סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר הבחירות של "הכלוב" - תוצאות.

3142​(נשלט)
לפני 4 שנים • 9 באפר׳ 2019

"את כל כך שונה ומיוחדת"

3142​(נשלט) • 9 באפר׳ 2019
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
בהתחשב בזה שיש קשר בין רמת אינטיליגנציה ובדסם אני לא מבינה מה מצביעי ליכוד עושים פה
פלייפול
לפני 4 שנים • 8 באפר׳ 2019
פלייפול • 8 באפר׳ 2019
תודה רבה (: אגב, האם אתה אחד מאותם מצביעים? כמובן, רק אם זה בסדר מבחינתך לשתף את הצבעתך.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 8 באפר׳ 2019
אתה גאון פלייפול: 5 נשלטים ממין זכר הצביעו "זהות". למעשה, חוץ מאישה אחת, רק גברים הצביעו ל"זהות".
מצד שני, רוב הנבדקים בסקר הם גברים.

מאז שסיימתי את הסקר 4 אנשים ענו עליו למרות שהסתיים: נשלטת שבחרה ב"ליכוד" ונתניהו; נשלטת שבחרה במרצ ; שולט שבחר ב"כחול לבן" ; וגנץ ושולט שבחר בליכוד ונתניהו. סתם לידע.
פלייפול
פלייפול • 8 באפר׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
92 איש זה מדגם לא ענק אבל גם לא רע.
בעיקר בכל הנוגע לסקר המפלגות וראשי ממשלה לדעתי המדגם מייצג נאמנה את האוכ' הנחקרת.
מסכים עם פלייפול (אגב, אין gmail?) רבים מחברי האתר שלא משתתפים בפורומים לא הצביעו.
מצד שני, במידה רבה זה הופך את הסקר ליותר מעניין כי הוא מתמקד בגרעין הבדסמ - אותם אנשים שהולכים למסיבות, מזוהים עם התרבות, מתעניינים בתחום מעבר לחדר המיטות וכדומה. ההנחה שלי היא שאוכ' הבדסמים "הכבדים" הם גם אלה שמשתתפים וקוראים דיונים בפורום.

1. אני משתדל להתרחק מגוגל, במיוחד כשזה נוגע לחשיפה של תכנים מהסוג דנן...
2. תוכל בבקשה לבדוק את מה שכתבתי, לגבי ההתפלגות המגדרית של נשלטים מצביעי זהות? אני סקרן לראות אם צדקתי.
Into the wild
Into the wild • 8 באפר׳ 2019
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
בהתחשב בזה שיש קשר בין רמת אינטיליגנציה ובדסם אני לא מבינה מה מצביעי ליכוד עושים פה

בהתחשב בזה שיש קשר בין רמת האינטליגנציה ובדסם אני באמת באמת לא מבין מה את עושה פה.

מילא היית מנהלת דיון, אבל משעשע אותי שאת אשכרה חושבת שמי שלא מחזיק בדעות כמו שלך הוא חסר אינטילגנציה.
יודעת על מה זה מעיד? הבנת נכון, חוסר אינטילגנציה
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 8 באפר׳ 2019
[quote="ניצי המלכה המתוקה"]
Gia X כתב/ה:
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:

תגובה מבישה.
ולא, אני לא מצביעה ליכוד.[/quotכe]

חחחחחח כאילו אכפת לי מהבושה שלך או של המלייקקים החסומים אצלי ממילא.

הגזמת. ממש אבל.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 8 באפר׳ 2019
92 איש זה מדגם לא ענק אבל גם לא רע.
בעיקר בכל הנוגע לסקר המפלגות וראשי ממשלה לדעתי המדגם מייצג נאמנה את האוכ' הנחקרת.
מסכים עם פלייפול (אגב, אין gmail?) רבים מחברי האתר שלא משתתפים בפורומים לא הצביעו.
מצד שני, במידה רבה זה הופך את הסקר ליותר מעניין כי הוא מתמקד בגרעין הבדסמ - אותם אנשים שהולכים למסיבות, מזוהים עם התרבות, מתעניינים בתחום מעבר לחדר המיטות וכדומה. ההנחה שלי היא שאוכ' הבדסמים "הכבדים" הם גם אלה שמשתתפים וקוראים דיונים בפורום.
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 8 באפר׳ 2019
אתייחס לזה כאל סתם עוד הטרלה, וחבל שנקדיש לזה תשומת לב נוספת.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 באפר׳ 2019
ההתנהלות שלך ממש ילדותית, לא רק כאן. קורלציה בין רמת אינטיליגנציה לבדסמ? ממש.
מה שווה דיון אם את תמיד מסתגרת בדעות שלך בטיעוני קש והתנשאות?
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 8 באפר׳ 2019
[quote="Gia X"]
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:

תגובה מבישה.
ולא, אני לא מצביעה ליכוד.[/quotכe]

חחחחחח כאילו אכפת לי מהבושה שלך או של המלייקקים החסומים אצלי ממילא.