ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אונס רטרואקטיבי

סאב לסבית​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 9 באפר׳ 2019
סאב לסבית​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2019
TradeMark כתב/ה:
Dark Willow כתב/ה:
עוד דיון שקשור לפוסט בבלוג שלי אני רואה icon_smile.gif

העלאת גירה זה נחמד, אבל רק אם אתה גמל.

איזה דבר לא יפה להגיד ועוד על פוסט שנוגע בדבר כ"כ חשוב שהעובדה שעדיין אחד הטיפים שאני מקבלת משולטות שולטים נשלטים ובעיקר נשלטות
זה להזכיר את הפגיעה הזאת. נזקים נפשיים, טראומה וחווית אונס.

אתה לא חייב להגיב על מה שלא בא לך לקרוא. זה שהגבת וקראת עוד פוסט בהקשר הזה אולי אומר עלייך אולי גם לא בתור גמל. גמל זה חיה ממש חביבה.
פעם הבאה שאראה פוסט מי טו איפה שהוא, נושא כזה חרוש, כמות הגמלים בימנו... אני מקוה לא להתקל בתגובות כאלה.

בטוחה שאתה בנאדם טוב עם כוונות טובות, אבל התגובה בעיני פחות
סאב לסבית​(נשלטת)
סאב לסבית​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2019
סיימתי עכשיו לקרוא את כל התגובות בשרשור.
אני בהלם!!! אני לא רוצה להגיב ולכתוב את דעתי לגופו של דיון. זה לא מרגיש לי מזמין, מכיל או נכון עם חלק מהתגובות כאן. עבורי שיח מכבד נראה אחרת.
בטח לא על הנושא המדובר.

כמה..אני מנסה לחשוב איזה מילה הכי מתארת היטב את התחושה. בורות, אבל לא, זאת לא המילה הראשונה שעולה לי. יש פה כמות אדירה של בורות. אבל בורות זה בסדר, גם לי יש על מלא דברים. וזה בסדר ללמוד משהו חדש. גם מהתגובות שהיו קשות לי לקריאה למדתי משהו מהכותב.ת.

אז המילה הראשונה היא אכזבה.
לא יודעת למה ציפיתי שיהיו כאן אנשים יותר רגישים, חכמים, מחוברים. כאילו בגלל כתיבה טובה, עומק. יש כאן לא מעט שאני נהנית לקרוא.

איך, אני לא מצליחה להבין, מפוסט כזה חשוב ואכפתי נכתבו כ"כ הרבה הלעגה, לקיחה למקום האישי הפרטי כדי לשפוט נסיון של אחרות או אחרים שפאקינג לא הייתם בנעליים שלהם באמת, ושלילה של חוויה שבאמת כנראה לא מוכרת לכם והשלכה של מה שכן מוכר.
מה שנקרא חשיבה מארגנת ולא חשיבה לומדת.
חווית אונס, טראומה מדווחת על ידי אדם ומולעגת נשפטת ע"י גברים ונשים.

שוב, מדובר באנשים טובים ובכוונות טובות אני בטוחה. אבל כמה פה מפספסים ביג טיים מה הבעיה עם מה שכתבו. טקט. תוכן. ועוד..
לא תמיד דיון פורה. לפעמים נושאים מסויימים כמו דת, אמונות, פוליטיקה ולצערי דיוני אונס סובלים משיח מחריש.

דארק ווילו, אני ממש מצטערת שאת צריכה לקרוא כאלה דברים ואין לי ספק שמי שכתב.ה דברים מזעזעים פעל.ה מטוב ולא באמת הבינו מה הסיפור.
לא בטוח כדאי לך להיות בדיון שלא תורם לדיון או לא תורם לך שלא לומר פוגע. תחשבי קודם על עצמך ועל האנרגיות שלך.

מחזקת כל אחד ואחת כאן שכתבו בכבוד בהכלה גם אם לא הבינו את העניין שפותח השרשור העלה או שאת מדברת עליו.
כל הכבוד לפותח השרשור ולך, שרואים לפי התגובות שהזזתם משהו. בדברים הכי חשובים לדבר עליהם וקשה מאוד להפתח לגבם מתעוררות הרבה התנגדויות. כי גרמתם לאנשים לחשוב האם לי זה קרה, מתי הגבול. לדעתי בגלל זה השיפוטיות וההלעגה שמופנית אליכם.

מקווה שלא פגעתי יותר מדי בכותבות או הכותבים. אני מאמינה לחלוטין שאפשר לומר את הנקודות שהועלו עם הרבה פחות הלעגה, לשפוט את הכותבים ולהיות סגורים ושיפוטיים לחוויה שמישהו או מישהי מעידים עליה. זה לא מיותר בעיני, זה מכובד ואצילי לא להגיב ככה. ולא לפגוע בכל אחת.ד בפרט במי שעברו פגיעה
זו דעתי מוזמנים לחלוק עליה.
Sekhmet
Sekhmet • 9 באפר׳ 2019
תודה, סאב לסבית ⁦❤️

כן, המון בורות יש כאן, זה מחרפן ומעצבן.
אני לא לוקחת את זה קשה, אני לא חושבת שלאלו שהגיבו בצורה מזלזלת באמת אכפת מהנושא או מהפוסט שלי, אלא הם רק רוצים להקיא מילים לא קשורות שקפצו להם למח באותו רגע כי זה גרם להם להרגיש גברים חזקים
שיהנו, אף אחד גם ככה לא לוקח אותם ברצינות.
אני אמשיך לכתוב על נושאים לא נעימים לא משנה כמה "העלת גרה" זו
ושכל מי שלא נראה לו, ימות icon_wink.gif
סווריןן
לפני 4 שנים • 10 באפר׳ 2019
סווריןן • 10 באפר׳ 2019
באשר להתדרדרות השרשור הזה, אני מאשים בכך קצת את עצמי וקצת את האופן בו תקשורת אלקטרונית נוטה להקצין ולקטב. עברתי שוב על התגובות. גם אם חלק מהניסוחים שאומצו היו לא מוצלחים, נראה לי שיש כאן הרבה יותר הסכמה מאי-הסכמה.

'דרקן' ו'בכוח המוח' רוצים אפשרות לנסח תכנים בעייתיים, גם אם ניתן להבין את אותם תכנים באופן מזיק. הם לא רוצים לעודד אונס או פציעה. גם אם יש לי ויכוח נקודתי עם שניהם, אני מבין את מה שהם רוצים למנוע, ושותף לרתיעה מצנזורה עצמית ועידוד שיח סטרילי ומהוגן.

'כפוף' לא באמת רוצה להאשים קורבנות, אלא לצמצם את מספר הקורבנות העתידיים דרך כך שהם יבינו את אחריותם לאי הבנות. זו לא עמדה מרושעת או אטומה. ניסוחה יכול היה להיות רגיש יותר, אבל עמדתו אינה מופרכת או בלתי מוסרית.

'עבד ישראלי' מודאג מהאופן בו גברים הפכו לפגיעים יותר, בין היתר דרך מהפכת metoo. אני שותף לתחושה הזו. אני לא חושב שהוא מאמין שאין קורבנות נשים או שכל מי שנפגעה מינית מתבכיינת, או שבגלל שיש נפגעים גברים, צריך להעלים עין מפגיעות בנשים. אם אני קורא אותו נכון, הוא רגיש לפגיעה באשר היא, ומחפש דרך לנסח גם פגיעות בגברים. אין בזה שום דבר פסול או שעומד נגד me too.

'עוץ' לא רוצה לשכב עם מישהי שתתחרט ותהפוך אותו בכך לאנס, אם מתחילים להרחיב את המונח 'אונס'. גם אם לא זה מה שטענתי, אני מסכים איתו שהפוסט שלי מעודד הרחבה בעייתית של מונח טעון ביותר. הבחנות חשובות עלולות להיטשטש כתוצאה מכך.

כל מה שניסיתי לנסח, הוא להפריד בין הממד המשפטי לממד הפסיכולוגי. אני בדיוק לא חושב ש-DW צריכה לתבוע את זה שהיה אתה. אבל היא מתארת פוסט-טראומה שחופפת למה שנאנסת מרגישה. אני בטוח שזה שהיה אתה לא רצה בשום שלב שהיא תגיע לכך. אני בטוח ש-99% ממי שקוראים אותי לא היו רוצים להיות מעורבים ביצירת תחושות כאלה, ללא קשר לשאלה אם ניתן או לא לתבוע אותם על כך. כל שרציתי לומר הוא שניתן ליצור במשותף חוויה כזו, גם אם קיימת הסכמה וגם אם לא משתמשים במילת ביטחון. אם מבינים את זה, הרגישות בתוך סקס קינקי פשוט מתחדדת.

עכשיו תגידו לי: מישהו/י כאן באמת מתנגד לזה?
סאב לסבית​(נשלטת)
סאב לסבית​(נשלטת) • 10 באפר׳ 2019
סוורין, אני יודעת. אני לא חושבת שמישהו פה בעד פגיעה (למרות שלטעמי יש כמה בודדים שקשה לי להבין איך הצליחו להקליד מה שהקלידו).

אני חושבת שכולם אחראיים על המילים שלהם, מלבד הכוונות הטובות, יש הרבה בהשתמעות (איך אחרות מבינות את זה) ובהקשר(טקט, לקיחה למקום אישי שחורגת ממה שמגיבים עליו, השלכה וכו..)
אם אני אדבר מבלי לדפוק חשבון איך מבינים אותי, זה שונה מלקחת אחריות כי כוונה טובה וצדק בעיני עצמי לא נראה לי מספיק.
מלא אומרים על הז' שלי איך שלא הבינו שיש לי כוונה טובה אה ושאגב אני צודק.

כמו שאומרים שבדסמ עושים באהבה או לא עושים בכלל, כנל דיון. על חווית אונס
לא הייתי רוצה להשלט ע"י מי שלא בז' שלהם לוודא באפטרקר(מילה חדשה שלמדתי אתמול) מה השני.ה חווים
כפוף
כפוף • 10 באפר׳ 2019
סווריןן כתב/ה:

כל מה שניסיתי לנסח, הוא להפריד בין הממד המשפטי לממד הפסיכולוגי. אני בדיוק לא חושב ש-DW צריכה לתבוע את זה שהיה אתה. אבל היא מתארת פוסט-טראומה שחופפת למה שנאנסת מרגישה. אני בטוח שזה שהיה אתה לא רצה בשום שלב שהיא תגיע לכך. אני בטוח ש-99% ממי שקוראים אותי לא היו רוצים להיות מעורבים ביצירת תחושות כאלה, ללא קשר לשאלה אם ניתן או לא לתבוע אותם על כך. כל שרציתי לומר הוא שניתן ליצור במשותף חוויה כזו, גם אם קיימת הסכמה וגם אם לא משתמשים במילת ביטחון. אם מבינים את זה, הרגישות בתוך סקס קינקי פשוט מתחדדת.

עכשיו תגידו לי: מישהו/י כאן באמת מתנגד לזה?

אני icon_smile.gif

בדס"מ בלי מילת ביטחון שווה ערך לזיון בלי קונדום וזה יכול להיגמר בבכי כפי שמעידות כאן כמה בנות שמאוד כועסות עלי כאשר אני מזהיר מבדס"מ לא מוגן.
בנות, אל תוותרו על כללי הבטיחות למרות מה שסוורין אמר. אם תגלו אחריות בערב שלפני לא תזדקקו לגלויי הרגישות והאמפטיה בבוקר שאחרי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 10 באפר׳ 2019
כפוף, לפעמים ישנה מילת ביטחון ובכל זאת לא נעשה בה שימוש בתוך הסשן, למרות תחושות קשות. זה משהו שאתה יכול להבין? נראה שסווריןן בסך הכל אומר שצריך להיות רגישים יותר למצב הנשלט/ת גם אם לא נעשה שימוש במילת הביטחון, משום שהסכנה שמשהו ישתבש קיימת, גם כשיש מילת בטחון, וסשן יכול להפוך לטראומטי.
בלוסום​(לא בעסק)

כפוף

בלוסום​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2019
אני מסכימה איתך שיש לסאבית אחריות *מסויימת* על מה שקורה, על הבחירות שלה; א ב ל האחריות הזו בטלה בשישים ומופחתת לעומת האחריות של הצד השולט.
with great power comes great responsibility.

חוץ מזה, אפטר קייר ורגישות לצד הנשלט אינן מילים גסות.
כפוף
כפוף • 10 באפר׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
כפוף, לפעמים ישנה מילת ביטחון ובכל זאת לא נעשה בה שימוש בתוך הסשן, למרות תחושות קשות. זה משהו שאתה יכול להבין? נראה שסווריןן בסך הכל אומר שצריך להיות רגישים יותר למצב הנשלט/ת גם אם לא נעשה שימוש במילת הביטחון, משום שהסכנה שמשהו ישתבש קיימת, גם כשיש מילת בטחון, וסשן יכול להפוך לטראומטי.

הבנתי ואני אפילו מסכים, רק שיש מרחק גדול בין תקלה או תקשורת לקויה לאונס.

repunzel כתב/ה:
אני מסכימה איתך שיש לסאבית אחריות *מסויימת* על מה שקורה, על הבחירות שלה; א ב ל האחריות הזו בטלה בשישים ומופחתת לעומת האחריות של הצד השולט.

ואני לא מסכים עם הטענה שלנשלטת אחריות בטלה בשישים לתוצאות. בד"כ היא הנפגעת הראשית "מאי הבנה" שכזו והיא חייבת להיזהר, מאוד להיזהר. לא כדאי לה לסמוך יותר מדי על נניח "אדון ראובן" או "מאסטר שמעון" מהכלוב רק בגלל שהם טוענים לכתר.

לטובתן מוטב היה שגם אתן תזהירו אותן לפני מאשר תנחמו אותן אחרי שכבר מאוחר במקום להתנפל עלי בציפורניים שלופות icon_smile.gif