סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולט חייב להיות מצליחן?

Sweet melody
לפני 4 שנים • 16 באפר׳ 2019
Sweet melody • 16 באפר׳ 2019
סקרנית..
מי הגברים שנתקלת בהם??!!!
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 16 באפר׳ 2019
שלא תדעי icon_smile.gif למזלי, לא איבדתי תקווה ולא הנחתי שכולם כאלה.
אור של סול​(שולט)
אור של סול​(שולט) • 16 באפר׳ 2019
שולט חייב להיות מצליחן
חייב להצליח במבט לשלוט בך.
שולטי אלפא הם מוצלחים אין דרך אחרת,סוג של די אן איי.
למרות שלא חייה להיות מצליחן בשביל להיות שולט טוב,קשור האדם שמאחורי השולט
אבל זה ליד,לא ממש זה.
אז כן.. ..
שולט חייב להיות מצליחן נראה טוב,גבוה,גברי,שולט .....
Young cesar
Young cesar • 16 באפר׳ 2019
אותי אישית לא מעניין אם יש לה תואר אקדמאי אלא אם היא חכמה.
לא מעניין אותי מצב החשבון בנק שלה אם כי כן מעניין אותי מה היא עשתה בחיים או מול איזה קשיים היא התמודדה והאם היא התמודדה.
אפילו פרמטר אדיוטי כביכול של איך היא רואה את החיים. כמרדף אחר הצלחה, פידבק ואישור סביבתי או מתוך מקום של הגשמה עצמית שלא בהכרח מפוצצת עיניים או סוחטת מחמאות.
את טענת שלסשנים או מערכות יחסים קצרות את נמשכת להצלחה והערצה של אותו שולט.
אתן לך דוגמא מהמקום שלי,
יצאתי לדייט היכרות עם בחורה שנראית מצוין והיא לגמרי הטייפקאסט שלי, וראיתי אותה בפעם הראשונה חשבתי לעצמי שהולך להיות לי מאוד כיף לשחק עם אותה בחורה.
אחרי 15 דקות שהתמקדו בעיקר במה אני עוסק, איזה רכב יש לי ועד כמה אני מצליח בחיים.
החלטתי שלא בא לי לגעת בה והגיע הזמן לחתוך.

הצלחת להבין אותי?
Sweet melody
ממש לא כולם כאלו.

לגופו של עניין. בתחילת דרכי פה אחת מהשאלות הראשונות ששאלתי הייתה מה העיסוק, היה ממש חשוב לי לדעת שהוא מצליחן שהוא מישהו חשוב שהוא בוס על אחרים ושאחרים מחזיקים ממנו..
לא כי רציתי שיממן אותי, התופעה שאשה רוצה גבר חזק ממנה, מצליחן ממנה היא בדנ"א שלנו. אבולוציונית. אשה "חלשה" וזקוקה לגבר חזק שיגן עליה.
עם השנים הכרתי גברים והתפיסה שלי השתנתה, והבנתי שהוא לא חייב להיות גבר "מצליחן" עפ"י המדד הכלכלי החומרי. ההצלחה יכולה להיות משהו בהתנהלות שלו, ברצונות שלו, בתעוזה, באמביציה, בהשכלה, ביכולת שלו לקום אחרי שהוא חוטף מהלומה, בחוסן הנפשי שלו, בבחירות שלו .
אלו דברים שלא נמדדים בכסף.
סקרנית מדי
Young cesar כתב/ה:
אותי אישית לא מעניין אם יש לה תואר אקדמאי אלא אם היא חכמה.
לא מעניין אותי מצב החשבון בנק שלה אם כי כן מעניין אותי מה היא עשתה בחיים או מול איזה קשיים היא התמודדה והאם היא התמודדה.
אפילו פרמטר אדיוטי כביכול של איך היא רואה את החיים. כמרדף אחר הצלחה, פידבק ואישור סביבתי או מתוך מקום של הגשמה עצמית שלא בהכרח מפוצצת עיניים או סוחטת מחמאות.
את טענת שלסשנים או מערכות יחסים קצרות את נמשכת להצלחה והערצה של אותו שולט.
אתן לך דוגמא מהמקום שלי,
יצאתי לדייט היכרות עם בחורה שנראית מצוין והיא לגמרי הטייפקאסט שלי, וראיתי אותה בפעם הראשונה חשבתי לעצמי שהולך להיות לי מאוד כיף לשחק עם אותה בחורה.
אחרי 15 דקות שהתמקדו בעיקר במה אני עוסק, איזה רכב יש לי ועד כמה אני מצליח בחיים.
החלטתי שלא בא לי לגעת בה והגיע הזמן לחתוך.

הצלחת להבין אותי?

לא הייתה כאן אי הבנה אלא שאלה נוספת לשם הרחבה של מה שכתבת.
כמו שככבר כתבתי כל הפרמטרים האלה כבר הוזכרו כאן- אז חשבתי שאולי יש לך משהו חדש שלא חשבתי עליו. מן הסתם אני מסכימה וזה גם מה שכתבתי, שזה לא עניין של כסף אלא אדם שחי את החיים כמו שהוא רוצה, מגשים את עצמו איך שהוא בוחר וזה עובד לו.
ונכון, כשמדובר במשהו שכולל סשנים בלבד, מה שמעניין אותי זה מישהו שאסתכל עליו בהערצה ושיש לכך סיבה (שלוקח מעט זמן לברר כי אין פה עניין לקשר ממושך ושיחות נפש) כמו שמונה קראה לזה- "קבלות". זה לא חייב להיות קשור לכסף אבל בדרך כלל זה קשור בעקיפין. מעט מאוד אנשים מצליחים בחייהם ומאושרים עד הגג כשאין להם כסף.
כמובן שכשמדובר בקשר מתמשך, מבחינתי, זה שונה לגמרי.

הדייט שלך נשמע נורא וברור למה חתכת. הייתי עושה אותו הדבר.
בוורלי

תלתל מתובל

בוורלי • 16 באפר׳ 2019
אני מבינה מה שאת אומרת אבל אני חושבת שיש הרבה היתממות והתחסדות בהרבה מן התשובות...אדם שיש לו שאיפות וחותר להצלחה לרוב יתוגמל, על מאמציו, חכמתו, ותכונותיו העילאיות. לא בטוחה שאם שולט יגיד לך או לפלונית לצורך העניין שאין לו כסף לדברים כמו חדר או לאנצ' עדיין תתחרמני ממנו כמו אדם שכן. אז סבבה תזמיני אותו פעם או פעמיים או שלוש ארבע, בכיף על העיני ועל ראסי, ומה הלאה? אדם שלא סוגר את החודש באמת יכול להיות אדם עם שאיפות כאלה גאוניות? באמת? יכול להיות, אני אישית לא מכירה אדם שהוא כזה גאון ואסרטיבי ולא יכול להרשות לעצמו פינוקים מידי פעם.
אשמח להתבדות.
סקרנית מדי
מונה- בול.
FunBobby
FunBobby • 16 באפר׳ 2019
בתור לוזר סדרתי, אני יכול להעיד שזה לא עצר אותי בעבר מלשלוט.
אני תמיד אומר שאני מאסטר פוקימון וזה כובש אותן.
Sweet melody

Re: תלתל מתובל

מונה כתב/ה:
אני מבינה מה שאת אומרת אבל אני חושבת שיש הרבה היתממות והתחסדות בהרבה מן התשובות...אדם שיש לו שאיפות וחותר להצלחה לרוב יתוגמל, על מאמציו, חכמתו, ותכונותיו העילאיות. לא בטוחה שאם שולט יגיד לך או לפלונית לצורך העניין שאין לו כסף לדברים כמו חדר או לאנצ' עדיין תתחרמני ממנו כמו אדם שכן. אז סבבה תזמיני אותו פעם או פעמיים או שלוש ארבע, בכיף על העיני ועל ראסי, ומה הלאה? אדם שלא סוגר את החודש באמת יכול להיות אדם עם שאיפות כאלה גאוניות? באמת? יכול להיות, אני אישית לא מכירה אדם שהוא כזה גאון ואסרטיבי ולא יכול להרשות לעצמו פינוקים מידי פעם.
אשמח להתבדות.

אני יכולה להגיד לך שהגבר שהכי הערצתי בחיים שלי היה הגרוש שלי..והייתה לו תקופה שלא עבד(עוד ממש בתחילת ההיכרות) והוא היה מעורר השראה, חכם, חריף ברמות, מוכשר פחד, אינטליגנט בטירוף, שנון להחריד, מצחיק, כריזמטי, יו ניים איט..ולא עניין אותי שאין לו כסף כי כשהגעתי לחדר בו הוא גר ביפו הרגשתי שהגעתי להיכל קדושה..ביראת קודש הייתי נכנסת לשם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 16, 2019 12:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת