סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אינפוט שלכן לגבי ה"אחרי"

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 16 באפר׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2019
אני לא הרגשתי שמישהו חווה איתי דרופ לאחר מעשה, אולי רק אלו שהסשן בנינו היה חד-פעמי ולא מחייב, ועל כן אין לי דרך חד-משמעית לדעת מה הרגישו לאחר מכן והאם הקשר נותק בהכרח בעקבות בלבול ובהלה מעצמם או כי מראש תיכננו לא להישאר בסביבה.
אלו שהייתי איתם בקשרים רציניים (בין אם רומנטיים או של שליטה נטו) לא חוו דרופ, ואם אני צריכה לשער למה, אז כנראה בגלל שעבדתי איתם על "הלפני" הרבה לפני שהגענו ל"אחרי" או ל"תוך כדי". ה"לפני" שלנו נמשך במשך כמה שבועות ולפעמים גם חודשים, וכשמגיעים לרמה כזו של אינטימיות אין צורך לעשות תחקיר מלאכותי לאירוע, כל חוויה עולה באופן טבעי ואגבי כחלק מהאינטקציה הרגילה שאנו מנהלים, גם אם אנחנו גרים רחוק. זה נותן תחושה יותר אינטימית ומקרבת מאשר לכתוב חיבור על הנעשה.

ככל שתעבדי יותר עם הנשלט שמולך על ה"לפני", על ביסוס הקשר כשני אנשים לפני שעסקתם בביסוס האינטראקציה הבדס"מית והתפקידים שלכם בה, אם וכאשר הוא יבהל מהבדס"מ שלו וינסה להכחיש אותו בכדי לחזור לתפקוד היום-יומי שלו, הוא לא ישכח את האדם שאת ולא ירצה להתרחק ממך בכזו קלות, כי הוא לא יראה בך רק או בעיקר "שולטת" שקשורה לפנטזיה "המאיימת" שצריך לכבות אלא גם את האדם שאת שהוא מחובר אליו, עם כל הרגשות שיש לך שיפגעו אם יתרחק.

ואולי הסיבה שלא נחוו איתי דרופים היא גם בגלל שאצלי סשנים הם המשך ישיר למציאות, איש מאיתנו לא נכנס לדמות שונה או מוקצנת מכפי שהוא מכיר את רעהו ביום-יום ולכן אין צורך ממשי "להחזיר למציאות" אף אחד מאיתנו.
עצתי היא, בסשנים הראשונים (ובמיוחד כאשר מדובר במישהו שזו ההתנסות הראשונית שלו בעולם הבדס"מ באופן כללי) לא להיכנס למצבים שרחוקים ממי שאתם כפי שאתם מכירים זה את זו, ומוציאים ממך או ממנו צדדים אישיותיים, התנהגויות ותשוקות שצריך זמן, הדרגתיות ואינטימיות עמוקה יותר בשביל שיהיו קלים (או בכלל אפשריים) לעיכול. וכמובן, דגש על ה"לפני", לא פחות, אם לא יותר, חשוב מה"אחרי" וה"תוך כדי".
SoulDinger
SoulDinger • 16 באפר׳ 2019
ארק אנגל,
העבודה והתהליכים שאת מעבירה נשלט לפני מפגש ללא ספק נכונים וללא ספק מאפשרים
אינטראקציה קרובה וטובה, אינטימיות, ובניה הדרגתית של מתח מיני, מיקום אחד מול השני, וכו',
ללא ספק הדרך הנכונה, בעיניי, לייצר קשר בדסמי עמוק ומבוסס.
נדמה לי רק , ממה שאני קורא את טלי, שגם היא נוהגת כך פחות או יותר.
ולכן הדרופ שהיא מדברת נובע כנראה ( כנראה! ) מההיי של הלפני מפגש, ומהמפגש.
מתח והיי שצריך להתפרק איך שהוא איפה שהוא, נפילה שחייבת להגיע אחרי שנמצאים בהיי,
ומי כמוני יודע איזה היי ואופוריה אפשר להגיע עקב אקטים בדסמים .

וגם כמו שאת כותבת, הניתוח של המפגש, של הסשן, שעולה באופן אינטגרלי וטבעי בקשר שאחרי מפגש,
ללא ספק נכון טוב ובריא, ונדמה שגם כאן זה בערך מה שטלי עושה.

נראה שהכתיבה שטלי מדברת עליה( חיבור על הנעשה, כמו שאת קוראת לזה), זה רק חלק אחד, ואולי חלק אחד קטן,
מסך התקשורת שהיא מבצעת לאחר סשן.

בעיניי הדיווח הכתוב דווקא מוצא חן מדליק ומחרמן, ואני רואה את התועלת שבו.

דבר ראשון, גם אחרי הסשן, השליטה שלה עדיין שם, והנשלט שלה עדיין חייב לשבת ולכתוב לה,
יש פה אקט שולט, וזה נהדר, במיוחד כשזה מגיע אחרי סשן, במיוחד כשזה מגיע בנפילה שאחרי הסשן,
בנוסף, יש כאן את הנשלט לא מול השולטת שלו, לא בשיח, אלא הנשלט מול הנייר ( מקלדת ) הנשלט עם עצמו,
מה שמאפשר לו מבט אחר, הסתכלות אחרת, קצב אחר של הסתכלות, והעברה של דברים תחושות רגשות וכו'
שהוא אולי נבוך להעלות בשיחה, ואפילו גילויי געגוע או חיבה שקשה לו לבטא בעל פה.
ועוד יותר מזה, התביעה ( במידה ויש כזו, בתקווה שיש כזו ) מהנשלט, להישאר חשוף וערום מול הנייר ( מקלדת) ,
מדליקה, מחזיקה את הנשלט במקום הכנוע שלו, ואם יש גם תביעה לכתוב דברים ספציפים, הבעת רגשות, לגבי
אקטים ספציפים, משפילים לדוגמא, שהוא עבר רק כמה שעות לפני כן, זה בכלל חזק, מכניע, ומשאיר את הנשלט
ערום וכנוע.
בקיצור, ומבלי לגרוע בנקודות המציינות שאת העלית,
בעיני, ההכרחה ( כן דווקא הכרחה ) לכתוב מייל על המפגש שהיה כמה שעות קודם, נהדרת, במקום,
מקדמת, שולטת, ו . . מחרמנת : )
ArchAngel​(שולטת)
זה נהדר שהכרחה היא מחרמנת, אבל אם הנשלט חווה דרופ כי קשה לו לעכל את האינטרקציה הבדס"מית, לדעתי לדרוש שיבצע עוד פעולה בדס"מית זה לא רעיון מטיב. ואכן טלי כותבת שבפעם האחרונה הפעולה הזו לא עזרה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2019
אבל ארק, לא כל פעולה שלה כשולטת מולו, כלומר פעולה דומיננטית, היא בהכרח אינטראקציה בדסמית מהסוג הקשה. ייתכן מאוד שאם הוא בדרופ, להכריח אותו לשים כלובון או לאונן בלי לגמור או דברים ששולטות מורות לנשלטים - לא יהיה לו טוב. אבל אולי הוראות אחרות כן יכניסו אותו לתלם ויעזרו לו לצאת מהמקום חסר האונים.
StepByStep
StepByStep • 16 באפר׳ 2019
האחריות של השולט כלפי הנשלט לא מסתיימת בתום הסשן ולכן על השולט לוודא שהנשלט במצב טוב ואם לא, עליו לדאוג שכך יהיה ובדרך כלל אלו תהיינה פעילויות ממש לא בדסמיות...אין כוונה להמשיך את הסשן אלא לפעול כשצריך ולתת תמיכה ויחס נכון לנשלט כדי להשיב אותו לאיתנו.
SoulDinger
SoulDinger • 16 באפר׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
זה נהדר שהכרחה היא מחרמנת, אבל אם הנשלט חווה דרופ כי קשה לו לעכל את האינטרקציה הבדס"מית, לדעתי לדרוש שיבצע עוד פעולה בדס"מית זה לא רעיון מטיב. ואכן טלי כותבת שבפעם האחרונה הפעולה הזו לא עזרה.

כמו שכתבתי למעלה, פעמיים, לא בהכרח שהדרופ הוא כתוצאה מקושי לעכל אינטרקציה בדסמית,
הדרופ יכול להיות ( ואני מאמין שהוא )
כתוצאה פשוט מהיי ואופוריה שקדמו לדרופ, זה הכל.

ויותר מזה, וגם כמו שהצעתי בהודעה השניה שלי בשרשור הזה אם אני זוכר נכון,
דווקא לחבר את הנשלט חזרה למקום הבדסמי, להיררכיה של השליטה, לשליטה עצמה,
לגבולות שלו כנשלט ולמקום שלו כנשלט, בצורה רכה כמו כתיבה על הסשן שהיה, או כמו הדוגמאות שאולי הביאה מעלי,
עוזרים לו להתחבר חזרה, ולצאת מהדרופ שלו.

אם עבד או לא עבד לטלי במקרה הזה, אני לא יודע, טלי לא כותבת על כך במפורש,
אבל בכל מקרה, גם אם לא עבד לטלי, גם משהו שלא עובד ב100% אלא רק ב80% או 70% זה גם טוב,
עבורי לפחות.

( שימי ליבך, שמכל מה שכתבתי, התייחסת למילה אחת, "מחרמנת" ולא לכל השאר. )
ArchAngel​(שולטת)
גם בשביל לדעת מה הנשלט בדיוק צריך "אחרי", בין אם זה להחזיר אותו למקום הבדסמ"י או להניח לו ולהתחבר אליו מהצד הונילי, כדאי לשים דגש על ה"לפני" ולא רק לנקוט פעולות לאחר מעשה.
רק כך ניתן לבחור ביעילות בפעולה הנכונה שעונה על הצרכים הרלוונטים של הנשלט שמולנו, במקום להחיל שיטה אחידה על כולם בתקווה שהיא מתאימה גם לו.
טלי35​(שולטת)

זה היה לפני התחקיר.

טלי35​(שולטת) • 16 באפר׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:

שהוא לא מלאכותי בשום צורה אלא דרך אחרת ממה שאת מכירה ונוהגת.

לגיטימי (:
ArchAngel​(שולטת)
לרגע לא טענתי שהחוויה שלך מזוייפת, וניתן היה להבין מהטקסט שזו לא מטרתו אם לא מתעכבים רק על מילה אחת מתוכו.
הכוונה ב"מלאכותי" היא שעיבוד החוויה נעשה כאקט חיצוני לנעשה (למשל, לכתוב עליו בדיעבד) ולא כהמשך ישיר שלא צריך לנקוט בפעולה נפרדת בכדי להדגיש אותו, באופן פחות "זורם" כביכול.
כשאתה מול מטלת כתיבה זה קצת פחות אינטימי משיח, וזאת הסיבה שנשלטים מסוימים ימצאו אותה מאיימת בזמן דרופ, לעומת אם היו מעלים את זה ב"טבעיות", כלומר ללא מחשבת תחילה, ששם הפידבק הוא מיידי ולא כשסיימו לנסח את עצמם במלוא הדיוק. לעומת בדיאלוג יש במטלת כתיבה זמן לשכתוב לפני שליחת התוצר, וזה עלול לגרוע מן המטרה.
(ומנגד, כמובן, יש כאלו שימצאו את הריחוק שבכך כמאפשר מרחק רגיעה ועיבוד).
אולי זאת בחירה לא נכונה של מילה, ואני מתנצלת אם התפרשה בצורה שלילית או פגעה.
Ofan
לפני 4 שנים • 17 באפר׳ 2019
Ofan • 17 באפר׳ 2019
בכל מקרה תזכרי שאת בסדר. אל תעלבי כי זה רק יגרום לנשלט להרגיש רע עם עצמו . תמשיכי להיות שם בשבילו כשולטת מעליו.