שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולט חייב להיות מצליחן?

FunBobby
לפני 4 שנים • 22 באפר׳ 2019
FunBobby • 22 באפר׳ 2019
אני אוהב לכבוש יעדים מבוצרים
האם אני מצליחה?
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 22 באפר׳ 2019
ברור שולט חייב להיות עשיר, בעל טעם מעולה בבגדים, אחד שיודע לבחור את המסעדות הכי טובות, מומחה ליין, בשלן מעולה, שתהיה לו למבורגיני צהובה ואדומה(גם אופנוע) +טייס מצטיין כתחביב, גבוה, מצוייד היטב. והכי חשוב שידע לקרוא מחשבות.
ואם אין לו את כל זה הוא לא שולט אמיתי, כי ככה זה תמיד בסרטים.
אור של סול​(שולט)
אור של סול​(שולט) • 22 באפר׳ 2019
זה ממשיך כאילו?
שולט חייב להיות מצליחן
תהייה עם מצליחן ואז תהייה עם לא.
נראה כמה הבדל יש

נו.. מה לאמברוררררררררר
מצליחן
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2019
בחורות גם אוהבות להשקיע בפוטנציאל, זאת אומרת שאם אתה בחור צעיר וגם היא בחורה צעירה וכרגע אתה לוזר אבל יש לך את מה שצריך כדי להשיג כסף וסטטוס בעתיד הקרוב-רחוק והיא אינה לחוצה מבחינת זמן, אז זה יכול לעבוד.
Verona​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 21 באפר׳ 2019
Verona​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2019
Alpha1one1 כתב/ה:

אני אישית מעדיף להיות חסר אבל מלא באופטימיות, גישה חיובית ושאיפות בחיים מאשר להיות עשיר אבל עני בכל שאר הדברים שציינתי.
ברור, שהמשיכה תהיה חזקה יותר לכיוון שילוב של השניים, אבל כמו כל דבר בחיים הכל כול להיות זמני, וזמנים קשים יכולים להגיע לכולם.

זה בעיניי מדוייק.
פחות מעניין אותי אם הוא עשיר אלא במה העולם שלו עשיר.
אני צריכה שהוא יגרום לי לרצות להישאב לתוך העולם שלו, לרצות להיות חלק ממנו.
כסף זה אחלה בונוס אבל זה פרמטר שיכול להשתנות לכאן או לכאן.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 21 באפר׳ 2019
לא חושבת שיש בהכרח קשר בין משכורת לגישה לחיים אז אתעלם מהקטע הכלכלי ואתייחס רק לגישה.
לשמור על אופטימיות וגישה חיובית לחיים זה בהחלט דבר נדרש גם בעיניי. יחד עם זאת, אדם שמסתפק בזה על פני הגשמה של שאיפות וחלומות בחיים, עבודה קשה וכשלונות מדי פעם אבל גם הצלחות גדולות- הוא, לדעתי, אדם שבורח מההתמודדות עם החיים או עם עצמו ואז אין סיכוי שאתן לו להתמודד עם אדם נוסף (וזה לא משנה אם נשלט/ת או שולט/ת). בטח שלא לשלוט על מישהו מלבד עצמו.
כך שכן, אם אתה עשיר אבל מיואש מהחיים וגם אם אתה סופר אופטימי אבל לא עושה כלום כדי להתפתח ולהתקדם- זה מוריד.
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 21 באפר׳ 2019
אעלה עוד נקודה למחשבה שעלתה לי בראש. משתף:

בואו ניקח עושר מול אופטימיות ושאיפות בחיים.

אני אישית מעדיף להיות חסר אבל מלא באופטימיות, גישה חיובית ושאיפות בחיים מאשר להיות עשיר אבל עני בכל שאר הדברים שציינתי.
ברור, שהמשיכה תהיה חזקה יותר לכיוון שילוב של השניים, אבל כמו כל דבר בחיים הכל כול להיות זמני, וזמנים קשים יכולים להגיע לכולם.

ואז מה עדיף? מי יותר "מוצלח"?
להיות בסביבת "שולט" עשיר אבל פסימי, רואה שחורות (בעיניי דכאון)? לבין "שולט" שהחיים שלו עלולים גם להגיע למקומות קשים יותר (כבייכול פחות "מוצלחים" לפי אמות מידה חברתיות נפוצות) אבל לשמור על אופטימיות וגישה חיובית לחיים?
Mik- me​(מתחלפת)
Mik- me​(מתחלפת) • 21 באפר׳ 2019
לדעתי הוא לא חייב להכניס דווקא סכומים גדולים של כסף. הוא יכול להיות יוצר מוכשר, המפרנס את עצמו בכבוד וצורה המאפשרת לו לחיות אורח חיים נוח ולעיתים מפנק. החלק הזה שולי בעיני, הרי החלק המשמעותי הוא אופי השליטה שלו, ועד כמה הוא יצירתי ועוצמתי בשליטה.
בוורלי
בוורלי • 21 באפר׳ 2019
Alpha1one1 כתב/ה:
סבלני44 כתב/ה:
מצליחן זה באמת בעיני המתבונן \מתבוננת.לעיתים מלצרית מתאהבת בראש המשמרת כי בעיניה הוא מצליחן,אבל גם יש לה סיכוי לתפוס אותו,לעומת מנהל המסעדה שהוא מאוד מצליחן אבל לא מושג מבחינתה.

אישית אני אוהב נשים וגברים חזקים ומצליחים...ואני אומר בתור שולט,אבל לא רק...יש משהו שמעורר בי את היצר להיות עם אנשים גדולים ולא קטנים.(לעיתים גם שנפגשתי עם נשים שמישהו יכול לאבחן כחלשות..אני ראיתי את החוזקה שלהן.

לרוב הרבה גברים נרתעים מנשים חזקות ומצליחות...אני בדיוק ההפך..מזהה בזה את הנשלטת האולטמטיבית למשחק המושלם.

מי שמרבה לדבר בתגובות לגבי חשבון הבנק,,,אני מסכים שזה מעורר.אפילו אותי.
פעם לפני שנים בהיותי חייל משוחרר תפרן מהתחת התחברתי עם איש עסקים מולטי מליונר שרציתי את קירבתו...הוא ייצג כמעט את כל מה שרציתי להיות...היו לו מלא בחורות ובחורים יפים לטובת סקס מזדמן...כל יום היו ישנים אצלו בפנטהוז לא מעט לטובת מימוש הייצר שלו...ואפילו אני הייתי נוחח לא מעט(זכיתי).אחרי מספר חודשים שהתקרבנו והתידדנו..יצא לי להחשף לאיש הקטע שהוא...לקמצן הנלוז...הנצלן...ואיפלו הנרקומן היא נטיה להתמכרויות.כל מה שהגעיל אותי אותי אצל אנשים נחשפתי במהלך טיול בחול שבילינו ביחד.

הנשים והגברים שעטפו אותו לא ראו את מה שאני חשתי...מאותו יום התרחקנו.אין לי עיניין בחולשות מהסוג הזה אצל אנשים שלפני שניה הערצתי אותם-סורי זה מוריד לי..

הצלחה בעיני זה לא רק כמות הכסף שיש לך ...ומה שאתה מקרין כלפי חוץ-הצלחה זה להצליח להיות אדם רגיש כלפי עצמך וכלפי הסובבים אותך.להיות עם חוזק ועם חמלה,עם אנושיות ועם עוצמה.

גם אני אהבתי.
ולפעמים גם המלצרית כן תעדיף את השף רק כי הוא לא מושג.
כנל לגבי גברים.
ובלי קשר רק לשליטה

אם בתור מלצרית העדפתי את המאבטח הרוסי הגדול והמלחיץ, מה זה אומר עליי?
ניצי המלכה המתוקה
לפני 5 שנים • 18 באפר׳ 2019
ניצי המלכה המתוקה • 18 באפר׳ 2019
בלת"ק

הסיפוק בהתמסרות של גבר מצליחן ושולט ביום יום גדול עבורי מהסיפוק שבהתמסרות של גבר לא משהו.