לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי שהשפלה היא פטיש

rosewood
לפני 4 שנים • 30 באפר׳ 2019
rosewood • 30 באפר׳ 2019
רק קפצתי להגיד שהטקסט שבייגל כתב זה אחד הדברים היותר אינטיליגנטיים שקראתי כאן, הלוואי והיה ככה כל הזמן. בקשר לשמנות, הזנחה, ושות', כנראה ההערה נכונה, היה כשל בניסוח והוא הוסבר מהר מאוד. מכאן הכל יצא מפרופורציה. כשמישהי אומרת שאינה מעונינת בגבר מקריח, מתחת ל-180, לא חטוב, או בלי זין של 20 ס"מ ומעלה, מתקיים דיון רועש מקביל. יש קצת רגישות יתר להערות שומניות כאן.

פרט לכך, אין מה לעשות, להשמין - זה להזניח במובן מסוים את הגוף. בדיוק כמו לא להיות בכושר, בדיוק כמו לאכול יותר מדי מלח, בדיוק כמו לעשן, בדיוק כמו לשתות יותר מדי. כולנו מזניחים את הגוף שלנו, ויש כאלה שלא מוצאים את סוג ההזנחה אטקרטיבי במיוחד. קורה. suck it up.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 30 באפר׳ 2019
אוי רוזווד באמת. זה לא היה העניין. שיאהב גמדות כתומות מצידי.
לא כל השמנות מוזנחות.
התחלת את התגובה שלך בנהנית מתגובה אינטליגנטית וסיימת ב suck it. פחות
rosewood
rosewood • 30 באפר׳ 2019
אני יודע איך פתחתי ואיך סיימתי. הוא לא אמר "כל השמנות" וגם הסביר לך למה התכוון. אבל לא שחררת. ואני גם הבהרתי את דעתי לגבי מהי הזנחה של הגוף. את יכולה להסכים או לא להסכים.
מל(ק)ה​(שולטת)
איזה כיף שנתת לי אישור להסכים או לא. איך הייתי ממשיכה בלי זה?
בהערות פרטיות עליך רשום לי 'לא להגיב לו, לא מחבבת' עכשיו ברור לי למה.
rosewood
rosewood • 30 באפר׳ 2019
אני מבין שאת "מחבבת" רק את מי שמסכים איתך ומהלל אותך ומתעלף מכל הגיג שיוצא מפיך. את לא לבד בקטע הזה כאן. בכל מקרה, בדיונים באים אנשים לעלות ולהחליף דעות שונות. זה ממש ההגדרה של דיון. מי שמחפש לשמוע רק את הדעות של עצמו צפויה לו אכזבה.
מל(ק)ה​(שולטת)
איזה קטע רוזווד. זה בדיוק מה שעשיתי גם אני (ועוד כמוני פה) אבל זה לא התכתב עם מה שחושב כותב הפוסט אז הוא התגונן.
אני רחוקה מלהתמוגג מהסכמה עיוורת איתי, אתה לא נשלט שלי ולא אחרים פה ואני מכבדת דיון בריא ותרבותי. אני פחות מחבבת שתוקפים ומנתחים אותי בלי להכיר אותי.
זוהי תגובתי האחרונה בפורום זה.
תהנו
rosewood
rosewood • 30 באפר׳ 2019
אף אחד לא תקף אותך כפרות. הרגשת "מותקפת". אבל זה בינך לבינך. נסיעה טובה.
מל(ק)ה​(שולטת)
...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 30, 2019 5:30 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
rosewood
rosewood • 30 באפר׳ 2019
יא אללה. איפה הגברת שיודעת להסביר לאנשים ממש בקצרה מה זה כשל לוגי? שמח שחזרת לנהל דיון תרבותי ובריא.
spankass​(נשלט)
spankass​(נשלט) • 30 באפר׳ 2019
מבלי להתייחס לגופו של נושא (שמנה, מוזנחת ועוד כמה רעיונות מהתחת) ומבלי לתת ציונים (מל(ק)ה, ארצ', israelislave - אתם מקסימים) הפוסט הזה היה אחד המושקעים, האינטילגנטיים, מרתקים ומוצלחים שקראתי באתר הזה.
תודה על ההשקעה והזמן, אני נהניתי.