שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולט חייב להיות מצליחן?

בוורלי
לפני 5 שנים • 15 באפר׳ 2019

האם שולט חייב להיות מצליחן?

בוורלי • 15 באפר׳ 2019
נשלטות- עד כמה חשוב לכן שהגבר יהיה מצליחן? (בעל עבודה\עסק מניבים, עם משאבים וראש כלכלי)  האם יכול להיות בעיניכן שולט שנניח לא מרוויח מספיק או ללא עבודה כלל? 

אמנם שואלת נשלטות אך השאלה תקפה גם לנשלטים לגבי שולטות.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 15 באפר׳ 2019
כן, לאו דווקא במובן הכלכלי ולא רק בעולם הבדסמי.
גבר בלי שאיפות או אחד שלא השיג כלום בחיים שלו (״להשיג״ יכול להיות חומרי וגם לא חומרי) הוא לא גבר שאני יכולה להתמסר לו כנשלטת או להקים איתו בית כונילית.
באופן ספציפי יותר, גם תמיד העדפתי אקדמאים.
אני רוצה את מה שאני נותנת ובעיני רוחי אני הכי טובה לכן ארצה גם גבר כזה.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 15 באפר׳ 2019
כשמדובר על קשר שליטה בלבד, האידיאל הוא שהשולט/ת יהיו כאלה שאני מעריצה, מעריכה ורוצה לעשות כל שביכולתי כדי להיות ראויה להם. זה לא חייב להיות קשור להצלחה כלכלית אבל בהחלט אדם עם שאיפות, מיומנויות, כשרונות וכל מה שיגרום לי להסתכל עליו/ה ולומר- איך זכיתי!
זה גם מה שהכשיל את קשרי השליטה שהייתי בהם. מספיקה הצצה אחת לזווית לא מחמיאה וההערצה פוחתת ואיתה ההתמסרות. וזה לא שאני מושלמת, אבל זו לא אני שמשחקת כאן עם נפש של מישהו אחר אז האחריות לא עליי.
בקשרים שכללו שליטה אבל גם אהבה עזה וחברות, זה שונה לחלוטין. להפך, תן/י לי לראות אותך לגמרי, עם כל הכשלונות והחסרונות ויחד נשתפר אחד בשביל השנייה ובשביל עצמנו.
    התגובה האהובה בשרשור
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 15 באפר׳ 2019
עבורי, זה אינו פרמטר בכלל שמעניין או בכלל עולה על דעתי כשאני מעוניין השולטת.
אולי ההפך הוא הנכון,
דוקא זו "הרגילה", הפקידה, המורה, המתכנתת, זו שלא ניתן לנחש איזו דמות היא חושפת, כשהדלת נסגרת מאחורינו.
ivy​(נשלטת)
סקרנית מדי כתב/ה:
כשמדובר על קשר שליטה בלבד, האידיאל הוא שהשולט/ת יהיו כאלה שאני מעריצה, מעריכה ורוצה לעשות כל שביכולתי כדי להיות ראויה להם. זה לא חייב להיות קשור להצלחה כלכלית אבל בהחלט אדם עם שאיפות, מיומנויות, כשרונות וכל מה שיגרום לי להסתכל עליו/ה ולומר- איך זכיתי!
זה גם מה שהכשיל את קשרי השליטה שהייתי בהם. מספיקה הצצה אחת לזווית לא מחמיאה וההערצה פוחתת ואיתה ההתמסרות. וזה לא שאני מושלמת, אבל זו לא אני שמשחקת כאן עם נפש של מישהו אחר אז האחריות לא עליי.
בקשרים שכללו שליטה אבל גם אהבה עזה וחברות, זה שונה לחלוטין. להפך, תן/י לי לראות אותך לגמרי, עם כל הכשלונות והחסרונות ויחד נשתפר אחד בשביל השנייה ובשביל עצמנו.

דווקא אין לי בעיה עם זוויות לא מחמיאות, לא חושבת שזה בהכרח קשור לנושא גם.. להפך, גם שולטים הם בני אדם עם חולשות, זה לא מה שיגרום לי בכל אופן להתמסר פחות..
Sweet melody
Sweet melody • 15 באפר׳ 2019
בעיניי גבר מצליחן הוא גבר שמעורר בי הערכה ומשמש מודל לחיקוי..
למרות שאני יכולה להגיד שנתקלתי גם בכאלו שולטים שלא היו "מצליחנים" ועדין הערצתי אותם.
סקרנית מדי
ברור ששולטים הם בני אדם אבל מבחינתי זה תלוי בסוג הקשר. אם האדם הזה נועד רק כדי שנספק אחד לשני צורך מסוים מאוד ותו לא- המקצועיות והמצליחנות שלו יהיו כל מה שמעניין אותי. קשרי השליטה שנמשכו זמן רב יותר, כללו גם חברות והיכרות אישית ואז הכל שונה מאוד.
ivy​(נשלטת)
סקרנית- הגדרת סוג הקשר זה מובן, אבל אין מסביב? חברות? שיחות לאו דווקא בדסמיות? מבינה מה את אומרת, אבל זה לא שאנחנו מזדיינים עם רובוטים..(:
בוורלי
בוורלי • 15 באפר׳ 2019
Ivy poison כתב/ה:
כן, לאו דווקא במובן הכלכלי ולא רק בעולם הבדסמי.
גבר בלי שאיפות או אחד שלא השיג כלום בחיים שלו (״להשיג״ יכול להיות חומרי וגם לא חומרי) הוא לא גבר שאני יכולה להתמסר לו כנשלטת או להקים איתו בית כונילית.
באופן ספציפי יותר, גם תמיד העדפתי אקדמאים.
אני רוצה את מה שאני נותנת ובעיני רוחי אני הכי טובה לכן ארצה גם גבר כזה.

אני פחות גמישה בקטע הזה וחשוב לי לראות קבלות, אני צריכה לדעת בוודאות שהאדם הזה יודע לעשות משהו ממש ממש טוב ולקבל בעד זה תמורה ממש טובה.
נניח טוני רובינס- השולט המושלם בעיני.
סקרנית מדי
זאת הסיבה שחילקתי את התשובה לשני חלקים. קשרי שליטה קצרים שמתרכזים רק בשליטה (משימות, עונשים, סשנים, סקס) לא כללו אצלי שיח מעבר ובטח לא חברות. יש מצב שאני קצת רובוטית עכשיו שאני קוראת את זה icon_smile.gif