אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי שהשפלה היא פטיש

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 4 שנים • 1 במאי 2019
מל(ק)ה​(שולטת) • 1 במאי 2019
וואו
לארצ' אין הרבה זמן פנוי, היא פשוט כל כך חכמה שהתשובות הארוכות שלה זה פשוט היא חושבת. קל.

ישראליסלייב, בוא נבהיר משהו: אני שמנה. לא אכפת לי שאתה שמנופוב. מצידי גם תצביע לביבי.
אני שמנה ולא מוזנחת. הבריאות שלי טובה, תודה.
אבל השימוש שלך (גם בתגובה האחרונה) בשמנה ומוזנחת כאילו שוב זה משלים אחד את השני היא פרובוקציה שאתה עןשה כנראה בכוונה.

הבעיה לדעתי שקשה לך לקבל את הביקורת או להןדות שטעית אז תקפת וניתחת אותי. אתה וחברך רוזווד.

שוב, לא אכפת לי שאתה לא אוהב/ שונא שמנות. אתה לא הראשון ולא היחיד אבל להכניס את השמנות לקטגוריה של מוזנחות זה לא לעניין ולך קשה לקבל את זה שהעירו לך או שביקרו אותך.

יאללה, יום העובדים שמח. ד"ש.

אגב, איך הולך לך עם שולטות רזות, חטובות, מושלמות ולא מוזנחות?
israelislave
israelislave • 1 במאי 2019
מל(ק)ה​(שולטת)

אין דבר כזה שמנופוב. אני לא מפחד ממך או מכל שמן\שמנה אחרים.

ואסביר שוב כי ברור לי שאת מתקשה להבין...

קודם כל מה זה שמנה? יש דרגות שונות של השמנה עד למורטל אוביסיטי... יש המון נשים מלאות ++ יפות ומטופחות ויש נשים שמנות ומוזנחות. ויש רזות ומוזנחות... יש הכל...

ומה קשור ביבי לסיפור? האם בגלל שאני מביע דעה שונה משלך אזיי אני כבר "ימין קיצוני"

בקורת מתקבלת או נידחת ע"פ מה שאני חושב כוונת המבקר. הביקורת שלך ושל ארצ' התקבלה בהבנה בפעם הראשונה ולכן טרחתי להסביר את עצמי, אום משהבנתי שכל מטרתכן היא לבקר ו"לחנך" הפסקתי להסביר.

כשמן לשעבר אני מוכן להתערב איתך ועם כל שמנ\ה אחרים שלא טוב לכם עם הגוף שלכם אבל אתם מוכרים לעצמכם אשליית "הכל בסדר וטוב לי ונהדר לי" כי אתם לא מסוגלים לאזור כח נפשי ולפעול למען אבדן משקל, אם בדיאטה ואם באמצעים בריאטריים... גם אני ניסיתי כל מני דיאטות ובסוף הלכתי על ניתוח ומאז, כבר 6 שנים אני שומר באדיקות על משקל היעד.

הלך לי נהדר עם כל סוגי הנשים, הייתי די פופולרי בזמנו... ו"מושלמות" ? אין דבר כזה... מכל הישבנים הערומים שראיתי בחיי מאף אחד מהם השמש לא זרחה...

מאחל לך הרבה בריאות ואושר.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 1 במאי 2019
הזנחה קשורה לאסתטיקה בערך ,והיום לכולם יש מזגנים ,ומים חמים במקלחת .
יתר על כן ,גם רזות יכולות ,להיות מוזנחות ...
אסתטיקה ,לא קשורה למשקל גוף .
ומשקל גוף ,זה דבר שלטובת האדם ,אדם שמן זה לטובתו ,זה מגן לו על האיברים הפנימיים .
היו הרבה רזים ,שנפלו ,ונפגעו להם האברים הפנימיים ,ומתו כתוצאה מכך .