סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולט חייב להיות מצליחן?

Alpha1one1​(שולט)
לפני 4 שנים • 21 באפר׳ 2019
Alpha1one1​(שולט) • 21 באפר׳ 2019
אעלה עוד נקודה למחשבה שעלתה לי בראש. משתף:

בואו ניקח עושר מול אופטימיות ושאיפות בחיים.

אני אישית מעדיף להיות חסר אבל מלא באופטימיות, גישה חיובית ושאיפות בחיים מאשר להיות עשיר אבל עני בכל שאר הדברים שציינתי.
ברור, שהמשיכה תהיה חזקה יותר לכיוון שילוב של השניים, אבל כמו כל דבר בחיים הכל כול להיות זמני, וזמנים קשים יכולים להגיע לכולם.

ואז מה עדיף? מי יותר "מוצלח"?
להיות בסביבת "שולט" עשיר אבל פסימי, רואה שחורות (בעיניי דכאון)? לבין "שולט" שהחיים שלו עלולים גם להגיע למקומות קשים יותר (כבייכול פחות "מוצלחים" לפי אמות מידה חברתיות נפוצות) אבל לשמור על אופטימיות וגישה חיובית לחיים?
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 21 באפר׳ 2019
לא חושבת שיש בהכרח קשר בין משכורת לגישה לחיים אז אתעלם מהקטע הכלכלי ואתייחס רק לגישה.
לשמור על אופטימיות וגישה חיובית לחיים זה בהחלט דבר נדרש גם בעיניי. יחד עם זאת, אדם שמסתפק בזה על פני הגשמה של שאיפות וחלומות בחיים, עבודה קשה וכשלונות מדי פעם אבל גם הצלחות גדולות- הוא, לדעתי, אדם שבורח מההתמודדות עם החיים או עם עצמו ואז אין סיכוי שאתן לו להתמודד עם אדם נוסף (וזה לא משנה אם נשלט/ת או שולט/ת). בטח שלא לשלוט על מישהו מלבד עצמו.
כך שכן, אם אתה עשיר אבל מיואש מהחיים וגם אם אתה סופר אופטימי אבל לא עושה כלום כדי להתפתח ולהתקדם- זה מוריד.
Verona​(נשלטת)
Verona​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2019
Alpha1one1 כתב/ה:

אני אישית מעדיף להיות חסר אבל מלא באופטימיות, גישה חיובית ושאיפות בחיים מאשר להיות עשיר אבל עני בכל שאר הדברים שציינתי.
ברור, שהמשיכה תהיה חזקה יותר לכיוון שילוב של השניים, אבל כמו כל דבר בחיים הכל כול להיות זמני, וזמנים קשים יכולים להגיע לכולם.

זה בעיניי מדוייק.
פחות מעניין אותי אם הוא עשיר אלא במה העולם שלו עשיר.
אני צריכה שהוא יגרום לי לרצות להישאב לתוך העולם שלו, לרצות להיות חלק ממנו.
כסף זה אחלה בונוס אבל זה פרמטר שיכול להשתנות לכאן או לכאן.
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 22 באפר׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2019
בחורות גם אוהבות להשקיע בפוטנציאל, זאת אומרת שאם אתה בחור צעיר וגם היא בחורה צעירה וכרגע אתה לוזר אבל יש לך את מה שצריך כדי להשיג כסף וסטטוס בעתיד הקרוב-רחוק והיא אינה לחוצה מבחינת זמן, אז זה יכול לעבוד.
אור של סול​(שולט)
אור של סול​(שולט) • 22 באפר׳ 2019
זה ממשיך כאילו?
שולט חייב להיות מצליחן
תהייה עם מצליחן ואז תהייה עם לא.
נראה כמה הבדל יש

נו.. מה לאמברוררררררררר
מצליחן
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 22 באפר׳ 2019
ברור שולט חייב להיות עשיר, בעל טעם מעולה בבגדים, אחד שיודע לבחור את המסעדות הכי טובות, מומחה ליין, בשלן מעולה, שתהיה לו למבורגיני צהובה ואדומה(גם אופנוע) +טייס מצטיין כתחביב, גבוה, מצוייד היטב. והכי חשוב שידע לקרוא מחשבות.
ואם אין לו את כל זה הוא לא שולט אמיתי, כי ככה זה תמיד בסרטים.
FunBobby
FunBobby • 22 באפר׳ 2019
אני אוהב לכבוש יעדים מבוצרים
האם אני מצליחה?
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 22 באפר׳ 2019
Alpha1one1 כתב/ה:
אעלה עוד נקודה למחשבה שעלתה לי בראש. משתף:

בואו ניקח עושר מול אופטימיות ושאיפות בחיים.

ואז מה עדיף? מי יותר "מוצלח"?
להיות בסביבת "שולט" עשיר אבל פסימי, רואה שחורות (בעיניי דכאון)? לבין "שולט" שהחיים שלו עלולים גם להגיע למקומות קשים יותר (כבייכול פחות "מוצלחים" לפי אמות מידה חברתיות נפוצות) אבל לשמור על אופטימיות וגישה חיובית לחיים?

מילא שליכלכתם על לוזרים, אבל גם על דיכאוניים תלכלכו עכשיו?
כולכם עובדים אצל אמא שלי, אבל אני אומר לכם כאן את מה שצעקתי אליה הערב מבעד לדלת, אחרתי שטרקתי אותה - אני לא מסדר את החדר ולא מחזיר את הכוסות עד שהיא מעלה לי את דמי הכיס!!!
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 22 באפר׳ 2019
נער הייתי וגם הפכתי לזקן שמן ומגעיל, ושמעתי הרבה חירטוטים בנושא.
בסופו של דבר מצליחן זה לא מילה עם מיליון פירושים, זו מילה שעוסקת בשני דברים: כסף ומעמד.
ככלל (ויש יוצאות מין הכלל למזלי) נשים סטרייטיות וישרות מחפשות גברים מצליחנים.
שולטות - כדי לשבור מישהו שביומיום שלו שולט ומתעמר באחרים. בוס חרא כמו כל הבוסים.
נשלטות - כדי להעריץ ולהסתכל בעיני הגל על האנטיתזה של עצמן. כדי שיקנה להם מנה פלאפל.
וניליות - אנערף. בשביל היציבות הזמנית? בשביל שכשהוא יסרב למזונות, זה יהיה רע ומרושע ויכאב? אולי זה קשור לאבולוציה, אולי לחיברות (אני נוטה לאופציה השנייה). קטונתי מלהציע ניתוח מעמיק. בממד ההתנהגותי זה מוכיח את עצמו במרבית המקרים.
אולי הזמנים משתנים, וזה כבר לא אלמנט כזה דומיננטי בנפש הנשית. אולי זה מתרכך ואולי באמת זה מתבסס כבר על הגדרה נזילה יותר של הצלחה. אני מתרשם שלא. אתה פוגש מישהי, מעמיק את הקשר, לומד מי היא, היא לומדת להכיר את הנפש שלך, ועדיין יש משהו ברקע שמנדנד. ושלא תחשבו שאני מיזוגני או חושב שאתן גולד דיגריות. אתן אחלה חמודה. נראה לי שצרבו לכן את זה למוח מתישהו בין היסודי לחטיבה.

(אל תסכלו עליי כאילו אני לוזר ממורמר, אני לוזר שלגמרי סבבה עם הלוזריות שלו. לא הולך לפתוח כאן סניף של אינסלים אנונימיים.)