סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות דחופה

Netrunner​(נשלט)
לפני 4 שנים • 9 במאי 2019
Netrunner​(נשלט) • 9 במאי 2019
דחוף כמו הפסקת האש לפני האירווויזיון (ממליץ לתת כותרת עניינית בפעם הבאה icon_smile.gif ).
חולם עלייך​(אחר)
לפני 4 שנים • 9 במאי 2019
חולם עלייך​(אחר) • 9 במאי 2019
הבנתי כל מילה ואתה צודק, נתחיל מזה שאני די חדש פה בפרט ובעולם הזה בכלל, ולא יודע איך לגשת ולהנגיש את דבריי icon_sad.gif
הכל נובע מכוונה טובה אומנם, אבל עדיין כנראה לא מצליח להתנסח ולשדר את עצמי בתדר הנכון ...
תודה על ההתייעצות.

סיפור אישי שתבין מאיפה כל התסכול שלי נובע:
כל זה התחיל מלפני מלא שנים (כ 8 שנים) כשנחשפתי לראשונה לעולם הזה ואת האמת שחלקו הדליק אותי ממש ובמיוחד משחקי תפקידים כמשחק מקדים לפני סקס (בדגש על פוניפליי),,, וכמה שנים אחרי אז הייתה לי חברה כ 3 שנים, והיה לה לפעמים ראש קינקי ושיחקה איתי משחקים אבל הכל היה חד צדדי, אני הייתי נותן מעצמי מעל ומעבר וכשהייתי מבקש ממנה שנתחלף קצת ואולי תתן מעצמה משהו (שוב כדי שהכל יהיה הדדי ושיווין) אז תמיד סירבה והמציאה תירוצים ושינתה נושא וזה גמר אותי.
דוגמה: תמיד אהבה לעלות לי על הגב ולרכב עליי כשאני על 4 ושתבין אני מטר שמונים שוקל 82 והיא 172 ושוקלת 83 (ממדים קרובים מאוד) וכל זה היה נמשך דקות ארוכות ואין לי בעיה עם זה כל עוד זה סיפק אותה הנאה מסוימת אבל כשאני מבקש ממנה להתחלף (שוב כי זה פעולה שתמיד הדליקה אותי וראיתי מלא סרטונים ורק אכלתי את הלב על איך בנות אחרות נותנות מעצמן לגברים שלהם) אז תמיד נעניתי בשלילה וזה מתסכל מלא !!! סבלתי מלא והיות ואהבתי אותה ממש אז לא רציתי לפגוע בה וללכת לחפש את זה בסתר בחוץ עם מישהי אחרת וכך סבלתי במשך 3 שנים עד שהכל התפוצץ ולצערי ברחה עם גבר אחר (עשיר אחד שהעדיפה את הכסף שלו עלי)
אז זה הסיפור המלא שלי מאחורי כל הנושא הזה icon_sad.gif
Discipline
לפני 4 שנים • 10 במאי 2019
Discipline • 10 במאי 2019
עוד אחד שחי בפנטזיה שהכלוב הוא מלונה או אורווה שבו הכלבות או הפוני'ס מחכות על ארבכ לכל אחד שישים עליהן אוכף ויוציא אותן לרכיבה.

תמצא כאן נשלטת (לא פוני, לא כלבה ולא זונה, אלא בחורה עם אופי נשלט). תשקיע בה, תקשיב לה, תראה אותה, תבין אותה, כנס לה עמוק פנימה ותייצר לה שם מרחב מוגן ובטוח מולך. תמצא ותלחץ לה על כפתור "ההתמסרות" ומשם תוביל אותה, תחנך אותה ותאלף אותה להיות כל מה שאתה רוצה שהיא תהיה. (כולל סוסת פוני קטנה, גאה ומתוקה עם מושכות, רסן וזנב ארוך וגאה שתקוע לה, במיוחד בשבילך, עמוק בישבן)
ולא, אין קיצורי דרך.
Snitch
Snitch • 10 במאי 2019
אין לי שמץ איך מצטטים, אבל עוץ כתב ״אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שהפנטזיה לא תמומש לעולם״ וזה מרגיש לי כמו הדבר הכי מדויק לכל מאוכזבי הפנטזיות למיניהם.
זה משהו שחייבים להפנים, אחרת סתם נתקעים במרדף אחר משהו ספציפי שלא בטוח יתגשם וכבדרך אגב מפספסים את כל הפאן שיש בעולם הזה
חולם עלייך​(אחר)
חולם עלייך​(אחר) • 10 במאי 2019
ואו איזה אנשים ביקורתיים !!!! אתם נראים שמבלים מלא מזמן מאחורי המקלדת
במקום להתנשא פה על אחד חסר ניסיון וחסר הבנה בעולם הזה - תבואו לקראתו ותבינו אותו !!!
אם אין לכן משהו להגיד שיעזור בהכוונה פשוט אל תגיבו
תקראו קודם את הסיפור שלי ותבינו על מה אני מדבר
אני באמת נואש ! ולא יודע איך להיכנס לזה או שכבר הכנסתי את עצמי לזה בדרך הלא נכונה, כבר לא יודע מה לעשות ולמי לפנות
נראה לי פשוט שאקח פסיכולוג שיתקן אותי ויגרום לי לשכוח את כל מה שעברתי icon_sad.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 במאי 2019
פסיכולוג לא יכול לעשות לך טיפול המרה, הוא רק יכול לעזור לך לעשות לעצמך סדר בראש בנוגע לבדס"מ שלך (מה שיעזור לך לממש אותו בצורה בריאה ומטיבה יותר).

בנוגע לנושא עצמו: אנשים כתבו את זה בצורה דיי קודרת, אבל בתכלס, מה שהם ניסו להגיד לך הוא שאל תינעל להשיג את הפטישים שלך כמטרה מרכזית. הדרך לשם היא מה שאתה צריך לשים עליו את הדגש, ורצוי שתהנה גם ממנה ותקח אותה באיזי אחרת אתה תרגיש שאתה חיי בתחושת פספוס.
אפילו אם הפטיש שלך היה יותר מיינסטרימי (אגב, יש הרבה יותר חריגים ממנו, הסיכוי שלך לא עד כדי כך נמוך כפי שמשתמע מהתגובות האחרות), עדיין, לא היית מכיר אישה על בסיס פטיש משותף בלבד. מאותה סיבה שאתה לא תכיר בעולם הונילי אישה רק כי היא אוהבת לשכב עם גברים ואתה במקרה גבר (וכמו שבוודאי נראה לך לא חכם במיוחד לכתוב באתר הכרויות ונילי "רעב לסקס" אם אתה רוצה לקבל פניות, ככה לכתוב "רעב לפנטזיות" וכו' באתר בדס"מי לא מוסיף לך קרדיט).
אתה תצטרך ליצור איתה חיבור נכון, כימיה זורמת ורק כשהיא מרגישה מספיק בנוח איתך תעלה בפניה את הפטישים וסביר להניח שהיא לפחות תשקול להתנסות איתך בכך ולא תדחה את זה מיד על הסף.
אם מתעלמים מהפתיח התוקפני, Discipline ניסח את זה בצורה נהדרת ואני מחזקת את דבריו:
Discipline כתב/ה:

....תמצא כאן נשלטת (לא פוני, לא כלבה ולא זונה, אלא בחורה עם אופי נשלט). תשקיע בה, תקשיב לה, תראה אותה, תבין אותה, כנס לה עמוק פנימה ותייצר לה שם מרחב מוגן ובטוח מולך. תמצא ותלחץ לה על כפתור "ההתמסרות" ומשם תוביל אותה, תחנך אותה ותאלף אותה להיות כל מה שאתה רוצה שהיא תהיה. (כולל סוסת פוני קטנה, גאה ומתוקה עם מושכות, רסן וזנב ארוך וגאה שתקוע לה, במיוחד בשבילך, עמוק בישבן)
ולא, אין קיצורי דרך.

בקצרה: אל תחפש את הפטיש עצמו, תחפש את החיבור שיאפשר אותו.
Yet again
Yet again • 10 במאי 2019
אי אפשר שרק הקינק או הפטיש יהיה הדבר המרכזי שמשותף לדעתי.
כי אם אין חיבור בין האנשים בלי העניין של הפטיש זה לא יעבוד, חייב להיות משהו מעבר.
גם אם אתה מחפש נשלטת וגם אם אתה מחפש שולטת.
תכיר את האדם לעומק לפני הכל ותגדלו ביחד ואז תתחילו להעמיק בפטיש או בקינק.
ללכת לאיש מקצוע לעזרה זה לא דבר מביך או מביש, זה מראה על אומץ ועל נחישות לסדר את עצמך ולקחת את עצמך בידיים בשביל לא לפגוע בעצמך ובסביבה.
אני לא יודע עד כמה הקהילה של פוניפליי מעורה פה כי זה לא פטיש או קינק שלי אישית.
אבל אני כן מציע לך לקחת מפה טיפים ולא להתבייש בעצמך וגם אם תקבל פה ושם דחיות, תהיה חזק ותמשיך הלאה.
אני מקווה שתמצא את מה שאתה מחפש בצורה הכי בריאה ונכונה לך.
חולם עלייך​(אחר)
חולם עלייך​(אחר) • 10 במאי 2019
הבנתי אותכם, זה מתחיל להסתדר לי בראש עכשיו...
כי הרי כל התסכול הזה נבע מהזוגיות שהייתה לי עם חברה שלי כנראה, לפי מה שכתבתי בתגובות, הכל היה חד צדדי במשך 3 שנים ולא רציתי לפגוע בה ולהתחיל לחפש עוד מערכת יחסים עם מישהי שיותר פתוחה כי אהבתי אותה וכיבדתי את הרצונות שלה ... ואת האמת לקח מלא זמן עד שהחלטתי לשתף את הסיפור שלי כאן.
אני אקח את כל הדברים שלכם לתשומת לבי ואתחיל לחשוב ולהתנהג בהתאם להמלצות שלכם
עזרתם לי מאוד
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 10 במאי 2019
בארץ הכרתי רק מישהי אחת שהייתה בקטע הזה.
כשביקרתי בגרמניה לפני איזה 3 שנים היו ה-מ-ו-ן