צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Forced B

סטיית תקן
לפני 4 שנים • 7 בספט׳ 2019
סטיית תקן • 7 בספט׳ 2019
כמו שגבר נהנה לראות אישה יורדת לאישה ככה אישה תתלהב לראות גבר יורד לגבר
הרמאפרודיטה
לפני 4 שנים • 8 בספט׳ 2019

Forced? Really?

הרמאפרודיטה • 8 בספט׳ 2019
סווריןן כתב/ה:

אבל מה שמעניין בכל ההפלגה הזו למקורות הז'אנר, היא האופי ההרמאפרודיטי של המאהב - גבר שיש בו צד נשי מובהק. כאילו שהנשלט מחפש דרך השולטת גם קשר לגבר. עניין הסטרפאון יכול (או לא) להיות קשור לכל זה: הפנטזיה של אישה עם איבר מין זכרי, ואולי גם צריך לחשוב בהקשר זה על המשיכה ל-she males שהם גם שולטים/ות.

אז האם מזוכיזם גברי הוא לפעמים הומוסקסואליות בתחפושת (הנשלט מחפש לגיטימציה לענג גבר אחר באמתלה שהשולטת מאלצת אותו לכך)? לא הייתי חותם על זה. אבל אם חושבים על הציר הומו-הטרו בתור רצף ולא בתור הנגדה מוציאה, זה עשוי לקלוע למה שמתרחש ב-forced b במנותק מההשפלה שבעניין. בדרך כלל כשמספרים לנו שהמנעד הומו-הטרו הוא רצף, מכוונים לתהליכי עיצוב זהות מינית, ופחות למגוון המיני של מיניות בשלה. אבל אולי כאן מתרחש משהו אחר...

דרך אגב, גם אצל השולטת שנמשכת לסטרפאון יכול להיות שמתרחש משהו זהותי ממין זה - מיניות הומואית אבל אצל אישה (שוב, המחשבה הופכת למעניינת יותר כשמביאים בחשבון ש'גבר' 'אישה' הוא גם כן רצף ולא הנגדה).

1. בשתי מילים - הומוסקסואליות מודחקת.
ע"ע כמות המחכים ומצפים ש"יכריחו" אותם למצוץ לגבר. וכמה פורסד זה כבר יכול להיות אם אתה שמח לעשות זאת או אם זו ליטראלי הפנטזיה שלך.
ועולה השאלה - אם זו הפאקינג פנטזיה שלך, למה אתה צריך לתקוע שם דמות של אישה ש"תכריח" אותך לעשות את האקט הזה???
הייתכן שהאישה בסצנה משמשת מנגנון הגנה ושימור הסטטוס ההטרונורמטיבי בדיוק כמו המילה השנואה עלי ביותר בשפה העברית - "התנסות"?
(גישת ה"התנסות" הגברית": כל עוד שהפעילויות ההומוסקסואליות/נון-סטרייטיות שהגבר עוסק בהן מקוטלגות על ידו תחת הכותרת "התנסות" ולא "העדפה", הוא נותר חופשי להנות מקיום היחסים הומוסקסואליים מבלי להתפשר על מעמד הסוציו תודעתי של "סטרייט". השוס - ניתן "להתנסות" יותר מפעם אחת! למעשה, גברים "סטרייטים" רבים מתקיימים בסטטוס ה"מתנסה" ועוסקים באותן "התנסויות" מזה שנים במקביל להיותם "סטרייטים")

2. הרמאפרודיטי? בטוח שזו המילה שחיפשת?

3. אנחנו לא אומרים SHEMALES כפי שאנחנו לא אומרים "קוקסינליות", וקל וחומר אנחנו לא מתייחסים אליהן בתור מושג כלשהו שיש בו לוכסן בין זכר לנקבה. אם משום מה אינך מסוגל להתיחס אל נשים טרנסיות ללא כינויי זנות/פורנו או וללא לשון זכר בפנייה, נשמח אם תותיר אותנו אל מחוץ לתגובותיך, תודה.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 8 בספט׳ 2019
קאטרינה כתב/ה:
כמו שגברים אוהבים לראות שני נשים משחקים אחת עם השניה ככה נשים נהנים לראות גברים משחקים

זו הכללה , זה ממש לא מדוייק
Faith my Love
Faith my Love • 8 בספט׳ 2019
גם אותי..
The Aviator
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019

Re: Forced? Really?

The Aviator • 9 בספט׳ 2019
הרמאפרודיטה כתב/ה:

1. בשתי מילים - הומוסקסואליות מודחקת.
ע"ע כמות המחכים ומצפים ש"יכריחו" אותם למצוץ לגבר. וכמה פורסד זה כבר יכול להיות אם אתה שמח לעשות זאת או אם זו ליטראלי הפנטזיה שלך.
ועולה השאלה - אם זו הפאקינג פנטזיה שלך, למה אתה צריך לתקוע שם דמות של אישה ש"תכריח" אותך לעשות את האקט הזה???
הייתכן שהאישה בסצנה משמשת מנגנון הגנה ושימור הסטטוס ההטרונורמטיבי בדיוק כמו המילה השנואה עלי ביותר בשפה העברית - "התנסות"?
(גישת ה"התנסות" הגברית": כל עוד שהפעילויות ההומוסקסואליות/נון-סטרייטיות שהגבר עוסק בהן מקוטלגות על ידו תחת הכותרת "התנסות" ולא "העדפה", הוא נותר חופשי להנות מקיום היחסים הומוסקסואליים מבלי להתפשר על מעמד הסוציו תודעתי של "סטרייט". השוס - ניתן "להתנסות" יותר מפעם אחת! למעשה, גברים "סטרייטים" רבים מתקיימים בסטטוס ה"מתנסה" ועוסקים באותן "התנסויות" מזה שנים במקביל להיותם "סטרייטים")

אבל אולי הפנטזיה שלו (או של פותח השרשור או כל אחד אחר פור דט מטר) היא בדיוק זו - שתהיה שם מישהי שתכריח אותו? ולא סתם "למצוץ לגבר"? אולי זה מוקד המשיכה? אולי האשה בתוך הסצנה היא העיקר ולא הגבר הנוסף? אם נלך לפי השיטה שלך את יכולה לומר למישהו שאוהב ש*מישהי* משתינה עליו שזה לא צריך לשנות לו אם זו מישהי או מישהו. שתן זה שתן ולמה אתה צריך "לתקוע שם דמות של אישה" במקום פשוט לשבת במשתנות ציבוריות ולבקש מהעוברים והשבים שיטילו עליך את מימיהם.
יש משהו מאוד לא מכיל ומקטלג בתגובה הזו. נורא בא לך לכנות מישהו עם פנטזיה כזו "הומוסקסואל מודחק". מעניין למה.

כמו שלא כל אשה שהתנסתה עם אשה היא לסבית, גם לא כל גבר שיש לו פנטזיה כלשהי שבה עשוי לקחת גבר אחר הוא הומוסקסואל מודחק. ואם בא לו להגדיר את עצמו כמתנסה או כפורסד בי או מה שזה לא יהיה, זכותו ואין שום צורך להוכיח אותו או לעשות אאוטינג למי ומה שהוא.

#היתה אמורה לבוא פה הערה - שהכותב הינו סטרייט, אבל who cares...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019
Aviator
שים לב שהרמאפרודיטה לא אמרה שאדם עם כזו פנטזיה הוא "הומוסקסואל" מודחק. היא אמרה שזה מייצג "הומוסקסואליות" מודחקת, וזה לא אותו דבר.
גם אם גבר מוצץ לגבר ליד אישה, זו עדיין פעולה הומוסקסואלית - קיום יחסי מין עם אותו המין. היא ניסתה לטעון שהגבר הממוצע לא רוצה לקשר את עצמו עם הומוסקסואליות בשום צורה, ומסיבות די ברורות. אז הוא לא יגיד שיש לו פנטזיה הומוסקסואלית, אלא שיש לו פנטזיה של forced b.
טכנית, היא צודקת. לגבי נוכחות האישה כחלק מהפנטזיה - זה לא הופך אותה לפנטזיה הטרוסקסואלית. הפעילות אליה הוא נמשך היא פעילות הומוסקסואלית.
מה שכן, מסכים איתך שצריך להתייחס לאקט המלא, כולל האישה. מאיזה סיבה שלא תהיה, האישה נחוצה. אולי כדי להקל אשמה, אולי כי אחרת זה פשוט לא זה
meliodas
לפני 4 שנים • 6 במרץ 2020
meliodas • 6 במרץ 2020
וואו..
הרבה יותר עפות על זה משחשבתי...
יש גם ניסיון..?
(פנטזיה שחולפת בראשי לאחרונה..)
Bagel
לפני 4 שנים • 6 במרץ 2020
Bagel • 6 במרץ 2020
אני לא חושב שמדובר פה בהומוסקסואליות חבויה בהכרח. אצל רבים נתפסת הכניעות הגברית כמשהו הופכי לאלפא-מייל, זאת אומרת שבמקום לחדור לאישה ולכבוש אותה אתה עושה בדיוק את ההיפך, אתה לוזר, גבר-בטא שזכאי לנקות נעליים ותו לא. דמות הגבר ההומו הנשי הוא משהו שנשלט סטרייט חרד ממנו. זוהי אולי השפלה להיות גבר כל כך נשי ולכן כאשר מכריחים אותם להתנהג כמו גבר הומו, בעצם פוגעים בגבריות שלהם, שזה מקום שבו הם נהנים להיות. הגרסא הפחות קיצונית של פורסד-בי, שאכן כולל אקטים מיניים הומוסקסואליים, היא להיות קוקולד, אחד שרק נמצא ליד גבר האלפא. לנשק למישהי את הרגליים כאשר היא ״מתעסקת״ עם גבר אחר. פה אין הומוסקסואליות ישירה אבל יש פה משחק מסויים בשיתופו של גבר אחר. פורסד-בי זה למי שצריך ללכת קצת יותר רחוק בשביל לחוש את ההשפלה.

כמובן שפוליטית אין שום דבר משפיל בלהיות הומו, להיות גבר לא אלפא, בלמצוץ זין וכו״ אבל בתיאטרון הבדס״מי הדימויים הם הרבה פעמים ״פרימיטיביים״ במובן הקמאי של המילה, ראשוניים, מגיבים לנורמות חברתיות מקובלות (למשל שכפות רגליים זה דבר מלוכלך או בזוי ולכן לנשק אותן זה משפיל).

אני אישית לא אשים זין בפה שלי גם אם המלכה שלי מאוד תרצה. אבל נוכחות של גבר אחר בסביבה יכולה לתת משנה תוקף לתחושת העבדות הכל כך מבוקשת.
אנאלון​(נשלט)
לפני 4 שנים • 7 במרץ 2020
אנאלון​(נשלט) • 7 במרץ 2020
לדעתי גם למי שאין לו בעיה למצוץ לגבר גם ללא נוכחות אשה ( כמוני למשל) יש בכך אלמנט של השפלה שמעצימה את האקט. ובתור נשלט כל מה שאני רוצה סה לספק את מאוייה של המשלטת. ןאם בדרך אני נהנה אז מה רע בכך?
טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 7 במרץ 2020
טלי35​(שולטת) • 7 במרץ 2020
בעיני ממש לא נכון להגיד ש: "הפעילות אליה הוא נמשך היא פעילות הומוסקסואלית"

הפעילות אליה הוא נמשך, כמו שאני רואה את זה, היא לתת מעצמו ולרצות את האישה שהוא מתמסר אליה. שהוא מוכן להעניק לה... אותו.

שהחיוך שלה תוך כדי ואחרי יחמם לו את לב למרות שבמקביל הוא רוצה אשכרה להקיא מהמחשבה על מה הוא עשה ועושה.

זו ההתמסרות הכי גדולה בעיני.