בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקות

TheFool
לפני 4 שנים • 28 במאי 2019
TheFool • 28 במאי 2019
Dan_Kap כתב/ה:
והנה שוב מגיעים אלו שמבלבלים ומתבלבלים בין ההסתברות להתרחשות סיכון לבין חומרת הסיכון אם הוא מתממש.

אני מאחל להם לא לשבת מול חוקרים במשטרה ומול קרובי משפחה של הנפטר/ת ולנסות להסביר להם שזה היה יותר בטוח מלחצות את הכביש...

אין שום בלבול...אבל כן חייב להיות גבול במקום מסוים. אי אפשר לפחד לצאת מהבית כי אולי תדרס בכביש, אפילו ששם ההסתברות גבוהה יותר וחומרת הסיכון גבוהה לא פחות.
למה דווקא הפטיש הזה מקבל את הפחד והבוז הזה אבל אחרים לא עם סיכונים דומים? האם מדיקל לא יכול לגרום למוות מזיהום או להפעיל אלרגיות או התקפי לב מלחץ? סבירות נמוכה, אבל לא בטוח שנמוכה יותר מהמקרה שמתואר במאמר הזה...גם להם תענה את אותו הדבר?

כמעט אין פעולה שאתה יכול לקחת שלא יכולה להרוג אותך או לעשות תוצאות הרסניות ונוראיות בהסתברות מסוימת. ואלא אם הבנתי את הנתונים לא נכון (וזה מה שאני כל הזמן מנסה לוודא שאולי עשיתי - אני לא מזלזל בחשיבות של מה שאמרת. אני מגיב פעם ראשונה בחיים לפוסט פה רק כי ממש חשוב לי לוודא שהבנתי נכון ושאין פה משהו שאני מפספס)
זה עומד באותו סדר גודל של פעולות אחרות לא מזיקות, וההבדל היחיד המשמעותי פה זה שלהבדיל מפעולות אחרות שיכולות באיזה מקרה סופר הזוי וצידי ולא נתפס להוביל למוות - הפעולה הזו נראית הרבה יותר רע מבחוץ כשזה קורה.
הולך בשדות
לפני 4 שנים • 29 במאי 2019

טובעים השניים מן האחד

הולך בשדות • 29 במאי 2019
DomEmperor כתב/ה:
יש דברים שצריך ללמוד רק מבעלי ניסיון
ללמוד על חניקות מספר זה כמו ללמוד שחיה בהתכתבות

כוורת אמרו את זה קודם:

"בן דוד שלי רצה לשחות
כדי לצוף קבוע
למד שחיה בהתכתבות
אצל מציל ידוע.
כשנכנס סוף סוף לים,
תוך שניות הוא נעלם.
שניים קפצו אליו מיד
טובעים השניים מן האחד."

בקיצור,
תזהרו לא לטבוע.
kitty kat​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 29 במאי 2019
kitty kat​(נשלטת) • 29 במאי 2019
אוף זה באמת ממש מלחיץ מה שכתוב במאמר, אבל מצד שני לא הייתי רוצה להפסיק עם הפטיש הזה כי אני נהנית ממנו.. אע מה אני אמורה לעשות?
יצורית​(מתחלפת)
לפני 4 שנים • 30 במאי 2019

כול

יצורית​(מתחלפת) • 30 במאי 2019
האדון כתב/ה:
משחק החיים, הליכה על הקצה, מי שלא מיומן בהחייאה רצוי שלא יעסוק במשחק שעל סף המוות (למי שלא מיומן)
התחושה אלוהית
הסכנה ברורה ומידית

כול
מילה
בסלע