סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם על המשפט הזה

אלירן סבג
לפני 4 שנים • 8 במאי 2019

Re: פתחים שלך אני מקווה

אלירן סבג • 8 במאי 2019
hugi כתב/ה:
רק מברר

שאלה כנה לחלוטין מתוך עניין
אלירן סבג
אלירן סבג • 8 במאי 2019
אני לא יודע מי זה הוא
היד
היד • 8 במאי 2019
איזו אחות? איזה שתבחר (מקצוע או קרבת משפחה...כאילו שזה משנה).
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 8 במאי 2019
Ollie כתב/ה:
משפט מטומטם.
שונאת שמכתיבים מה זה "גבר ראוי" או "אישה ראוי" או נשלט/ת ראוי או שולט/ת ראוי לפי מה שאדם מסוים אוהב.
אני אתן לאיש הידוע בהיסטוריה ליהנות מהספק, ואניח שמישהו ניסח את דבריו מחדש כדי שיהיה מספיק קיטשי כדי להדביק על מצגת פאוורפוינט שמעבירים ביום האישה.

(וחוץ מהמבנה הכללי של המשפט, "גבר ראוי הוא איקס", אני גם שונאת את "כרעיה שנאבקת לצידו במלחמת החיים מבלי לכבול אותו". כל ההסתכלות החברתית על נשים בזוגיות כאילו שהן כובלות את בני הזוג שלהם היא בלתי נסבלת. אלא אם הכוונה היא לאזיקים וכלובון, ואז סתם חבל, כי הוא שולל פה נשלטים שמתחברים לזה... icon_smile.gif )

לא ניסחו את דבריו מחדש אלא זה הציטוט המדוייק.
הוא דיבר על מה שראוי בעיניו בדרכו המעוותת.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 8 במאי 2019
אני לא יודעת במי מדובר, ולא יודעת איך אתה יודע שאלו דבריו המדויקים. האם שמעת אותו אומר זאת בקולו או מה.
בכל מקרה זה לא באמת משנה.
מעריץ גאה​(נשלט)
אני לא שמעתי את קולו ואנחנו בטח לא שמענו את הקול של כל אחד שכתב משפטים ואני משוכנע שגם את לא מצפה לשמוע את הקול של כל דבר שנכתב וקראת אי פעם.
זה גם לא רלוונטי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 8 במאי 2019
בטח שלא. אבל אני גם לא מאמינה לאף מקרה שבו אומרים לי שמישהו מפורסם מההיסטוריה אמר משהו, למעט המקרים המתועדים בקולו או בכתב ידו, או בספר שהוא הוציא לאור וכדומה.
למשל כל משפטי איינשטיין למיניהם, זה חביב, אבל זה לא שאני מתייחסת ברצינות לציטוטים האלה. בטח שלא לניסוח המדויק שלהם.
ממליצה גם לך להיות קצת יותר סקפטי.
מעריץ גאה​(נשלט)
מדובר על כתב ידו שנשמר והתפרסם.
תודה על הדאגה לרמות הסקפטיות שלי , במקרה הזה אני לא סקפטי לחלוטין.