לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדריך לנשלטת המתחילה

סאב לסבית​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 15 באפר׳ 2019

ביקשתם קיבלתם. נאום הסתומה

סאב לסבית​(נשלטת) • 15 באפר׳ 2019
מכיוון שהמילה סתומה מככבת כאן. אקדיש לה כמה מילים.

אני
סתומה
גאה
שמתעניינת לקרוא עוד על הנסיון של אחרות
ועוד ועוד דעות.

שאלות סתומות. ממה להזהר בדיוק בהקשר בדסמי.
איזה דברים טראומתיים קרו, איזה סימני אזהרה בדיעבד ראיתן.
אני הכי אוהבת לקרוא מנסיונן של סתומות חדשות שאוהבות להאשים אחרים ולהתבכיין. זה ממש מחכים אותי!

אני רוצה שיכתבו עוד דברים לחדשות.
ועוד.

אני אוהבת להיות סתומה.
אני גם אוהבת שכותבים דברים שמעצבנים את אלה שיותר מיומיים בכלוב, וכ"כ חכמים ולא סתומים.
איזה כיף לכם שאתם יודעים לחסוך בדפים, ומצילים את הכלוב מטביעה במלל אינסופי.
של סתומות.

נייס(:
אני אוהבת גם לגגל על דברים. שלא צריך. סתומה כבר אמרתי?

peace and love
האיש ההוא
האיש ההוא • 15 באפר׳ 2019
הייתי מציע רק עצה אחת והיא תקפה לכול מערכת יחסים. טוטאליות מוחלטת לא מעידה על עוצמה. ההיפך הוא הנכון, היא מעידה על חולשה.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 15 באפר׳ 2019
new is abused by experienced, this has nothing do with bdsm and is not exclusive to men.

teaching people to be critical thinkers is good though.
Sekhmet
Sekhmet • 15 באפר׳ 2019
סאב לסבית

אני מתה עליך חח

כל הטמטום התהומי והחולני פה, זה מתיש.

והנה צדיקה בסדום icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 15 באפר׳ 2019
לפני כ10 שנים ,הגיעה אלי נשלטת אחת,בוגרת ,מירושלים .זה היה חג ,כמדומני ,סוכות ,או פסח .היא הייתה ,אחת שכותבת מאוד יפה בבלוג שלה ,ועם כישורי כתיבה מרשימים במיוחד .
היא החנתה את הרכב שלה מתחת לביתי ,ונכנסה לביתי רועדת מהתרגשות .נהגתי בה כבוד ,אירוח ,כיבוד ,אוכל ,שתיה וכו'
וגם היה בדס'מ ,בדרכי שלי .
היא הייתה המומה ,ואמרה לי חשבתי ,שאתה תכניס אותי לבית שלך ,תבקש מימני למצוץ לך ,תשפריץ לי בפנים ,ותזרוק אותי מהבית שלך ..
שאלתי אותה ,מדוע שאנהג בך כך ?
משהוא נהג בך כך,מהשולטים שהכרת ?
היא ענתה לי שכן ,רובם המכריע כך נהג בה .
אמרתי לה ,אני לא מתנהג ככה .
היה לי עמי 24 שעות ,שהיא חוותה ,וראתה אצלי בדסמ' ,מהסוג שלא הצליחה לראות בכול ימי חייה ,ויחד עם כל החוויות שחוותה ,גם יחד .
היא קיבלה והבינה וראתה את הבדסמ' ,הכי נכון ,שראתה אי פעם בימי חייה .אצלי .
היא שאלה אותי בין היתר ,איך היא יוצאת מהפלונטר ,בו היא חשה את חייה ,בהקשר הבדסמ'י ,בו היא מוגדרת כנשלטת ,ויעצתי לה עצה טובה ,וטובה מאוד ,והיא מהידוע לי יישמה את עצתי ,ומשם כל מה שהיה בעבר ,מנת חלקה ,התהפך לטובה .
היא מאוד רצתה שאוותר עמה בקשר ,ואני לא מצאתי עניין בכך ,מפני שלא היה שום דבר הגיוני ,בדרישה זו שלה .
היא בנתה סיפור שיקרי ,ששכחה אצלי המשקפיים שלה ,בתואנה ,שתוכל לבוא שוב אל חיי ..אך לא צלחה דרכה .
ואז צלצל אלי מישהו מטעמה ,בשאלה אודות משקפיה ,ועניתי שהיא לא שכחה אצלי ,והוא גם שאל מדוע אתה ככה דוחה קשר עמה ?
ואני סגרתי עניין ,שאיני מעוניין .

הניסיון המוכח שלי ,והקצר היכרות ,עם נשלטות ,הוא אם נקלעת לזירה שנשלטת עומדת מולך ,תן לה בזמן קצר ,מתומצת ,המוקצב לך ,את הצורך שלה .
ושתלך לה לדרכה ,לאחר החוויה ,המרפא והעוצמתית ,שיועדה לה ,דרכך .
בהמשך חייה ,היא תבין ותדע ,מה אתה שווה .

היא התחילה לספר לי מה עוללו לה משפחתה ,וחייה ..
שמעתי אותה .כאבתי את כאבה .
ואצלי ,בעצם אמור היה להיסתם הגולל ,על כל מה שעברה למין הרגע בו נולדה ,ועד לרגע ,בו נפרדו דרכינו .
הסשן אצלי ,היה סיפור כיסוי
החוויה ,ומה שראתה ,זה גם חלק מסיפור כיסוי .
האמת לאמיתה ,של מה שהיא הייתה צריכה ,זה לקבל ,מציאות חדשה " ,להמשך חייה ,למין רגע ההיכרות בינינו ,ועד לרגע הפרידה בינינו .

היא הייתה צריכה ,לעבור 40 שולטים ,ולחוות את שחוותה .
ואז להגיע אלי ,ולחוות את שחוותה ,לשאול את ששאלה ,ולשמוע את ששמעה .
לחוות הפרידה בינינו ,כעובדה מוכרחת ,ולהשלים עמה .
ומשם ,היא כבר ,אישה אחרת ,להמשך חייה .
וכך בדיוק ,היה .

עם אחת אחרת ,זה היה צריך להיות 9 חודשים ,ועם אחרת 3 פעמים בשנה .
וכל אחת והצורך שלה ,והזמן שלה ,והדרך בה זה מתבצע .

מההיכרות שלי עם נשלטות אמתיות ,על בסיס הצורך האמתי שלהן ,הוא לא היה סקס ,והוא לא היה הבדסמ' .
הוא היה ,איך נעשה הבדסמ' ,עליה ,כחוויה ייחודית ,מי עושה אותו ,היכן עושה אותו ,באיזה דרך עושה אותו ,שמותאם ללא מילים ,לצורך ששלה .
והמידע מיליון דולר ,שרכשה כתשובה ,לשאלה ,או לבעייתיות מסוימת ,שמציקה לה .
מהידוע לי ,כל אילו ,שהיו עמי ,חייהן השתפרו ,לכדי בריה חדשה שנולדה ,והעבר הנורא שלהן ,נותר בגדר עבר שרובו ככולו ,נשכח .

מזה כחמש שנים ,אני לא מתעסק עם נשלטות ,ולא נוגע בהן .

רק כיום ,מס' שנים אחרי ,כאשר אני משחזר את עשרות ,ומאות הנשים ,שהגיעו אלי ,ומה שבעצם הלך שם ,ואירע שם .
אני באופן הדרגתי ,עושה "בדק בית " ,עם עצמי ,אודות ,איך התנהלתי ונהגתי בהן ,אחת לאחת ,
איך הן היו כאשר הגיעו אלי ,ואיך הן לאחר שנפרדו דרכינו ...
מה הן אמרו ,ומה אני אמרתי .
מה הן שאלו ,ומה אני עניתי .
מה הן רצו ,ומה עשיתי .

הדבר היחידי ,שמותיר לי "קרן אור " ,להבין ולדעת ,את כל אשר אירע במפגשים הללו .
הוא שהן כולן ,ללא יוצא מן הכלל .
הצליחו להרים הראש מעל המים ,ולהתקדם בחיים ,ולעלות ממדרגה למדרגה .

הסיפורים ,מטפטפים אילו ,בזה אחר זה ,אודות זו ,ואודות זאת ,
וראה זה פלא .רק מידע טוב ,ושמח ,מגיע ,לאוזני ,אודותיהן .
אני מייחל לאותו יום ,בו יתגלה לי המידע ,מי הן היו כל הדמויות בחיי ..
ומה פעלתי כשורה ,והיכן פעלתי שלא כשורה .
בדגש,על "הזירה ,הבדסמי'ת " ,אליה הגורל קלע אותי ,ובו הצטלב ,המבט ,השיח ,וההיכרות בינותינו ....

בעסק שלי ,הגיעה אלי בחורה מלאה מאוד ,וביקשה לעבוד עמי ,בו בעת היו אצלי בחורות רזות ויפות ,שמרוויחות המון .
היא סיפרה לי ,שנאנסה מגיל 9 ,ועד לגיל 14 ,עי הסבא שלה בחול',וכאשר שיתפה את אימה ,במה שהיא עוברת ,אימה שלה ,כעסה והשתיקה אותה .
לאור הסיפור ,מיד קיבלתי אותה לעבוד אצלי .
להפתעת כול ,הבחורות הרזות והיפות ,שהיו מקיפות אותי ,באותה עת .
לילה אחרי ,היא באה עם תיק גדול ,והניח אותו אצלי בדירה ,ונרדמה על המיטה ,כיסיתי אותה ,
יום אחרי ,הסתבכה עם מקום מגוריה הקודם .וביקשה להישאר אצלי ,זמן מה .
ונשארה 9 חודשים לגור אצלי בדירה .
הצעירות בזו אחר זו ,באופן מופגן ,עזבו את הדירה שלי ,עד שנותרתי רק עם הבחורה השמנה לבדנו בדירה .
לא הזיז לי שכול הצעירות עזבו ,ושיחד עם זאת הפרנסה שלי נפגעה ,באופן משמעותי .
אף אחד לא הבין ,את ההיגיון שלי .
והוא היה פשוט ,היא בקשה עזרה ,והיא תקבל אותו .
9 חודשים ששהתה אצלי ,אצבע לא שמתי עליה .
והיא לאט לאט ,השתקמה ,וכאילו נולדה מחדש .
והיינו כמו זוג יונים חיים יחד ,היא מכינה אוכל ,ואני והיא צופים לילות שלמים ,בסרטי אימה ,ובכדורגל מהליגה הבריזלאית .
והיו בינינו המון שעות של שקט ,והיה אווירה מאוד נעימה .
היא הייתה 1.88 גובה פלוס 110 קג' ,לי הייתה שומרת ראש פרטית .
והיא דאגה שלא אתגלח ,כי ככה הייתי בעיני רוחה ראש מאפיה מהפאבלה ,של ברזיל .
לימים ,הבחנתי ששטרות כסף נעלמים לי מהמכנס ,הבנתי שזו היא ,לא אמרתי לה מילה ,סלחתי לה על כך .
והכל המשיך כרגיל בינינו ,ולא נטרתי לה טינה על כי לקחה כסף מכיסי ,הבנתי אותה ,והייתי בסדר גמור עם זה .
בתקופה בה היא הייתה אצלי ,ההכנסות שלי הכפילו ,ושלישו את עצמם .מבלי הצורך לעבוד .
לאחר 9 חודש ,היא הלכה לדרכה ,אני שילמתי בחופש שלי ,ובפרטיות שלי ,ובהרגלים הקודמים שלי ,בעבור זאת שאני מארח אותה ,ונהנים זה מחברתו של זו ,
המידע שבידי ,אודותיה .
שהיא כיום ,אישה חזקה ,עם טונות של שכל וחכמה להמשך החיים ,מתקופת היכרותנו יחד .
אני גם בוודאות יודע ,שזה לא אני לבדי המלאך המושיע שלה ,אלא ,שבדיוק על אותו ערך ,היא המלאך המושיע שלי .
וזה בעצם המהות הנכונה ,כאשר שני אנשים נפגשים ,ויש כוח עליון ,שמנווט המפגש ביניהם ,לפעול נכון ,בזירה בה חוקי המשחק ,המוכתבים ,הם בהיפוך מהנכון .
דווקא בזירה זו ,המבחן הגדול של האנשים שהגורל מזמן אותם ,להיות זה ,כעזר ,כנגד ,זה .
וזה ממש לא משנה אם אתה בן 40 ועתיר שכל וממון .
והיא רק בת 19 ,שמנה ,ועם סיפור חיים מרסק ,וחסרת כל יכולת כלכלית .
ההיפך הוא הנכון .
היא באה ,להנחית אותך מהמציאות המדומה שלך ,אל קרקע המציאות .
וקרקע המציאות ,זה לתת ,ולחלוק ,על בסיס של " לא על מנת לקבל פרס" .
כי אם אתה נותן " על מנת לקבל פרס " .
אתה טוחן מים .בזירה הבדסמית' ,בדווקא ,אם אתה מוכר את השכל הישר ,והנשמה שלך ,והמצפון שלך ,בעבור נתח ציצים ,ופלחי עכוז בשרניים ,ומנהרה לחה חשוכה וחמימה .
אתה תיתן על כך ,ביום מין הימים את הדין .

אי לכך ,אני פרשתי מהניסיון העצום הזה ,של להפיל לזרועותיי ,את המבחן ,והניסיון ,והתיקון ,של גברת ,המגדירה עצמה "נשלטת " ....

תליתי את החוטיני ,
היום הנשלטת שלי זה הגברת יו טיוב
האיש ההוא
האיש ההוא • 15 באפר׳ 2019
עוד משהו.
אם את/ה נתקל במילה "אמיתי" או "אמיתית" כמילה שמתארת את מי שמולך העצה הכי טובה זה לברוח וכמה שיותר מהר כי מי שמולך חסר/ת הבנה בסיסית ש"אמת" היא לא מוחלטת ותמיד תהיה תלוית נרטיב, או במקרה דנן, תלוית התאמה.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 15 באפר׳ 2019
אם הייתי יודעת שהמילה סתומה תדליק אצל אנשים את הפתיל הייתי משתמשת בה קודם.
הכוונה שלי ב״סתומה״ אם לא הייתי מובנת, היא הנטיה של הרבה נשים, לרוב כאלה שנוטות להתקרבן, לא רק בבדסמ- אבל שם הן מקבלות לגיטימציה לזה- נטיה להסיר מעצמן אחריות ולהאשים את העולם בצרות שלהן.
נשים כאלה נוטות להכנס לאופוריה ולא ניתן לנפץ את הבועה בה הן חיות. לרוב הן תפתחנה פוסטים שמתארים את השולט הנדיר והמדהים שלהן ואחרי שבוע נשמע כמה הוא מסוכן ושקרן והן תעבורנה לשולט הבא ושוב נראה את אותו סיפור.
גם כאן זה לא באויר, יש המון דוגמאות לזה באתר ואני מכירה גם אישית כאלה. להבדיל מהגישה הרווחת שמעודדת את המסכנות שלהן, אני משתדלת, גם אם בפרטי להגיד את האמת ולקוות שלהבא תדענה לאתר היכן הן נופלות.
אז העצות לא באמת יעזרו כמו שכתבו כאן ולא מדריכים.

יאללה טיפ קטן- למי שרוצה לוודא שהגבר לא נשוי? לקבל שם מלא ושם משפחה ולהריץ אותו בגוגל, פייסבוק ו144. להתקשר אליו בשעות ״משפחתיות״. לא עונה? אל תספרי לעצמך סיפורים שהוא שולט-מנכל-מאוד-עסוק, תתחילי להטיל ספק ולבלוש.
מקווה שעזרתי לסתומות הפוטנציאליות לפעור את עצמן.
ובנימה פדגוגית השולטת בשרשור, מי שאוהבת להיות סתומה מבחירה ולא להפעיל שיקול דעת, שלא תתבכיין אחר כך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 15, 2019 6:10 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באפר׳ 2019
הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת לכל נשלט/ת הוא להכיר את הצד השולט כאדם הרבה לפני שניגשים להגשים כל קינק שהוא איתו, ובטח לפני שמתחילים למסור שליטה לידיים שלו ולאבד אותה מולו.
מי שמסתתר מאחורי מסכת השולט תמידית ולא מסוגל להציג את עצמו כאדם, זה אדם שיש לו מה להסתיר.
תחשבו טוב, מה אתם יודעים על האדם הזה שמולכם? האם אתם יודעים איך הוא נראה? (כי יש כאלו שמחפשים התמסרות כבר בשלב הוירטואלי) האם אתם יודעים במה הוא מאמין? מה המטרות שלו? איך הוא מגיב לתסכולים? איך הוא חי את חייו? או שבכל פעם שנסיתם לברר הוא אמר "אני השולט ואני הקובע, את/ה לא נשלט/ת אמיתי/ת אם השאלות האלו מעסיקות אותך"?
שולט או שולטת שבטוחים בעצמם לא מפחדים להיות האנשים שהם, הם מספיק בטוחים בעצמם בשביל לא לנופף בשוט המטאפורי שלהם כל הזמן ולא מפחדים לאפשר לעצמם להיות מי שהם באמת כי הם בטוחים שזה לא יגרע מהדומיננטיות שלהם.
ולמה חשוב שהשולטת או השולט יהיו בטוחים בעצמם? כי בדר"כ אלו שמגיעים לעולם הזה חסרי ביטחון, הם אלו שמחפשים לבנות את הביטחון הרעוע שלהם על גבי רמיסה של הנשלט/ת שיהיו תחתיהם. מבחינתם כל הבעת נימוס, עצירה, הודאה בקושי או הטלת ספק מצידם זה סימן לחולשה ואיום על מעמדם, ולא סימנים בריאים של הפעלת שיקול דעת, יחסי אנוש ואינטליגנציה רגשית תקינים. מי שלא מסוגל לכך, לא יהיה מסוגל לעצור את עצמו ויסב נזק.
שולט שמסתיר מי הוא, שמתבצר יותר מדי בדמות קשוחה "ובלתי מעורערת" ואין לכם מושג מי הוא כאדם, מעלה סימני שאלה רבים.
וכך גם שולט שנראה מושלם מדי, שאומר את כל המילים הסקסיות שכיף לשמוע, גם לו יש מה להסתיר כי לכל אדם יש צדדים פחות כיפיים שאותם הוא פשוט מחביא מכם.
תחפשו מישהו אנושי, תאפשרו לעצמכם מספיק זמן בכדי להכיר את רוב צדדיו, ולראות האם הוא מספיק שלם איתם בשביל שהם לא יבואו על חשבונכם בהמשך.
שאלת המפתח צריכה להיות "מה הצד השולט עשה בשביל להרוויח את השליטה שלו בי?" ותבדקו דרכה האם באמת נעשה משהו שמוכיח ששווה ובטוח להתמסר אליו, או שנתקלתם רק בדיבורים והבטחות ריקות.

טיפ נוסף שאני נותנת לכל נשלט/ת הוא לאמת פרטים. לא אכפת לי שזה נחשב סטוקרי- הביטחון שלכם קודם לכל. תאמתו כל מידע שקיבלתם מהצד השני, תחפשו אותו ואת המספר שלו בגוגל, פייסבוק, אפליקציות לזיהוי שיחות. לצערי, לא פעם תגלו ככה שיש לכם עסק עם נוכל או שקרן שעדיף לא לבנות איתו קשר כזה שמבוסס על אמון וכנות.