בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לנשים קל יותר

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 14 במאי 2019
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
אי אפשר להתכחש לעובדה שתל אביב פופולרית, וכשכל דבר מקבל הילה של פופולריות זה מביא אליו גל של אנשים שפשוט הולכים עם הזרם לצד אלו שזה באמת מתאים להם.
עובדתית, במרוצות השנים, אנשים רבים הבינו שתל אביב לא בהכרח מתאימה להם כפי שסברו בהתחלה כשראו שהיא פופלרית וחשבו שזה סימן לכך שגם הם חייבים לגור בה. ולא, זה לא אומר שכל מי שגר בתל אביב לא מודע לעצמו. בהחלט יש כאלו שהגיעו לשם לאחר מודעות עצמית גבוהה לצרכיהם והם מתפשרים מתוך מקום שלם עם עצמם.
אחת הסיבות שאנשים כן מודעים לעצמם כיום בנוגע למגורים בתל אביב, היא כי הם התחילו לשאול את עצמם "האם היא מתאימה לי?" הרבה לפני שהם באים לגור שם.
רואים את זה בא לידי ביטוי ברשתות החברתיות שבהן היה שיח זמין וכה פתון על העיר, ואנשים שוקלים היטב את התנאים במקום לקבל אותם כמובן מאליו, ולא חוששים להסתכל על אופציות נוספות.
כלומר הסביבה מאפשרת להם להיות מודעים לעצמם. אף אחד לא אומר להם "בכיינים, זה מה יש". לעומת מה שאומרים לנשלטים שמפמפים להם את "היצע וביקוש" במקום לתת להם שניה לדבר על זה ועל הצרכים שלהם ולראות עם עצמם האם זה מתאים להם ולהיצע להם אלטרנטיבות בנוגע לאיך ולמי לפנות.

ולא, זה לא אומר שהם יהיו מוצפים בפניות ושנקבל פה איזה סוף הוליוודי עבור כולם.
אבל, בדיוק כפי שאתה אומר, הם לא יגיעו לשולטות שלא תואמות את הרצון האמיתי שלהם. הם יפנו את העומס מהן עבור אלו שכן מתאימים להם, וגם מהשולטות שמתאימות להם ולא לאחרים יתפנה העומס.
זה לא אומר שכל אחד יהיה מחוזר עד אין קץ, אבל זה כן יעלה את הסיכוי שיקבל מענה. ובעיקר, את הסיכוי שהקשר הזה יחזיק מעבר לפגישה וחצי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 14 במאי 2019
טרנטינו כתב/ה:
מה לעשות שנשלט מגיב לשולטת יותר מאשר הוא מגיב לנשלט.
מה לעשות ששולט בדרכ מעניין אותו כנראה להגיב לנשלטת יותר מאשר לנשלט.
והלאה והאלה.
אפשר להגיד שנשלטים הם בתחתית העניין, כמובן שזה קשור ישירות לכמות שלהם באתר.

אנחנו מסכימים על הנקודה שנשלט מגיב יותר לשולטת מאשר לנשלט. כמו שפירטתי קודם, *כולם* מגיבים יותר לשולטת מאשר לנשלט, כי כמו שכתבתי קודם - נשלטים לא משקיעים בבלוג שלהם.
אבל מה אתה מנסה להוכיח בזה? שאתה מסכים איתי? אני מניחה שלא, אז תנסה להסביר את הטענה שלך.

התייחסתי לסטטיסטיקות אצלי, גם מה שאני עוקבת (ומגיבה) וגם מה שעוקבים אצלי (ומגיבים).
אצלי יש בעיקר נשלטות שמגיבות, ואני מגיבה בעיקר לנשלטות.
במקום השני אני מגיבה לשולטות.
כמעט לא מגיבה לשולטים ולנשלטים.
למרות שבדסמ, סקס וזוגיות אני רוצה רק עם שולטים (וספציפית עם השולט שלי, אבל הסטטיסטיקות האמורות היו נכונות גם כשחיפשתי שולט).
אז למה בכל זאת? לטענתי זה כי נשלטות כותבות טוב יותר מנשלטים וגם משולטים. לא בגלל הבדל ברמות הכישרון (אולי גם) אלא בגלל הבדל בהשקעה ובבניית הפרסונה הכלובית, בבניית מה שהוא מעבר לסקס ולסשנים - אופי, דינמיקה.
נשלטים (בהכללה! ברור שיש נשלטים אחרים פה, אבל אנחנו מדברים פה על המספרים הגדולים) מחפשים שהשולטות יפלו עליהם מהשמיים, אבל לא מעוניינים להשקיע בזה כלום.
באופן כללי גברים (וניליים ובדסמיים כאחד) מחפשים יותר את הסקס (או הסשנים אצלנו) המיידי והקל, נטול קשר מסביב, ונשים מחפשות יותר את הקשרים. זו תלונה של רוב הנשים ושל רוב הגברים על אתרי היכרויות ועל שאר הדרכים ליצור אינטרקאציה בין מינים, כך שזו אמנם הכללה (עם חריגים רבים) אבל היא לא משהו שנוי במיוחד במחלוקת.
ספציפית הטענה שלי היא שבקטגוריית הגברים הנשלטים הפער גדול עוד יותר. הם עוד יותר מחפשים את הסיפוק המיידי על פני בניית משהו משמעותי.
ולכן הם עוד יותר מתקשים עם נשים מאשר הגבר הממוצע.

אתה טוען שהכתיבה של נשלטים היא באותה הרמה של שאר הקטגוריות, וספציפית של שולטות, אבל לא מגיבים להם בגלל סיבה אחרת ממה שציינתי? אז תטען. תסביר. תראה.
טרנטינו​(נשלט)
טרנטינו​(נשלט) • 14 במאי 2019
אז אמרתי שנשלטים משקיעים בבלוגים שלהם לא פחות או לפחות השקיעו, פשוט הרבה לא נכנסים לראות כי זה פחות מעניין אותם ולכן כמות הלייקים יורדת וכך גם המוטיבציה להמשיך. אבל כששולטת כותבת באופן בנוני למדי ומקבלת עשרות לייקים ותגובות, הרבה מזה נובע מכך שיש עניין בה כי היא מיעוט פה זה הכל.
אין קשר לאינטלגנציה ולשום דבר אחר. בשני הצדדים יש אנשים אינטלגנטים מאוד.
ובנוגע לסטטיסטיקות, אין לי להציג לך כי לא נכון להסתכל על זה מהבחינה הזו.
כפוף
כפוף • 14 במאי 2019
זה עוד פוסט של עבד מתוסכל שלא מוצא מלכה.
שורש הבעיה הוא בעניין המועט שנשים מוצאות בפנטזיה המזוכיסטית הגברית (למעט אלו שעוסקות בכך לפרנסתן). העובדה שיש לא מעט חומר פורנוגרפי כזה רק תורמת לאשליה שיש גם מציאות כזו. אם תחפשו תמצאו בכל העולם בלוגים ספורים ביותר שמתארים זוגיות כזו לאורך זמן.
גם אלו שכן מגדירות את עצמן שולטות נרתעות מלמלא הוראות ההפעלה המצורפות. פה ושם איזו הרפתקה מזדמנת, או סטוץ ליום גשום אבל זה לא מה שהן מחפשות בבן הזוג הקבוע שעליו הן חולמות, נישואי פמדום הם נדירים ביותר.

בקיצור עבדים, אכלתם אותה – תחליפו מקצוע ותלכו לעבוד!
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 14 במאי 2019
מסכים עם הרבה ממה שנכתב פה.

באמת הרבה גברים איבדו את הערך העצמי שלהם, את הכבוד עצמי שלהם, בגלל זה הרבה פעמים מחפשים "לפחות משהו" במקום קשר שבאמת מתאים להם.
גם בסצינה הוונילית זה ככה, אולי פחות מוקצן.

אז באמת כדאי שנשלט יבחר את השולטת שלו בקפידה, אחת שמתאימה לו ושהוא מתאים לה..
ולשלוח הודעת לכל אחד רק כדי אולי לקבל סיפוק רגעי מאחת, זה לא רציני.
Ollie​(נשלטת)
טרנטינו כתב/ה:
אז אמרתי שנשלטים משקיעים בבלוגים שלהם לא פחות או לפחות השקיעו, פשוט הרבה לא נכנסים לראות כי זה פחות מעניין אותם ולכן כמות הלייקים יורדת וכך גם המוטיבציה להמשיך. אבל כששולטת כותבת באופן בנוני למדי ומקבלת עשרות לייקים ותגובות, הרבה מזה נובע מכך שיש עניין בה כי היא מיעוט פה זה הכל.
אין קשר לאינטלגנציה ולשום דבר אחר. בשני הצדדים יש אנשים אינטלגנטים מאוד.
ובנוגע לסטטיסטיקות, אין לי להציג לך כי לא נכון להסתכל על זה מהבחינה הזו.

אני חושבת שאתה לא באמת קורא את מה שאני כותבת, אחרת לא ברור לי למה שרבבת לפה את נושא האינטליגנציה.
נוסף על כך, לא ביססת את הטענה שלך בכלום, הותרת אותה תלושה לחלוטין, והתייחסת ברצינות בדיוק לאפס מתוך הטיעונים שלי (שכן קיבלו ביסוס מסוים).
אז נראה לי שמיצינו את הדיון.
תמשיך להתבוסס עם חבריך בתחושת חוסר האונים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
התחרות הזו, הייתה מאוד מוטה, אם תשאלו אותי.
זה לא שפשוט שמו כאן לינקים לפוסטים והשופטים ציינו למי מהם יש הכי הרבה לייקים.
במהלך התחרות שולטות בעיקר (וזה כולל אותי, לא מכחישה), הקפיצו את הפוסטים שלהן וזכו ללייקים נוספים.
וזה הן סבבה והכל כי זה היה חלק מהווי של התחרות וההיפ סביבה, אבל בואו נסתכל על זה לעומק שנייה.
ממי הגיעו רוב הלייקים מההקפצות? בעיקר מנשלטים.
למה? כי נשלטים מנסים למצוא חן בעיני שולטות, גם כאלו שאין להם סיכוי איתן (למשל איתי שציינתי בפירוש שאני לא מחפשת וזה ממש לא גורם לרוב להפסיק לפנות אלי) מאותה גישת "חוסר ברירה" שאני מציינת בתגובות שלי כאן.
שולטות, לעומת זאת, לא מסתובבות בתחושת "חוסר ברירה" ולכן אם נתנו לייק לפוסט של נשלט זה כי באמת אהבו אותו.
יש לי תחושה ענקית שאם היו עושים את התחרות הזו אנונימית, מבלי לדעת אם שולטת או נשלט, גבר או אישה, כתבו את הפוסטים, לא היו פערים כאלו אסטונומיים של 190+ לייקים לשולטת מול 32 לייקים לנשלט.
ולא, אני לא אומרת שהזוכה לא הייתה זוכה בתחרות אנונימית ושיט ממורמר כזה, אלא שבתחרות אנונימית, סביר להניח, נשלטים שכתבו לעניין היו משיגים כמות לייקים קרובה יותר לשלה ולא נמצאים אי שם בתחתית בפיגור רציני מאחורי לכולם.
סיבה נוספת לחוסר הלייקים, היא גם איכות הכתיבה של רוב הנשלטים שהשתתפו. תחושת "חוסר הברירה" של נשלטים היא גם מה שגורם להם להשקיע את כל האנרגיה שלהם בלחפור ולנסות ולמצוא חן בדרכים שדווקא הכי פחות מוצאת חן.
כשאתה עסוק כל היום בלהתחנן, לא נשארות לך אנרגיות לכתוב בלוגים שווים קריאה, ליצור תוכן ששווה או בכלל אפשר לנהל סביבו שיח, שיגרום לאחרים להתעניין בך, וגם לתת לו לייקים.
המשותף לבלוגרים הנשלטים ש Ollie ציינה היא שהם כבר נמצאים בקשרי שליטה, להתרשמותי בכאלו ארוכי טווח ומבוססים למדי.
תחושת "חוסר הברירה, אני חייב לרצות את כולן אחרת לעולם לא אחווה שליטה!!!" לא קיימת אצלם.
בין אם זו תוצאה של אישיות נינוחה או תוצאה של מצב נתון של שלווה כשהם בקשר שליטה משל עצמם, חוסר המחשבה על "אין לי ברירה" זה בדיוק מה מאפשר להם להיות נינוחים, בטוחים בעצמם ולהתבטא בצורה כיפית לקריאה במקום להפוך לעוד בלוג של "כל השולטותתת סנוביותתתת היצעעעע וביקוששששש".
זה מה שגורם לנשים כאן להסתקרן בהם ולעקוב אחריהם, ולא התחנפויות ופשרות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 14, 2019 11:48 am, סך-הכל נערך 4 פעמים
טרנטינו​(נשלט)
כתבת "לא בגלל הבדלי כישרון" ואז הכנסת בסוגריים "אולי גם", כעקיצה, כי ברור שאין הבדלים . אז את קוראת לזה כשרון אני החמרתי ותרגמתי את זה לאינטילגנציה.
ואמרתי כבר שאני מדבר על תאוריה ולא על סטטיסטיקות כי אני עדיין לא מינה צמח.
ובהחלט מיצינו את הדיון, לא ממך ציפינו שתגיע הישועה בכל אופן.
Ollie​(נשלטת)
אינטליגנציה משפיעה מעט על כישרון כתיבה, אבל בעיניי זה מעט. בפרט כשמדברים על כתיבת בלוגים באתר, בניגוד לכתיבת סיפורת בסגנון דויד גרוסמן.
טרנטינו​(נשלט)
שורה תחתונה, כל עוד זה לא נעשה בצורה אנונימית לא באמת ניתן לקבוע כלום.