סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולט חייב להיות מצליחן?

הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 17 באפר׳ 2019
הוא​(שולט) • 17 באפר׳ 2019
כמו בחמישים גבינות
הוא גם היה רזה קוביות בבטן עם עיניים כחולות
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 17 באפר׳ 2019
תגדירי "מצליחן".
אצל נשים "שולטות" אני כן מצפה לאישיות שאפתנית או כזו שאפשר לתפוס ממנה ולהעריץ אותה, לרוב אישיות כזו תבוא עם עבודה טובה או רצון לעסוק במקצוע נחשק, אפילו אם הוא עדין לא הניב פרי.
בואי נגיד שלא הייתי נותנת למישהי שלוקחת הזמנות בארומה לשלוט עלי. גם לא למישהי שחושבת שזה לגיטימי לבזבז את חייה בלהקליד קבצי אקסל ולהכין קפה למישהו. על אותו משקל - לא הייתי מצפה ממישהי "מצליחנית" ע"פ הקריטריונים שהגדרתי לבזבז את זמנה על מישהי שמסתפקת בלקחת הזמנות בארומה. לרוב, אדם איכותי יחפש דומה לו.
וכדיסקליימר גנרי - זו רק דעתי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 17 באפר׳ 2019
כולנו רוצים מישהו מוצלח מאיתנו, יפה מאיתנו, כריזמטי מאיתנו, עשיר מאיתנו, ועם יותר אפשרויות מאיתנו.
עכשיו נשאר רק למצוא סיבה, למה המישהו המוצלח הזה ירצה מישהו פחות מוצלח ממנו, פחות יפה ממנו, פחות כריזמטי, פחות מבוסס, ועם פחות אפשרויות ממנו. (:
the rain song
the rain song • 17 באפר׳ 2019
ובהמשך למה שבכוח אמרה,
עד כמה הוא באמת מוצלח אם הוא כן ירצה להיות עם מישהו שפחות ממנו בכל תחום אפשרי...
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 17 באפר׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
כולנו רוצים מישהו מוצלח מאיתנו, יפה מאיתנו, כריזמטי מאיתנו, עשיר מאיתנו, ועם יותר אפשרויות מאיתנו.
עכשיו נשאר רק למצוא סיבה, למה המישהו המוצלח הזה ירצה מישהו פחות מוצלח ממנו, פחות יפה ממנו, פחות כריזמטי, פחות מבוסס, ועם פחות אפשרויות ממנו. (:

אני חושבת עניין המצליחנות הוא מאוד סובייקטיבי. יכול להיות שאני אחשוב שאת יפה יותר ממני ואת תחשבי ההפך. יכול להיות שלי חשובה הצלחה כלכלית כי בעיניי זה מעיד על משהו אבל לך הרבה יותר משנה אם בעבודה שלי אני משנה ומעצבת חיים של אנשים ולא משנה כמה אני מרוויחה מזה. יכול להיות שהאדם המצליח הזה הוא אמן ומשורר מדהים בתחומו ובטח שיותר טוב ממני אבל לי יש הצלחות בדברים אחרים שמושכים אותו כמו מיומנויות חברתיות למשל. בקיצור, בן הזוג שלי הרבה יותר מוצלח ממני לדעתי ואילו לדעתו זה בדיוק ההפך. כולם זוכים icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
הקצנתי את זה בכוונה, סקרנית, אבל אני חושבת שטבע האדם הוא להמשך למישהו שהוא תופס אותו גבוה במדרג הגנטי, והצלחה כלכלית או קרייריסטית רק מוסיפה נקודות למדרג הגנטי הזה. יחד עם זאת, סימון וי ברשימת מכולת, טובה למכולת. בקשר, הדבר הכי משמעותי בעיני, הוא התאמה בתחומים שונים שמאפשרים אינטימיות, תשוקה, ויכולת להתנהל יחד במגוון מצבים.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 באפר׳ 2019
אף אחד לא אמר את זה עדיין:
אני רוצה מישהי שתהיה "כמוני", לא "יותר" ולא "פחות".
Grey / Green
Grey / Green • 17 באפר׳ 2019
בכוח ודיפ, אתם מושלמים וזה מוציא אותנו רע. תמתנו קצת.
בכוח המוח{Aion}
אל תדאג, אפור/ירוק, אנחנו לא מושלמים. יש לי ולדיפ גם חסרונות, לא רק יתרונות.
(זאת אומרת, לי יש רק יתרונות, ולדיפ יש גם חסרונות.)
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 באפר׳ 2019
אני חושב שמצאתי חיסרון אצלך, את כותבת נקודה בתוך סוגריים וזה נראה לא אסתטי במקום להעביר אותה אל סיום המשפט.