סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סופים אלטרנטביים ועלילות משנה מקוריות

porcupine
לפני 4 שנים • 22 במאי 2019
porcupine • 22 במאי 2019
אני מרגיש שלא הייתי רחוק
Sif Sif{Serpentine}
לפני 4 שנים • 20 באפר׳ 2019

צחקתי בקול!

Sif Sif{Serpentine} • 20 באפר׳ 2019
porcupine כתב/ה:
ג'ורג' מייקל

תנצב"ה
זכר צדיק לברכה.
איה74
לפני 4 שנים • 20 באפר׳ 2019
איה74 • 20 באפר׳ 2019
אם כבר גרייג'וי...אז יארה וחאליסי
porcupine
לפני 4 שנים • 19 באפר׳ 2019
porcupine • 19 באפר׳ 2019
ג'ורג' מייקל
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 באפר׳ 2019
porcupine​ כתב/ה:
אני אחזיר את השרשור הזה לפסים המטופשים המקוריים שלו:

סרסיי יולדת ומסתבר שיוצא לה בן גמד. היא מחליטה להשמיד אותו אבל ההר לוקח אותו ומגדל אותו כאילו הוא הילד שלו. הוא גדל להיות גמד מיזנטרופ ומריר. ורצחני. וזומבי. הוא נודד לצפון מחופש לאריה סטארק שם הוא אונס את בראן ומתכוון להשתמש בגוף של העורב בעל שלושת העיניים כשער חזרה בזמן - כדי להיות מלך המתים.
ת'יאון גרייג'וי נכנס לחדר שלהם בטעות ונשאב אחורה בזמן והוא בעצם וואריז!
ג'ון מכריז על עצמו מלך 7 הממלכות ורב עם חאליסי. היא מצווה לשרוף אותו אבל הוא שורד, וכhuman torch הוא משמיד את צבא המתים המהלכים, אך מת תוך כדי. חאליסי מתאבלת עליו בזרועותיו של יורון גרייג'וי שפותח עסק להכנת פלאג-זנב-סוס מהשיער המוגזם שלה. הם פורשים באושר ועושר לאסוס שם מסתבר שיש לו משפחה חמה ואוהבת.
סאם וגילי משתלטים על הממלכה. מסתבר שסאם תכנן את הכל. מסתבר שסאם זו בעצם אריה סטארק..

גורג' מרטין?
porcupine
porcupine • 19 באפר׳ 2019
אני אחזיר את השרשור הזה לפסים המטופשים המקוריים שלו:

סרסיי יולדת ומסתבר שיוצא לה בן גמד. היא מחליטה להשמיד אותו אבל ההר לוקח אותו ומגדל אותו כאילו הוא הילד שלו. הוא גדל להיות גמד מיזנטרופ ומריר. ורצחני. וזומבי. הוא נודד לצפון מחופש לאריה סטארק שם הוא אונס את בראן ומתכוון להשתמש בגוף של העורב בעל שלושת העיניים כשער חזרה בזמן - כדי להיות מלך המתים.
ת'יאון גרייג'וי נכנס לחדר שלהם בטעות ונשאב אחורה בזמן והוא בעצם וואריז!
ג'ון מכריז על עצמו מלך 7 הממלכות ורב עם חאליסי. היא מצווה לשרוף אותו אבל הוא שורד, וכhuman torch הוא משמיד את צבא המתים המהלכים, אך מת תוך כדי. חאליסי מתאבלת עליו בזרועותיו של יורון גרייג'וי שפותח עסק להכנת פלאג-זנב-סוס מהשיער המוגזם שלה. הם פורשים באושר ועושר לאסוס שם מסתבר שיש לו משפחה חמה ואוהבת.
סאם וגילי משתלטים על הממלכה. מסתבר שסאם תכנן את הכל. מסתבר שסאם זו בעצם אריה סטארק.
    התגובה האהובה בשרשור
Sweet melody
לפני 4 שנים • 18 באפר׳ 2019
Sweet melody • 18 באפר׳ 2019
מה זה הטרנד הזה שלא מובן לי. מה אני מפספסת גאד דאמט..עד כדי כך שווה לצפות??