סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם על המשפט הזה

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 4 שנים • 8 במאי 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 8 במאי 2019
הבעת דעה היא בשום אופן לא הכתבה.
אף אחד לא כפה עליכם להסכים. אדם אמר דעתו. מכאן והלאה ניתן להתחיל דיון על דבריו.
לפי ההיגיון הזה אסור לומר שאלימות בזוגיות היא דבר רע כי זאת "הכתבה" של כיצד ראוי שבן זוג יתנהג במערכת זוגית או לערוך דיון שלם האם שולט צריך להיות מוצלח.

שנית, אם החלטנו כבר לתת לאדם "ליהנות מהספק" שדבריו נוסחו בצורה שגויה, צריך לאפשר לו ליהנות מהספק שדברים דומים היה אומר בנוגע לנשים במערכת זוגית.

עכשיו לגופו של עניין, דווקא הקטע הראשון של "להעניש", שלא הוזכר כאן עד עכשיו, הפריע לי יותר. מערכת זוגית לא צריכה להיות מבוססת על יחסי הירככיה בסגנון של אב-בת או אם-בן. זוגיות ראויה מבוססת על אינטראקציה וכבוד הדדי ולא על יחסי מרות. הענשה היא אלימות.
לא רואה שום בעיה עם החלק השני. שני בני הזוג צריכים לתת כתף אחד בשביל האחר ברגעים הקשים ולתת להם את החופש להגשים עצמם.

על כל פנים הפירוש האמיתי נסתר מעיני אנשי תקופתו שחיו בבורות. אותה דמות היסטורית למעשה "יצאה מן הארון" בתקופה שהבדסמים נרדפו על ידי הרשויות. במשך עשורים רבים התלוננו המתחלפים שאין להם מודל לחיקוי - לא עוד. בעל הציטוט (לדעתי פרויד, ואם כך הדבר אז תשכחו מהטלת ספק) הוא כמעט בוודאות 'מתחלף' - מעניש את האישה וסוגד לה. מעריץ גדול של פוט פטיש. וכמו לכולנו יש לו את הגבולות שלו בסשן: כשהוא כתב "מבלי לכבול אותו" הוא סה"כ רצה לומר שהוא לא אוהב קשירות.
Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 8 במאי 2019
Ollie​(נשלטת) • 8 במאי 2019
מתייחס לתגובה של מתמסר לאחת, לא לשל עוץ.

אז זאת הייתה התשובה המתאימה לתגובה שלי שבה אמרתי שאני לא יודעת איך אתה יודע שזה ציטוט מדויק. להגיד שלא כל ציטוט מפורסם שמעתי בקולו של האומר - לא רלוונטי, בהינתן שאני כמובן לא מאמינה לכל (וגם לא לרוב) הציטוטים המפורסמים.

אניוואי, חוזרת לאמור בתגובה הקודם קודמת - זה לא משנה.
כאילו, אוקיי, אז הוא כן אמר את זה. אז אני לא אתן לו ליהנות מהספק. יאי.
הדעה שלי על הציטוט לא השתנתה, זה ברור, כן?
petka11​(שולט)
לפני 4 שנים • 9 במאי 2019
petka11​(שולט) • 9 במאי 2019
היד כתב/ה:
ואיך האהבה לאחות מתבטאת?

Welcome to ALABAMA