ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולט חייב להיות מצליחן?

בוורלי
לפני 4 שנים • 23 באפר׳ 2019
בוורלי • 23 באפר׳ 2019
שאלו אותי בפרטי ולדעתי התשובה שלי תקפה גם כאן לשרשור-

אדם מצליחן בעיני הוא אדם חזק נפשית קודם כל, אדם שכובש מטרות , שחי את העולם בשיאו. נכון לכולנו יש רגעי שפל, גם לחזקים מבינינו... אבל לא ארצה להתמסר לאדם שנמצא כרגע בנקודה נמוכה בחייו. זה פשוט לא מחרמן אותי לשמוע על צרות או להתפשר על תנאים בגלל מצב כזה או אחר... הרי לא באנו להתחתן, באנו לעשות חיים אז אני לא מוצאת כאן מקום להתפשרות.
Deem​(נשלט)
Deem​(נשלט) • 23 באפר׳ 2019
לפי ההגיון הזה נשלטים צריכים להיות לא-מצליחנים.
נשים יימשכו לגבר "מצליחן" על פני גבר שהוא לא, בין אם הוא נשלט או שולט.

בכל מקרה, אם נשים את הדברים על השולחן, כנראה שדווקא נשלטים מרוויחים יותר כסף משולטים.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 23 באפר׳ 2019
כן. אחרת איך אסתכל עליו במבט מעריץ?
לא נמשכת לאנשים לא הישגיים, בהיותי אישה שמשתדלת להציב לעצמה הרבה מטרות בחיים. בן זוגי חייב להיות דומה, פשוט כך.
-X-
-X-
-X- • 23 באפר׳ 2019
הוא צריך לשכנע אותה שהוא תותח.
גם אם בפועל הוא אפס.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 23 באפר׳ 2019
הכי עצוב אם הוא מצליח.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 23 באפר׳ 2019
עוד לא עבר לכם? עדיין לא גיליתם את התשובה הכל כך מורכבת ומסתורית לשאלה הזו? (:
אנחנו בני אדם. ככאלה אנחנו מעריצים כוח. כוח מכל סוג: חוכמה, השכלה, עושר, מעמד, יופי, קסם אישי, הומור, יצירתיות. כוח מאפשר לבעליו להניע תהליכים בעולם לטובתו. כוח גורם לאחרים להניע תהליכים לטובת בעל הכוח.
לכל אדם יש צבר של תכונות המאפשרות מארג כוחות ייחודי לו, ורובנו נוטים להעצים ולמקסם את מארג הכוחות שלנו. למעשה כוח משפיע על כוח.
לא רק גבר צריך להיות בעל מארג כוחות. גם נשים. רק שמצופה מהן שיהיה להן מארג כוחות שונה: רצוי שתהיינה יפות, מקסימות, מיניות, אמהיות, ומשכילות, לפני שתהיינה עשירות ובעלות תפקידים בכירים, אבל כל סוג של כוח הוא בעל השפעה.
מגברים מצופה מארג כוחות אחר, אבל כבר הכרתי בחיי גברים שלא היו עשירים או בעלי תפקידים בכירים, שהכוח שלהם התמקד במקומות אחרים, ולא חסרו להם נשים. הכרתי נשים שקידמו את עצמן בזכות תכונות אחרות, שאינן נוגעות ליופי ונחמדות.

רובנו כאן באתר נעים סביב הערצת כוח. סביב שליטה. נשלטים מסויימים חולמים על אישה יפה, אכזרית ולגלגנית שהם כורעים ברך תחתיה. זה הכוח שהם מתאווים לו. האם זה הוגן? האם יופי הוא תכונה כה נאצלת יותר מחוכמה? האם אכזריות היא תכונה הנאצלת יותר מאישיות נעימה ובעלת כישורים לאהוב? כנראה שלא, אבל כל אחד נמשך למארגי כוחות אחרים.

כנ״ל עם נשים. גם נשים בדסמיות חולמות על אבירים, מסתבר. אין מה לבוא בטענות על כך, כל אחד נמשך למארג כוחות אחר. אפילו גובה מתורגם בעולם המערבי לשכר גבוה יותר כי הוא סמל לאלמנט של כוח. נשלטות מחפשות את הכוח שהן יכרעו תחתיו, ושולטות את הכוח שהן ירתמו לצרכיהן. לא צריך להתנצל על זה, ואין לזה קשר לפמיניזם או שוביניזם. ככה זה עובד.

יחד עם זאת, צריך להגיד מילה על התאמה: יש את העניין החמקמק הזה, שלא ניתן לחשב ולסכום. זה כימיה? זו התאמה רגשית? זו אהבה? כשזה קורה אני מאמינה שהחישובים מתבלבלים: הדרך שבה אנחנו מחשבים את ה״כוח״ של מי שעושה לנו טוב והוא בעדנו, של מי שאנחנו נמשכים אליו, משתנה, ואנחנו ״סולחים״ על חורים במארג הכוחות שאנחנו מבקשים לנו בפרטנר שלנו, כי תכונות אחרות פתאום מקבלות חשיבות כבדת משקל.
עיט אדום​(נשלט)
עיט אדום​(נשלט) • 23 באפר׳ 2019
מצליחנות היא תכונה יחסית לשאר החברה.
מי שזה תנאי הכרחי בשבילה כדי שהיא תמשך עלולה לחפש לנצח את השולט שלה מכיוון שזה לחפש בתוך קבוצה שהיא כבר אחוז קטן מהאוכלוסיה, פלוס חייב שיהיה שולט (הרבה דווקא מהמצליחנים אוהבים את הצד השני ממגוון סיבות), ופלוס שיהיה פנוי עבורך. וכל זה בזמן שלא חסר נשלטות.
אמנם בחורה שיכולה לראות מצליחנות גם בדברים הקטנים שהם גם לא חייבים להיות בהשוואה לשאר הגברים - יש לה יותר מגוון של אופציות.
Mary Jane
לפני 4 שנים • 24 באפר׳ 2019
Mary Jane • 24 באפר׳ 2019
מונה כתב/ה:

...הרי לא באנו להתחתן, באנו לעשות חיים אז אני לא מוצאת כאן מקום להתפשרות.

הפוך, לא? בחיפוש אחר בן הזוג מוטב שלא להתפשר, ואילו בחיפוש הנצחי אחר סקס עדיף שלא לחפש את מיסטר רייט - כך בדיוק מפספסים אנשים שכיף ונעים איתם, אפילו בלתי נשכח, גם אם אין להם תעודות או הישגים מיוחדים להרשים בהם. ואת יודעת מה קורה למי שממיינת וממיינת וממיינת...