בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולטת צריכה להיות מצליחה ??

My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 4 שנים • 29 באפר׳ 2019

סגירת דיון

התשובה של ArchAngel
סוגרת את הדיון ועונה בדיוק על השאלה
מכל היבט ומכל זוית אפשרית
israelislave
israelislave • 29 באפר׳ 2019
ואני עוד מחפש תשובה שתעזור לי להגדיר "הצלחה"

מהי הצלחה?
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 29 באפר׳ 2019
בלת"ק - ברור.

שולטת צריכה להיות מצליחה, או בדרך להיות מצליחה ולכל הפחות אישה עם פוטנציאל.
אבל בעיקר היא צריכה להיות אישה עם נשמה טובה. ואת זה, כידוע, אין מספיק icon_smile.gif
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 4 שנים • 30 באפר׳ 2019
אני חושב שהדרישה היחידה של חצי מהנשלטים זה שהיא תגדיר את עצמה כשולטת. וחצי מהם גם דורשים דופק.
סמית​(שולט)
לפני 4 שנים • 1 במאי 2019
סמית​(שולט) • 1 במאי 2019
ArchAngel כתב/ה:
נושק לכפות רגלייך כתב/ה:

אז אני שואל עכשיו ברצינות
האם שולטת חייבת להיות מצליחה ???
לדוגמא האם הדרישה של שולטת לנהג כי אין לה רכב
מגיע ממקום של ניצול גברים או שאין קשר ולא מחייב
האם ההצלחה של שולטת בחיי היום שלה משקף אותה או לא

בפוסט המקורי של "האם שולט חייב להיות מצליחן" גם נשלטים ענו, והתמונה שמתקבלת היא שהישגיות של השולטת היא לא פרמטר מכריע עבור נשלטים גברים.
זה נכון שרוב הנשלטים יהנו יותר עם משהי שמהווה עבורם אתגר מנטלי, ושאצל חלקם שולטת בתפקיד בכיר מתכתבת נהדר עם פנטזיית "הבוסית הקשוחה", אבל מעטים ישללו סשן עם שולטת ממוצעת שלא השיגה שום דבר משמעותי בחיים.
יתרה מכך, המציאות הכלובית מראה שרובם לא יסרבו לסשן גם עם מישהי שממש חסרת אמצעים או עצמאות.

רוב הנשלטים סבבה עם להיות נהגים עבור שולטות חסרות רכב, רוב הנשלטות היו נקרעות מצחוק על שולט שלא עצמאי בניידות.
ולכן כל הבקשות לשירות מגיעות משולטות בלבד- כי יש קהל שעונה להן ולא תופס אותן דומיננטיות פחות כשהן מפגינות חוסר הישגיות.
כששולטים כותבים אפילו בצחוק שהם מחפשים נהגת כותבים להם שהם אפסים.
היה פה בלוג שהמחיש את זה בצורה נהדרת. מישהו פתח פרופיל פקטיבי של שולט ופשוט העתיק מודעות דורשים של שולטות, ורק החליף את המגדרים במודעות. אנשים חשבו שזה באמת שולט שמחפש מנקה, נהגת, כספומטית וכו' וכל כך זעמו עליו.
מה לא אמרו לו? שלחו אותו להתבגר, לצאת מהסרט שהוא חי בו, לשלוט בחיים של עצמו לפני שהוא מתיימר לשלוט בנשלטת.
זאת כמובן בעוד שלא זז להם הקצה כשנתקלו במודעה המקורית שפונה לנשלטים.

ולמה זה ככה? כי נשלט או שולט הם גברים, ומגברים החברה מצפה שיהיו הישגיים, שישאפו להיות עצמאיים ולהישג כוח כלכלי, חברתי או אקדמי.
מנשים החברה מצפה שיהיו אטרקטיביות, בעוד ההישגים שלהן הן בונוס. וזה לא משנה באיזה צד של השוט הן.
בשליטה המיינסטרית ההטרונורמטיבית מקובל שהגבר ישלם, בין אם הוא שולט או נשלט, מקובל שהוא גם יסיע, בין אם הוא שולט או נשלט. כי רכב וכסף מעידים על עצמאות וסמל סטטוס.
מצופה ששניהם יחזרו אחרי הנשים שלהן, יזמו אליהן פניות ו"יתניעו" את השיחות, וזה לא משנה באיזה צד של השוט הן.
כי לא רק נשלטות נמשכות לגברים דומיננטים ומצליחנים, גם שולטות מעידות כמעט בכל פרופיל שהן רוצות מישהו שיהיה אסרטיבי ומרשים מבחוץ וסמרטוט בין ארבע קירות.
ומצידו השני של המתרס, בשליטה המיינסטרימית גופה של האישה הוא מרכז הסשן בין אם היא שולטת או נשלטת. האישה מתלבשת בצורה סקסית בסשן בין אם היא שולטת או נשלטת. להרבה לשולטות ונשלטות יש כאחד בארסנל מחוכים, עקבים, לנז'רי.
אצל שולטים ונשלטים הם או לבושים בבגדים שאפשר ללבוש גם בחוץ או ערומים.
שולטות ונשלטות מפרסמות פה תמונות עירום, מנסות לגרות עם תמונות של כפות רגליים ומחשופים, בעוד שולטים ונשלטים לא. דיקפיק נחשב מאיים, לעומת תמונות ציצי וכוס. תמונת כפות רגליים של שולט נתפסות כהלצה לעומת של נשים.

בקיצור, אי אפשר להעמיד פנים שההבניות המגדריות שגדלנו עליהן מגיל אפס לא משחקות תפקיד בעולם השליטה.
שולטים ונשלטים הם קודם כל גברים ושולטות ונשלטות הן קודם כל נשים. וזה משפיע על האופי הסצנות של השליטה הנשית והגברית.
אין סימטריה בין הציפיות מהדמות השולטת כשהיא אישה והמצופה ממנה כשהדמות היא גבר.
גם הכינויים הפופולריים שהם מקבלים בהתאם למין ("אדון" שזה כינוי כבוד שבהחלט ממשיך ללוות את השולט ההישגי באינטרקציות יום-יומיות מכובדות, אל מול "מלכה" הפנטזיוני שמוגבל לחדר המיטות. הכינוי "מלכי" נתפס מגוחך כלפי שולטים, כי השליטה שלהם נתפסת כהקצנה של המציאות ולא סתירה פנטזיונית שלה) והאקטים המיניים שהם עושים ומשתנים בין מין הנשלט/ת (ניוש קיים, כי תכונות נשיות נתפסות כסימן של חולשה שלא הולמת גבר, אין 'גיברור' כי תכונות ולבוש גברי לא נתפסים כמגוחכים על אישה. חגורת צניעות היא פרקטיקה נפוצה בשליטה נשית ולא הגברית כי האורגזמה של הגבר מעידה בחברה הונילית המדכאת על שירותיות האישה, בעוד אורגזמה נשית מעידה על הישגיות של הגבר בין אם הוא שולט או נשלט. זה מגיע מאותה חשיבה שגבר ששוכב עם הרבה נשים וגורם להן לגמור הוא תותח ואישה ששכבה והגמירה הרבה גברים היא שרמוטה) מעידים על כך.

עצתי היא לא לנסות לשנות סדרי עולם ולחפש שיהיה שיווין וצדק בין שתי הסצנות. לנצח יהיה סטנדרט כפול בין הפמדום למיילדום כי זה בדיוק מה שמייחד אותם זה מזה.
מי שרוצה משהו שונה, צריך פשוט למצוא פרטנרים שמתאימים לו כאינדיבידואלים, שהשקפה וההנאה שלהם היא פחות מיינסטרימית ויותר מאתגרת את מוסכמות המגדר.

איני סוציולוג, אין לי ידיעה אם הנתונים שכתבת נכונים, אבל אם אזרום עם הנתונים שכתבת ולפיהם נשים שולטות מבקשות נהגים ואנשים שיממנו אותן וגברים שולטים לא מבקשים, אני לא בטוח שזה בגלל ההתייחסות הצפויה של הצד השני, או בגלל הפרספקטיבה של החברה.
אם אקח את עצמי כמשל, מעולם לא העליתי בדעתי לבקש מימון מאף ילוד אשה, דאגתי תמיד שיהיה לי רכב שיסיע אותי וכשלא רציתי לנהוג השתמשתי במונית.
אני חושב שהשאלה מה עומד בבסיס הבקשות האלו מעניינת והיא עשויה לתת תשובה לשאלת המקור, האם שולטות שמתנהלות באופן הזה, מתנהלות כך מפני שאין ביכולתן לדאוג לצרכיהן, האם על מנת להתנהג כך עליהן להיות רק חסרות יכולת לדאוג לצרכיהן או שעליהן להיות בנוסף נצלניות ואגואיסטיות? האם מדובר בנשים אלטרואיסטיות שבודקות ומוודאות תחילה שזה מה שהגבר מולן נזקק לו ולאחר הבדיקה הן עושות זאת רק למענו?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 במאי 2019
אני לא התיימרתי להציג זאת כנתון אקדמי. אני פשוט רואה מה קורה באתר.
לוח "מלכות בעבדים" הפך ללוח מודעות דרושים, שסלח לי, הקשר בינו לבין יחסי שליטה הוא מקרי בהחלט. וזה לא שמדובר באיזשהן בקשות שעומדות בתחום האפור ואני ממהרת לשלול בהתאם להעדפות האישיות שלי, לא מדובר רק במנקים ונהגים שבהחלט יכולה להיות מידה רבה של שליטה מעורבת באינטרקציה מולם, מדובר על בקשות כמו הכנת שיעורי בית לאוניברסיטה, פירמוט מחשב, סיוע משפטי, מאמן כושר אישי. הן עצמן מדגישות שהן פשוט רוצות למלא פונקציה, מדגישות שלא מעוניינות בשום אינטרקציה מעבר. זה פשוט להתקמצן על איש מקצוע. מכיוון ובקשות לכסף ולמתנות אסורות באתר, אז מתחת לראדר יש כאלו שדורשות שיקנו להן כל מיני מתנות ויזמינו להן אוכל ממסעדות, וגם דברים שהם נטו קיבוץ נדבות כמו תשלום עבור חשבונות חשמל, שאחריהם הן מנתקות כל קשר. אז זה לא שבאמת מדובר באיזה "מבחן נאמנות".
אז מה מניע אותן לדרוש בקשות כאלו בביטחון מבלי להסס? כי יש מי שממלא את הגחמות האלו. זה אחד הדברים השנואים על נשלטים באתר הזה, שלא תבין אותי לא נכון. זאת תלונה חוזרת מצידם.
אבל תמיד יש מי שיענה על הגחמות האלו. בנוסף, ההצעות האלו מקבלות לגיטמציה משאר תושבי האתר. נכון, גם כאן לא כולם עפים על הרעיון, אבל אף אחד לא מתרגש יותר מדי כשהוא רואה שעוד שולטת מעלה מודע של "דרוש נשלט X" כשבמקום ה-X מופיע שם של בעל מקצוע לא סקסי או נשלט בעליל.

מנגד, אני רואה שהרוב השולטים מחפשים את ההיבט המיני של עולם השליטה, עם או בלי האלמנט המנטלי שבו. זה בא לידי ביטוי במודעות הדרושים, בבלוגים, בפרופילים.
ברור לי שיש שולטים שיהנו אם ינקו להם את הבית או שיבצעו עבורם כל מטרה אחרת, ברור לי שיש כאלו שרואים בשירותיות מצד הנשלטת חלק מהשליטה בה. אבל בקשות כאלו מגיעות בשלב שבו הקשר מתבסס. לא בשלב החיזור שבו עליהם, כגברים, מוטלת המשימה לחזר אחרי האישה שמולם ולהרשים אותה בכדי שתבחר בהם, "אפילו" שהיא נשלטת.
על כל אישה כאן, לא משנה מה צידה בשוט, בכל רגע נתון מתחרים עשרות גברים. אם שולט רוצה שהוא יהיה זה שיבחר ולא להישאר לאונן מאחורי המסך, הוא חייב לעמוד בציפיות שנשלטות מעידות שיש להן משולטים, ולו רק למראית עין בתקופת החיזור.
שולטים מנסים להציג עצמם בצורה שמתכתבת עם פנטזיות שונות של נשלטות. נשלטות מעידות על כך שהן מחפשות גבר מצליחן להתמסר אליו. מדברות עליו במונחים של "זכר אלפא", מפנטזות עליו הישגי, דומיננטי, עצמאי. גבר שמסוגל להסיע את עצמו או לכל היותר לדעת להשתמש בתחבורה ציבורית בכוחות עצמו, גבר שמסוגל לשלם את החשבונות שלו בכוחות עצמו ולא זקוק לנדבות זה המינימום.

שולט שיבוא לאסוף אותן עם רכב, שיביא אותן לבית נקי ומסודר, יקבל נקודות זכות כי זה מסמל שיש לו את האמצעים והעצמאות בשביל לאפשר לעצמו אותם. שולט שיגיד שהוא זקוק לטרמפ או יביא אותן לדירה מוזנחת ויצפה שינקו, יעביר בהן תחושה שהוא פשוט לא התבגר ולא עצמאי מספיק בכדי לעשות זאת לבד. וכשבחוץ מחכים להן שולטים שכן מפגינים יכולת לדאוג לצרכים שלהם בעצמם, ומגיעים להישגים אף יותר מרשימים מזה- הן פשוט ילכו עליהם, ובטח שלא על זה שיתחנן בפניהן שיתקנו לו את המחשב או יעשו לו את שיעורי הבית.
שולטות יכולות לצאת בהצהרות שמעידות על חוסר עצמאותן עד כדי קיבוץ נדבות מופגן וזה לא ירתיע נשלטים מהסיבה שהם, בדיוק כמו שולטים, קודם כל גברים. וככאלו, ההיבט המיני של עולם השליטה הוא מה שמניע אותם, עם או בלי הרכיב המנטלי. הצורך המיני של חלקם גובר על ההיגיון, ובמיוחד כשקבוצת השולטת מצומצת ביחס לקבוצה הנשלטים, ולכל שולטת יש נשלטים שיכולים להציע את עצמם לגחמותיה מעל ואף מעבר, הם מרגישים צורך להתפשר. גם הם כגברים נמצאים בעמדה המחזרת ולכן הם אלו שמנסים למצוא חן ולזכות בליבה של האישה שמולם.

האם אותה "גחמנות" היא איזו תכונה נשית ברמה הביולוגית? האם ניסיון להרשים ולחזר הוא בהכרח גברי ברמה כזו שזה טבוע אצלם ב- DNA? האמת שלא. כשמדובר בסביבה שבה הצד השולט והנשלט כאחד מחוזרים באותה מידה ולא רק אחד מהם, יש פחות נואשות ויחד איתה פחות דרישות גרנדיזיות.
אצל השולטות הלסביות, למשל, לוח המודעות נראה שונה לגמרי (מתוך עשרות עמודים רק בקשה אחת של מישהי שמחפשת תזונאית, וגם זה כחלק מקשר רחב יותר ולא כפי שהסטרייטיות מציינות בשורה מנותקת עם דגש על מילוי הפונקציה לבד). שתיהן נשים, שתיהן זוכות לכמות זהה של פניות, חיזור והצעות, שתיהן מציבות זו לזו דרישות. זה למה הן מחפשות נשלטת בכדי שיהיו נשלטות ולא בשביל להשיג ממנה טובת הנאה. אף אחת פשוט לא תמהר למלא גחמות כשגם עליה מתחרים ויש לה הצעות נוספות.
אצל השולטים הגייז, משתמע מהתנהלותם באתר שאין להם צורך לקפוץ מעל הפופיק. הנשלטים, כגברים כמותם, גם הם פועלים ממקום מיני. ושניהם כגברים מקבלים כמות זהה של פניות, ואין לאיש מהם היתרון על השני מבחינת אופציות. ולכן, לעומת שולטים סטרייטים, הם לא מנסים לעשות רושם של אלופי בכל הישג אפשרי או מתיימרים להיות איזה מנטור שמעביר מסע רוחני שאין שני לו. הם פשוט כותבים את הפנטזיה שלהם as is, בלי לעטוף אותה במילים מרשימות, בצורה מאוד ישירה בסגנון "מחפש עבד לדפיקה בכל חור", משפט ששולט סטרייט שלא רוצה לקבל חסימה בחיים לא היה כותב, ופונים אליהם בלי היסוס.
123123Pink
123123Pink • 1 במאי 2019
מסכימה עם רוב מוחלט שארכ כתבה.
אבל (כמה צפוי שיש אבל) למה ישר להסיק ששולטת שרוצה נהג- אין לה רכב /רשיון לחילופין, שיעשו כל דבר אחר למענה- כי אין לה יכולת.
אני רואה בזה שליטה. וכן כן בעלת רכב, רשיון ואם רוצה אוכל להביא גם מנקה.
שקראתם את זה לעצמכם ישר הנחתם שמדברת על מנקה נקבה נכון?!
אני אישית רואה בזה את החלק של השליטה ובנקיון ספציפית גם יש סוג של החלפת תפקידים.
מורגשת השליטה כשהוא עושה בשבילי/עבורי דברים, במיוחד כשיש לי יכולת לעשות אותם בעצמי.
ולחזור שנייה לשאלה שלך, האם אתה מדבר על הצלחה- כלכלית בלבד?
אני אישית רואה ב'הצלחה' מעבר, המצב הכללי פחות משנה אבל כל אחד וההגדרה שלו..
עיט אדום​(נשלט)
עיט אדום​(נשלט) • 1 במאי 2019
ArchAngel לצערי מה שרשמתהוא ממש נכון, רק לא מסכים עם הסדרי עולם.
ברור שבן אדם אחד לא יוכל לשנות את זה, אבל גם לתת יד לנצלניות שמחפשות נהגים ומנקים זה גם שגוי.
גם לא פעם ראיתי פה מקרים בהם גבר מעביר על משהו שלא תקין בהתנהגות שנתפסת תקינה אצל נשים אז יוצאים עליו ואומרים שהוא בכיין גם כשיודעים שהוא צודק (כמובן לא כולן כאלה).
הלוואי ולא היה חוסר פרופורציה כ"כ עצומה כמו שיש במציאות בין שני המגדרים.
עיט אדום​(נשלט)
עיט אדום​(נשלט) • 1 במאי 2019
בתור נשלט, לא מבין מה הקשר בין סטטוס הצלחה במציאות לבין משיכה מינית שמבוססת שליטה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 במאי 2019
123123Pink כתב/ה:
מסכימה עם רוב מוחלט שארכ כתבה.
אבל (כמה צפוי שיש אבל) למה ישר להסיק ששולטת שרוצה נהג- אין לה רכב /רשיון לחילופין, שיעשו כל דבר אחר למענה- כי אין לה יכולת.
אני רואה בזה שליטה. וכן כן בעלת רכב, רשיון ואם רוצה אוכל להביא גם מנקה.
שקראתם את זה לעצמכם ישר הנחתם שמדברת על מנקה נקבה נכון?!
אני אישית רואה בזה את החלק של השליטה ובנקיון ספציפית גם יש סוג של החלפת תפקידים.
מורגשת השליטה כשהוא עושה בשבילי/עבורי דברים, במיוחד כשיש לי יכולת לעשות אותם בעצמי.
ולחזור שנייה לשאלה שלך, האם אתה מדבר על הצלחה- כלכלית בלבד?
אני אישית רואה ב'הצלחה' מעבר, המצב הכללי פחות משנה אבל כל אחד וההגדרה שלו..

ברור שלא כל השולטות עניות ויש כאלו עם אמצעים, לא טענתי אחרת.
טענתי שכשמדובר בשולטים, פעולות של בקשת שירותים מזרות נתפסת (בלי קשר למצב הכלכלי בפועל של השולט שאולי עשוי להיות מצויין) ע"י נשלטות כפעולות שמעידה על נזקקות, בעוד כששולטת מתנהלות בצורה דומה הפעולה נתפסת כצורה חיזור לגיטימית אחריה.
ההבדל בפרשנות טמון במגדר, ובציפיות החברתיות שלנו מאותו מגדר, בלי קשר לצידו בשוט.
כשגברים מחונכים לשלם בדייטים, בעוד שנשים מחונכות שכמות ההשקעה כלפיהן מעידה משהו על הערך שלהן, זה נראה טבעי שהגבר ישקיע בה ויזכה בליבה אל מול מחזרים אחרים בדרכים שמעידות על האמצעים שיש לו בעוד שלה נדחקים הצידה.
למשל, הרכב שלך וסמל הסטטוס שהוא מהווה, נדחק החוצה ובמקום זאת מופיע הרכב שמעיד על ההון של הנשלט שלך.
אבל זה לא נתפס כמשפיל עבורך בעיני אף אחד מכם כי את האישה והוא גבר וזה מרגיש טבעי, אז הנרטיב של "אתה משרת אותי" מחליק בגרון הרבה יותר טוב.
עבור שולט גבר קשה לשכנע נשלטות בנרטיב "את משרתת אותי" כשהוא נמצא בצד שמוציא מהתמונה סמל שמעיד על עצמאותו ובעלתו על אמצעים, כמו האוטו שלו, ומבקש מזרות להסיע אותו למקום שמצופה מאדם בוגר להצליח להגיע אליו עצמאית.

אני אוהבת לשלם בדייטים על נשלטים שאני מוצאת אותם שווים את המחווה הזו.
אני לא אומרת שמישהי חייבת לנהוג כמוני בשביל להוכיח משהו למישהו, לכל אחת הזכות להנות מעולם השליטה לפי מה שעושה לה את זה. אני פשוט רוצה להמחיש מה קורה כשתפקידי המגדר מהתפכים והאישה השולטת מפגינה עליונות כלכלית על גבר הנשלט במקום להצניע אותה וללכת על הנתיב המיינסטרימי של לתת לו למלא עבורה מה שהיא יכולה להשיג לבד:
תחושת דיסוננס מטורפת בין הנאה מהחיזור שלי להשפלה שהוא חווה מאובדן תפקידו המסורתי כגבר שהוא חונך אליו מגיל אפס. תחושה שמתאפשרת אך ורק בגלל קיומים של ציפיות מגדריות בחברה שלנו ומתבטאת במבט הנבוך אל פניו של המלצר ההמום וניסיון הנואש לגמגם לו תירוץ כשהוא לא מוציא אשראי על אף החשבון מונח בצד שלו כי הוא תלוי בחסדי בשביל לשלם את החשבון הזה. התחושה שלו, גם אם היא מדומיינת לחלוטין, עבירה שכזו על חוקי המגדר שהמלצר עדה לה תהפוך לדחקה של המשמרת, גורמת לו להרגיש את ההפך המוחלט מכך שאני זאת שמשרתת אותו כשאני משלמת את החשבון.

אין מספיק מילים בפי לתאר את החוויה של לשבת דווקא מול נשלט אמיד כלכלית ולגרום לו להרגיש שהסכום שהרוויח בזיעת אפו ומעיד על מעמדו ונותן נקודות זכות אצל כל העולם ואשתו לא מזיז לי ולא מרשים אותי. שמולי אין לו יותר את הכוח הזה, שאני בעלת המאה והדעה כאן, שאני זאת שקונה אותו. זה גורם לו להרגיש שהוא חייב להחזיר לי את "ההשקעה" הזו בכדי לשמור על ערכו העצמי, אבל באסה לו שכסף או טובות הנאה לא קונים אותי והוא לא יעשה את זה בדרך הקלה שהוא רגיל אלי עם כל אישה שהכיר לפני.
ועם נשלט חסר אמצעים, שיכול להרשות לעצמו הרבה פחות ממה שיש לי, זה גם גורם לו להרהר בעצמו ובכל מה שהוא למד שמקובל מהתפקיד המגדרי שלו כשהוא מסתכל עלי, ולא מבין אם הוא יותר נהנה מהחיזור והפינוק או מבולבל מחוסר הנוחות הנלווה. בשלבים יותר מתקדמים של קשר כל כך כיף לשחק בזה, לשמוע ממנו מבקש ממני להשתמש בכל מיני מותרות שהוא לא יכול להרשות לעצמו ונמצאים בבעלותי, אבל זה תלוי באם התנהג לרוחי.

לשלם על מישהו או להעניק לו מחוות שוות כסף לא הופך אותך בהכרח למשרת שלו, לפעמים זה בדיוק האמצעי שלך לשליטה בו.
קשה לי לדמיין שרוב השולטים היו מרגישים בנוח אם הנשלטת שלהם הייתה מתנהגת כמו גבר (כלומר בצורה מחזרת דרך הפגנת אמצעים) שהם אמורים להיות כשהם איתה בציבור, כי בכל פעם שהיא הייתה שולפת כסף מהארנק או באה לאסוף אותם עם הרכב שלה, היא מדגישה לעולם את חוסר האמצעים שמצופה מהם להפגין כגברים, בין אם הם השאירו אותם בבית או פשוט לא קיימים.