סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

BONDiNG סדרה חדשה על בדסמ !!!!

neter​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 1 במאי 2019
neter​(נשלטת) • 1 במאי 2019
ולמה כל הבדסמ מיוצג על ידי מלכה? למה אי אפשר להראות לנו נשלטות

כן, כן, אני יודעת שתגידו - המזכירה.

אבל שם היא היתה ... אישיות בהפרעה,

אני רוצה דמות של נשלטת, חזקה, מודעת, נהדרת שכזאת, כמו רוב אחיותי לסטייה כאן.

בערב כזה, יום השואה, מתאים להזכר גם ב"שוער הלילה", מה אני אגיד לכם.....

השאיר עלי רושם עצום בנערותי הרעבה לבדסמ, וצפיתי שוב לפני כמה שנים.

דירק בוגארד הוא גבר יפיפה, אבל לבד מזאת הסרט לא מנומק , והדמויות לא מתנהגות באופן סביר.

אין עלילה של ממש.
Snitch
לפני 4 שנים • 1 במאי 2019
Snitch • 1 במאי 2019
הבדס״מ באמת מוצג שם בצורה פאתטית, אבל חייב להודות שהסדרה כשלעצמה דווקא גרמה לי לחייך כמה פעמים.
בקיצ, נחמדה בשביל לשרוף זמן איכות, לא מעבר

אגב, נראה שהרבה מכאן היו עושים דברים אחרת בנוגע לתסריט ובכלל, אז למה לא בעצם?
יהיה מגניב לקרוא תסריטים מלאי סטיות. אם הוא יהיה טוב, תמיד תוכלו להפוך את זה לסדרה אינטנרטית בנושא.
The Catwoman​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 2 במאי 2019
The Catwoman​(נשלטת) • 2 במאי 2019
neter כתב/ה:
ולמה כל הבדסמ מיוצג על ידי מלכה? למה אי אפשר להראות לנו נשלטות
.

איפה יש עוד במדיה עלילה שסובבת סביב שולטת?
slave for ever​(נשלט)
לפני 4 שנים • 2 במאי 2019
slave for ever​(נשלט) • 2 במאי 2019
דיאלקטי
לפני 4 שנים • 3 במאי 2019
דיאלקטי • 3 במאי 2019
בגדול, סדרה מביכה לטעמי. לא סקסית כלל, לא מייצגת את המציאות, חוטאת למורכבות המינית והכללית של האנשים ובשורה התחתונה זו סדרה שפוגעת בבדס"מ ולא מקדמת אותו. חבל.
שמילי​(נשלטת)
שמילי​(נשלטת) • 3 במאי 2019
הסדרה אכן בינונית ושטחית, אבל לא יודעת לכמה מכם יצא להכיר מלכות בתשלום... הרוב המוחלט של אלו שאני מכירה לא עושות את זה כי הן צריכות לספק צרכים מיניים שלהן. הן עושות את זה כי אפשר לעשות מלא כסף, והן משחקות תפקיד.
חלק גדול מהמלכות בתשלום הן אמהות חד-הוריות או סטודנטיות, או כאלו שסתם רוצות לחיות טוב, ואם על חשבון אחרים אז למה לא.
בכלל, הרבה מהמלכות בתשלום הן בכלל נשלטות ובישראל אין כסף בלהיות נשלטת בתשלום. להיות מלכה בתשלום זה יותר בטוח, מביא יותר כבוד ויותר כסף.
מי שרוצה לספק את צרכיה המיניים ורצון לשליטה כנראה שהיא לא מלכה בתשלום, ואם כן- היא מהבודדות.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 3 במאי 2019
ArchAngel כתב/ה:
אתמול ראיתי וזה היה אחד הדברים הקרינג'ים שראיתי בכל הקשור לייצוג של בדס"מ במדיה הונילית.
סליחה על הספויילרים ואווירת הביאוס שתתלווה לתגובה הזו, אבל התסריטאים כתבו את הדמות כך שיהיה ניכר היא לא אוהבת לשלוט כאקט שמדליק אותה מינית, לא ראיתי פעם אחת עוררות מינית בדמות הזו כשהיא הייתה בסשן כל שהוא, או בכלל שמץ של הנאה אישית שלה מהנעשה.
רואים שהיא שם בשביל לממן לעצמה שכר לימוד ודמי קיום, והם טרחו להדגיש את זה עם סצנה שבה היא לומדת מונחים מכרטיסיות למבחן של מחר לפני סשן שאישה שבאמת הייתה נדלקת מממנו לא הייתה מסוגלת להתרכז במשהו מלבד הציפייה לקראתו. וכמובן, איך לא, בהמשך הסדרה מגלים שהיא שם גם בגלל אישיוז מהעבר שקשורים לאינטימיות עם המין הגברי שפגע בה.
כפי שדיפ כתב, חבל שהייצוג של שליטה נשית במדיה צריך לבוא בעסקת חבילה של "מלכה בתשלום", בדר"כ כאיזה גימיק קומי לגחך עליו או במקרה של הסדרה הזו גם כסיפור "דרמטי" עם כל סטיגמה אפשרית על בדס"מ שמסגיר שהתסריטאים הם וניליים שאין להם מושג קלוש על הנושא שהם כתבו עליו סדרה.
חבל שבמדיה מאוד פופולרית, עבור קהל ונילי שבמילא יש לו סיטגמות על בדס"מ, הפמדום מוצג כאילו אין נשים שנהנות משליטה כחלק ממיניותן כמו ששולטים גברים נהנים מכך כחלק ממיניותם מבלי שהם מקבלים עליו תמריץ כספי או טובות הנאה.
ומילא אם הייתה עלילה טובה ועמוקה, או לפחות אחת שבאמת שנונה ומצחיקה, שמצדיקה את זה, אבל לא. פשוט רידדו אותה למגשימת פנטזיות לשביעות רצון הלקוחות, ועוד ניסו לעטוף את בכוח בפוליטיקלי קורקט של "מהפכת שחרור מיני" למרות שהיא הייתה ההפך ממשוחררת שם. לא היה לה שמץ של שליטה שם, לפחות לא מעבר ללקבוע תעריף (אפילו את הזמן והמיקום הלקוחות קבעו). הלקוחות והצרכים שלהם באו במקום הראשון, מעל שלה, הם שלטו בכל מהלך, אמירה ואפילו לבוש שאיתו תופיע לסשן מא' עד ת'. בפרק הסיום, לקוח אחד אפילו מנסה לרצוח אותה, כי מבחינתו הוא קנה אותה והוא יכול, ולפניו עוד כל מיני לקוחות שניסו לעבור את הגבול עד כדי שהיא הייתה צריכה לשכור עוזר אישי שבין היתר, נועד לעזור לתת לה מולם ביטחון.
הציגו את הדמות שלה כמישהי שלוקחת על עצמה להגשים פנטזיות לכל מיני מטורללים, שנראים מאוד לא אסתטיים, הזויים או אלימים, וחס וחלילה לא כמו אחד האדם שכפי שהרבה נשלטים באמת במציאות. ברצינות שאני לא יודעת איזה צד יצא כאן יותר מגוחך, כי את הפנטזיות של מרבית הנשלטים בכוונה הציגו באור מגוחך, גרוסטקי ומטופש. נגיד הבחור הזה עם הפטיש להיאבק בה בזמן שהוא לבוש בבגדי פנגווין ונוהם קולות מוזרים, ומנסה לכפות את עצמו על העוזר שלה, נו דיי, באמת?
ובשביל להוסיף חטא על פשע ולהתאים לקלישאה של "נערה בהפרעה" שעושה משהו "סוער" שמשקף את "נפשה הסוערת" שלה, במהלך הסדרה הדגישו כמה שהיא נפגעה בעבר מגברים שראו בה אובייקט מיני והיא האמינה שזה כל מה שהיא יכולה לתת (אלו המילים של עצמה!), אז עכשיו החשיבה שלה היא "יאללה לפחות אני אעשה מזה קופה, וכך אקבל אשליה שליטה, בניגוד ליום-יום שלי שבו אני לא מצליחה לתקשר עם החברים לכיתת הלימוד ואני נחרדת להתחבר ולהיפתח לגבר 'בגודל שלי' מהלימודים שמראה בי עניין, כי אני לא יכולה לשלוט בו".
ולמי שעוד שמץ של ספק בנוגע לזה, אז העוזר שהיא שכרה, מסתכסך איתה ומטיח בה את הפער בין איך שהיא חושבת שהיא נתפסת כמלכה בתשלום לבין איך שהיא מתנהלת ביום-יום, ושזאת היא שזקוקה לאחרים ולא שאחרים זקוקים לה כמו שנראה לה.
וסורי, אבל אחרי "הנאום המעורר" לעשות סצנה לא ריאליסטית שבה היא כיבכול "תופסת ביטחון" ומגיעה עם בגדים של מלכת סאדו ושוט אימתני להרצאת סיכום בפרויקט באוניברסיטה וגורמת לכל אלו שהתחילו לארוז את החפצים בשניה שראו שהיא ניגשה לחזית הכיתה, פתאום לרצות להיקשר על ידה, זה פשוט מוגחך, לא אמין, ועושה ההיפך מאיזו סגירת מעגל הוליוודית של "סוף טוב, הכל טוב".
הסיבה שאני כותבת בזעם על הסדרה הזו, היא לא כי צפיתי שהם יחנכו את הצופים, אלא כי הם השקיעו מאמצים בשביל ליצור ולשווק סדרה שמנציחה את הסטגימה שבשביל להיות "שולטת" את צריכה להיות עם נפש פגועה שמנסה לברוח מעצמה תוך כדי מילוי פנטזיות של גברים הזויים שאף אישה לא תגע בהם בחינם (וטרחו להגדיש גם את זה! עם שתי נשים שונות של לקוחות שהביעו סלידה להגשים בעצמן את הפנטזיות של בן הזוג "הסוטה והמוזר" שלהן. האישה עם הבעל עם פטיש לדיגוגים, שבכוונה היו חייבים להוציא ממנו צחוק מוגזם והזוי שגורם לאי נוחות לצופה, והחברה של השותף של העוזר שהיה לו פטיש להיות נחדר), במקום לקחת אחריות על עצמה. ועכשיו אני צריכה לשמוע מכל מיני ונילים שמתלהבים שראו משהו "סוטה" בנטפליקס כל מיני משפטים בורים שלא שמעתי כבר כמה שנים טובות.

את צריכה לכתוב ביקורות מקצועיות בתשלום, באמת...

חסכת לי לראות את הסדרה עכשיו D-: