ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולטת צריכה להיות מצליחה ??

My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 4 שנים • 29 באפר׳ 2019

סגירת דיון

התשובה של ArchAngel
סוגרת את הדיון ועונה בדיוק על השאלה
מכל היבט ומכל זוית אפשרית
thhIyghst
לפני 4 שנים • 28 באפר׳ 2019
thhIyghst • 28 באפר׳ 2019
האבי כתב/ה:
שאלה מעניינת icon_smile.gif
אבל תתנחם בזה שרוב הנשלטים גם לא באמת מחפשים שליטה
אלא מחפשים להישאר לוזרים עם הרס עצמי ובכל זאת לקבל אהבה והערכה
.

וואו כמה צחקתי
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 באפר׳ 2019
נושק לכפות רגלייך כתב/ה:

אז אני שואל עכשיו ברצינות
האם שולטת חייבת להיות מצליחה ???
לדוגמא האם הדרישה של שולטת לנהג כי אין לה רכב
מגיע ממקום של ניצול גברים או שאין קשר ולא מחייב
האם ההצלחה של שולטת בחיי היום שלה משקף אותה או לא

בפוסט המקורי של "האם שולט חייב להיות מצליחן" גם נשלטים ענו, והתמונה שמתקבלת היא שהישגיות של השולטת היא לא פרמטר מכריע עבור נשלטים גברים.
זה נכון שרוב הנשלטים יהנו יותר עם משהי שמהווה עבורם אתגר מנטלי, ושאצל חלקם שולטת בתפקיד בכיר מתכתבת נהדר עם פנטזיית "הבוסית הקשוחה", אבל מעטים ישללו סשן עם שולטת ממוצעת שלא השיגה שום דבר משמעותי בחיים.
יתרה מכך, המציאות הכלובית מראה שרובם לא יסרבו לסשן גם עם מישהי שממש חסרת אמצעים או עצמאות.

רוב הנשלטים סבבה עם להיות נהגים עבור שולטות חסרות רכב, רוב הנשלטות היו נקרעות מצחוק על שולט שלא עצמאי בניידות.
ולכן כל הבקשות לשירות מגיעות משולטות בלבד- כי יש קהל שעונה להן ולא תופס אותן דומיננטיות פחות כשהן מפגינות חוסר הישגיות.
כששולטים כותבים אפילו בצחוק שהם מחפשים נהגת כותבים להם שהם אפסים.
היה פה בלוג שהמחיש את זה בצורה נהדרת. מישהו פתח פרופיל פקטיבי של שולט ופשוט העתיק מודעות דורשים של שולטות, ורק החליף את המגדרים במודעות. אנשים חשבו שזה באמת שולט שמחפש מנקה, נהגת, כספומטית וכו' וכל כך זעמו עליו.
מה לא אמרו לו? שלחו אותו להתבגר, לצאת מהסרט שהוא חי בו, לשלוט בחיים של עצמו לפני שהוא מתיימר לשלוט בנשלטת.
זאת כמובן בעוד שלא זז להם הקצה כשנתקלו במודעה המקורית שפונה לנשלטים.

ולמה זה ככה? כי נשלט או שולט הם גברים, ומגברים החברה מצפה שיהיו הישגיים, שישאפו להיות עצמאיים ולהישג כוח כלכלי, חברתי או אקדמי.
מנשים החברה מצפה שיהיו אטרקטיביות, בעוד ההישגים שלהן הן בונוס. וזה לא משנה באיזה צד של השוט הן.
בשליטה המיינסטרית ההטרונורמטיבית מקובל שהגבר ישלם, בין אם הוא שולט או נשלט, מקובל שהוא גם יסיע, בין אם הוא שולט או נשלט. כי רכב וכסף מעידים על עצמאות וסמל סטטוס.
מצופה ששניהם יחזרו אחרי הנשים שלהן, יזמו אליהן פניות ו"יתניעו" את השיחות, וזה לא משנה באיזה צד של השוט הן.
כי לא רק נשלטות נמשכות לגברים דומיננטים ומצליחנים, גם שולטות מעידות כמעט בכל פרופיל שהן רוצות מישהו שיהיה אסרטיבי ומרשים מבחוץ וסמרטוט בין ארבע קירות.
ומצידו השני של המתרס, בשליטה המיינסטרימית גופה של האישה הוא מרכז הסשן בין אם היא שולטת או נשלטת. האישה מתלבשת בצורה סקסית בסשן בין אם היא שולטת או נשלטת. להרבה לשולטות ונשלטות יש כאחד בארסנל מחוכים, עקבים, לנז'רי.
אצל שולטים ונשלטים הם או לבושים בבגדים שאפשר ללבוש גם בחוץ או ערומים.
שולטות ונשלטות מפרסמות פה תמונות עירום, מנסות לגרות עם תמונות של כפות רגליים ומחשופים, בעוד שולטים ונשלטים לא. דיקפיק נחשב מאיים, לעומת תמונות ציצי וכוס. תמונת כפות רגליים של שולט נתפסות כהלצה לעומת של נשים.

בקיצור, אי אפשר להעמיד פנים שההבניות המגדריות שגדלנו עליהן מגיל אפס לא משחקות תפקיד בעולם השליטה.
שולטים ונשלטים הם קודם כל גברים ושולטות ונשלטות הן קודם כל נשים. וזה משפיע על האופי הסצנות של השליטה הנשית והגברית.
אין סימטריה בין הציפיות מהדמות השולטת כשהיא אישה והמצופה ממנה כשהדמות היא גבר.
גם הכינויים הפופולריים שהם מקבלים בהתאם למין ("אדון" שזה כינוי כבוד שבהחלט ממשיך ללוות את השולט ההישגי באינטרקציות יום-יומיות מכובדות, אל מול "מלכה" הפנטזיוני שמוגבל לחדר המיטות. הכינוי "מלכי" נתפס מגוחך כלפי שולטים, כי השליטה שלהם נתפסת כהקצנה של המציאות ולא סתירה פנטזיונית שלה) והאקטים המיניים שהם עושים ומשתנים בין מין הנשלט/ת (ניוש קיים, כי תכונות נשיות נתפסות כסימן של חולשה שלא הולמת גבר, אין 'גיברור' כי תכונות ולבוש גברי לא נתפסים כמגוחכים על אישה. חגורת צניעות היא פרקטיקה נפוצה בשליטה נשית ולא הגברית כי האורגזמה של הגבר מעידה בחברה הונילית המדכאת על שירותיות האישה, בעוד אורגזמה נשית מעידה על הישגיות של הגבר בין אם הוא שולט או נשלט. זה מגיע מאותה חשיבה שגבר ששוכב עם הרבה נשים וגורם להן לגמור הוא תותח ואישה ששכבה והגמירה הרבה גברים היא שרמוטה) מעידים על כך.

עצתי היא לא לנסות לשנות סדרי עולם ולחפש שיהיה שיווין וצדק בין שתי הסצנות. לנצח יהיה סטנדרט כפול בין הפמדום למיילדום כי זה בדיוק מה שמייחד אותם זה מזה.
מי שרוצה משהו שונה, צריך פשוט למצוא פרטנרים שמתאימים לו כאינדיבידואלים, שהשקפה וההנאה שלהם היא פחות מיינסטרימית ויותר מאתגרת את מוסכמות המגדר.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 28 באפר׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
פוסט הבא: המתחלפים כמשל חצי הכוס המלאה או ריקה- האם הם חצי מצליחים? או שמא חצי לוזרים? השאירו עמנו לפרק נוסף של תחקיר כולבודרעק.

אני מאמצת, נראה לי שזה די מסביר אותי P:
Ofan
Ofan • 28 באפר׳ 2019
שולטת צריכה להיות מצליחה בשליטה , אם היא רוצה להצליח , בשליטה
האבי
האבי • 28 באפר׳ 2019
שאלה מעניינת icon_smile.gif
האם אריה צריך להיות חזק ? וכשהוא חלש הוא לא אריה ?
לדעתי שולטת צריכה להיות דבר אחד - שולטת .
כמה שולטות בגלל הצורך לשלוט ? נראה שבודדות .
השאר כנראה שולטות כי זה משתלם לצרכים אחרים .
אבל תתנחם בזה שרוב הנשלטים גם לא באמת מחפשים שליטה
אלא מחפשים להישאר לוזרים עם הרס עצמי ובכל זאת לקבל אהבה והערכה .
למסקנא אדם מוצלח שממלא אחרי הצרכים שלו בדרך ישרה , יותר קל לתת בו אמון
שהוא אכן מחפש שליטה ולא מענה לצורך חסר אחר . בין שולטת בין נשלט .
ככה נראה לי .
My body for you​(מתחלף){רק שלה}

מתחלפים

בדרך כלל אני ממש מסכים עם כל מילה שלך
אבל שולט או נשלט או אם תירצי מתחלף
נדרש ממנו להיות המון דברים בשביל האשה
אבל הדרישה מאשה היא הגוף שלה
הדרישה מגבר זה הכסף שלו

ישנם שולטות שעונות לי לדוגמא שאני לא לרמה שלהם
אבל רושמות כל הזמן צריכות נהג צריכות מנקה
ומחפשות פריירים מתחלפים כמו גרביים

תיראי את הכתיבה שלך מדברת בשפה גבוהה
ואפילו הזהרת משולטות נצלניות פה באתר
אני מחלק את השולטות לשתיים
שולטת שפה בשביל לנצל גברים
שולטת אצילה שפה כי היא נהנת מזה

אני נשלט במהות שלי
אבל אדם עם אישיות מיוחדת
מאוד עוצמתי ומאוד אסרטיבי
ההפך הגמור מנשלט

אז אני שואל עכשיו ברצינות
האם שולטת חייבת להיות מצליחה ???
לדוגמא האם הדרישה של שולטת לנהג כי אין לה רכב
מגיע ממקום של ניצול גברים או שאין קשר ולא מחייב
האם ההצלחה של שולטת בחיי היום שלה משקף אותה או לא
Snitch
Snitch • 28 באפר׳ 2019
נראה לי שכבר אפשר להסיק שכולנו מחפשים להיות לצד אנשים מוצלחים.
לא פלא שרוב הכלוב רווקים :}
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 באפר׳ 2019
לפי התיאוריות באתר הזה כולם כבר צריכים להיות מנכלים..
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 באפר׳ 2019
פוסט הבא: המתחלפים כמשל חצי הכוס המלאה או ריקה- האם הם חצי מצליחים? או שמא חצי לוזרים? השאירו עמנו לפרק נוסף של תחקיר כולבודרעק.
    התגובה האהובה בשרשור