוסט?

אתה סתם יוצא חרא icon_smile.gif
israelislave
israelislave • 8 באפר׳ 2019
Dark Willow​(נשלטת)

הרי לא משנה מה אכתוב, כל עוד אינני "מיישר קו עם האידאולוגיה" אצא "חרא"..

תהום של דורות ותפיסות עולם שרויות ביני ובין רוב המשתתפים פה בדיונים, וכנראה שאין דרך לגשר בין התפיסות הללו.

מה שאני כן יודע בוודאות שבמערב מתפתחת כבר מזמן "תרבות של קרבנות" שהורסת לגמרי כל חלקה טובה וכל סיכוי לשיח מבוסס הגיון, זה כאשר רגשות סובייקטיביים חשובים מעובדות.

אין דבר כזה " אונס רטרואקטיבי", ולא משנה כמה מישהי משנה את דעתה לאחר מכן ממכלול אפשרי של סיבות.
Sekhmet
Sekhmet • 8 באפר׳ 2019
סבבה, אבל תקרא את הפוסט ותבין שאתה סתם מחמם את עצמך ואומר שטויות שלחלוטין לא קשורות למה שעומד מאחורי השרשור הזה. אם באמת יש לך איזושהי אידיאולוגיה, לפחות תדע לקבל הקשר על מה שאתה מגיב עליו. כנס לבלוג שלי לפוסט "אנאלי" ואז תגיב.
תהנה.
כפוף
כפוף • 8 באפר׳ 2019
אונס רטרואקטיבי"
"אונס בהסכמה"
"עבירת גבולות בטעות"
אישה שמתייצבת לצד גברים אלימים או כפי שהיא מכבסת אותם "לוקחים קצת יותר בכוח".

אין גבול לטיפשות האנושית והרע תמיד ימצא לו טיפשה מזדמנת לעשות בה שימוש.

ושמרתן לנפשותיכן בנות.
Sm Art{☆Sm}

האנשים הנאנסים הם אנשים קבועים בעלילה אסטרולוגית

Sm Art{☆Sm} • 8 באפר׳ 2019
מין אנאלי ,הוא אונס לכל דבר .
גם אם היה שם חומר סיכה ,וגם אם הייתה שם ,הסכמה" ,בין הפרטנרים .
מעבר לכך ,הוא לא היה שם ,והיא לא הייתה שמה ,סתם .
יש הרבה דברים שנסתרים מעין המעורבים בדבר ..
אין מקום להאשים את אחד מהצדדים .
זה יסוד עולם ידוע שהטוב מעורבב עם הרע .
הרע מקורו בלב .
הבמאי הוא ה "שטן " .
זה החל מעלילה חווה והנחש שפיתה אותה .
ואנחנו חיים בעולם שהבמאי הזה ,עושה את העבודה שלו .
ויש באירועים שכאילו ,קארמה ,
וככול שהמקרה חריג ועצמתי בהיקפו ,יש לכך סיבה ,מעגלית , ,בין האנשים המעורבים במקרה .

פה יש הסבר מפורט ,לנסות ולהבין את עלילת :

https://www.youtube.com/watch?v=F9oEsIvYEFg

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 08, 2019 1:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
סווריןן
סווריןן • 8 באפר׳ 2019
"אין גבול לטיפשות האנושית והרע תמיד ימצא לו טיפשה מזדמנת לעשות בה שימוש.

ושמרתן לנפשותיכן בנות."

עכשיו כינית אותה טיפשה, אחרי שהיא שיתפה במה שהיא עברה -- גירסה ייחודית משלך של האשמת הקורבן?

או אולי שוב הבנתי כאן מישהו לא נכון?

זכרי בתא במוני הם כנראה באמת קשי הבנה...
Sekhmet
Sekhmet • 8 באפר׳ 2019
סווריןן, לגברים עם רגשי נחיתות כיף לקרוא לנשים שעברו דברים קשים מפגרות כי אז זה אשמתן והם מרגישים טוב יותר.
כל הזכרים נקיים מפשע ואם יש פשע זה כי מישהי מטומטמת מספיק כדי לתת לזה לקרות

כמו שאמרתי בבלוג שלי, קשה לי עם אנשים טיפשים.

אין בכלל מה להתייחס לתגובות כמו שלהם
(אבל גם אי אפשר לא להתייחס כי זה ככ פאתט)