ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לנשים קל יותר

Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 14 במאי 2019
Ollie​(נשלטת) • 14 במאי 2019
וארצ', אני מסכימה בגדול עם התגובה האחרונה שלך.
אני אישית התייחסתי בפוסט של התחרות גם לעוד מקומות שבהם היא הייתה מוטה (גם נושא התמונות, גם העובדה שפוסטים מסוימים הופיעו בעבר במקומות בולטים (חלקם פורסמו בעבר בפורום כי עסקו בנושא חשוב. והפוסט שלי שהגיע לרשימת הזוכים, לדוגמה, מופיע כבר הרבה חודשים בקישור בפרופיל שלי, כדי שכל מי שמתעניין בי יקרא אותו, כי מבחינתי הוא חשוב. אז הוא זכה להרבה לייקים יחסית אליי).
הטיה נוספת שראיתי כשפורסמו הזוכים קשורה לתוכן שחיצוני לפוסט עצמו (ולזה התייחסתי בתגובה הראשונה שלי פה בשרשור). למשל פוסט של כותבת מוכשרת ביותר, שהפוסט שלה שהשתתף בתחרות הוא דווקא לא פוסט מעניין או מוצלח, אלא פשוט פוסט של אהבה עצמית. רבים באתר מחבבים אותה, וכולם מתחברים למסר של "הבנתי על עצמי שאני אוהבת את עצמי למרות הכל", לכן זה קיבל המון המון לייקים. אבל לכותבת הזו היו במהלך ההיסטוריה פוסטים מוצלחים בהרבה, והם מן הסתם לא הגיעו לתחרות כי פוסטים רגילים (מוצלחים ככל שיהיו) כמעט אף פעם לא מגיעים לכמות של 100 לייקים ויותר.
וצריך כמובן לזכור שלא כולם השתתפו בתחרות הזו.

ועדיין, זה מדגם כלשהו שבדק את כל הקטגוריות באתר, ומעניין להסתכל על התחרות בהקשר של הדיון הזה.
אגב, בגלל זה כתבתי בהתחלה שמעניין להסתכל על זה, ולא כתבתי שזה מוכיח משהו. זה לא מוכיח, אבל זה עוד משהו שמצטרף לדברים נוספים שאנחנו מסתכלים עליהם כדי להבין אוכלוסיות באתר.
Ollie​(נשלטת)
אבל טרנטינו, הטענה שלי (שאליה לא התייחסת, אלא התייחסת לסוגריים השוליים) היא לא שנשלטים לא יודעים לכתוב טוב, אלא שנשלטים בוחרים שלא לתחזק בלוגים מוצלחים.
ולכן תחרות אנונימית לא תוכיח כלום. תחרות היא תמריץ לכתוב טוב עבור התחרות.
טרנטינו​(נשלט)
טרנטינו​(נשלט) • 14 במאי 2019
אני התייחסתי וכתבתי שנשלטים לא מחזיקים בלוגים כאלו, כי כמות הצופים והעניין בהם נמוכה.
ביצה ותרנגולת.
קיצר טחנו את הנושא, ממשיך לעבוד
אחלה יום icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
Ollie כתב/ה:

נשלטים (בהכללה! ברור שיש נשלטים אחרים פה, אבל אנחנו מדברים פה על המספרים הגדולים) מחפשים שהשולטות יפלו עליהם מהשמיים, אבל לא מעוניינים להשקיע בזה כלום.
באופן כללי גברים (וניליים ובדסמיים כאחד) מחפשים יותר את הסקס (או הסשנים אצלנו) המיידי והקל, נטול קשר מסביב, ונשים מחפשות יותר את הקשרים. זו תלונה של רוב הנשים ושל רוב הגברים על אתרי היכרויות ועל שאר הדרכים ליצור אינטרקאציה בין מינים, כך שזו אמנם הכללה (עם חריגים רבים) אבל היא לא משהו שנוי במיוחד במחלוקת.
ספציפית הטענה שלי היא שבקטגוריית הגברים הנשלטים הפער גדול עוד יותר. הם עוד יותר מחפשים את הסיפוק המיידי על פני בניית משהו משמעותי.
ולכן הם עוד יותר מתקשים עם נשים מאשר הגבר הממוצע.

לחלוטין!
וגרוע מכך. הם בטוחים שאופן "החיזור" שלהם הוא דרך לגטימית שמפילה את כולן מהרגליים והסיבה היחידה שהן לא עונות להן הוא הטיעון של "ההיצע והביקוש" הארור הזה.
ברגעים שיש לי פנאי, במקום לחסום, אני פשוט עונה להם למה מה שהם חושבים שעוזר להם להכיר עושה את ההפך.
למה לציין את הפטישים שלהם ולמה הם מתאימים לאישה רק במישור הזה, לחפור לה, להתחנף אליה בצורה פתטית, לקרוא לה מיד "המלכה" ולנסות להתחנן יעשה את ההפך... והם בשוק.
עד כמה הם בשוק? הם יוצאים מדמות הנשלט האפס לחלוטין, לא מנסים יותר להתחרמן מהשיחה איתי בשביל לחוות "פירורי סשן" פרי דמיונם כי "אין ברירה".
הם מפסיקים עם הצביעות כלפי, עם להשמיע לי רק את מה שנראה להם שאני רוצה לשמוע (וזה ממש לא זה), ופתאום מתגלה גבר אחר, עם עולם עשיר שלא מסתכם בלקבל בתחת, שבכיף הייתי עונה לו אם היה מתנהג כך מלכתחילה.
ומה הם עונים? שהם חשבו שהתנהגות הזו סבבה כי עוד פעם ה"אין לי ברירה" הדבילי הזה, שהם משתכנעים דרכו שאם הם יתחננו ויתחנפו ויציגו פטישים דומים חזק יותר אז הם יזכו בכל הקופה.
למה? כי ככה ראו בפורנו, כי זה מה שמלווה את הפנטזיה שנוצרה להם בראש. לעומת גברים מכל קטגוריית משיכה אחרת יש פחות שיח אצלם סביב "מותר ואסור" כי לדעתם להיות נשלט לעומת שולט או ונילי מתנגש עם הגבריות (לדעתם), מה שגורם להם לחשוב שמה שאסור לכל גבר מותר להם כי "זה שונה אצלם" (וזה לא).
אין להם שום אדם במציאות או אפילו בצורה בולטת מספיק בתוך הקהילה הזו, שיגיד להם שאין הבדל בין שולטת לבין כל אישה אחרת שהם מכירים, ואם הם לא היו מעיזים להתנהג ככה בדייט ראשון עדיף שלא יעשו את זה גם בכלוב אפילו "שזה אתר של סוטים". זה שיש מסך לא משנה לנשים את התודעה לגבי יחסי-האנוש שהן זקוקות להם בכדי להימשך לגבר. זה משהו שהם קולטים רק בשלב מאוחר מדי, אחרי שפקעה סבלנות של שולטת אחת ובמקום לחסום ישר כמו קודמותיה היא אמרה להם את כל האמת בפרצוף.
עד אז הם משוכנעים שבגלל שהם נשלטים ומסתתרים מאחורי דמות "האפס שיסגוד לך (בהתאם למה שהוא קבע שנחשבת סגידה, ט.ל.ח)" הם לא מטרידים ולא כופים את הפנטזיות שלהם בדיוק באותה מידה של שולט שהיה אומר לכל נשלטת זרה לרדת על ארבע או של ונילי שהיה אומר לכל זרה שהוא רוצה להזדיין איתה.
הם לא מבינים שזה שהפנטזיה שונה ממה שבדר"כ מפנטזים עליו גברים לא משנה את התחושה הזו בנשים שצריכות קודם חיבור לגבר שמולם אחרת יתפסו כל פנטזיה שמופנת לכיוונן כהטרדה או סתם היעדר משיכה מעיק שהן מעדיפות לא לחוות איתם.
קשה להם לקלוט שזה שהפנטזיה נעימה להם והם כגברים אולי לא היו מתנגדים לזרה שתחליט לשלוט בהם פתאום בלי להכיר לא אומר שהחשיבה האגוצנטרית הזו תקפה גם לנשים מולם.
ואז כששולטות שמחפשות קשר מן הסתם חוסמות אותם בלי הסבר, ואלו שמחפשות פונקציה היחידות שעונות, קל לייחס לאלו שלא ענו "היצע וביקוש" ולהאמין שהם חייבים להתפשר על אלו שרוצות פונקציה כי אין מצב שלעולם ישיגו מישהי שהם באמת מעוניינים בה.
וואלה יש מצב שכן תשיגו משהו אם תשנו גישה, תחליפו את הניק שמצמם אתכם לסמרטוטים, תורידו את הלינקים לאתרי הפורנו והתמונה הבוטה מהפרופיל, תציגו את מי שאתם מלבד הפטישים שלכם, תיצרו תוכן ששווה לנהל סביבו שיחה, תפנו רק למי שבאמת מתאימה לכם גם אם זה אומר שלא יהיה לכם סשן בתקופה הקרובה (במילא לא יהיה לכם כשאתם מתעקשים על מי שאין לכם איתה התאמה) ורצוי שזה יהיה לאחר דיון במקום פומבי באתר (ולו רק אצלה בבלוג) במקום לנחות עליה משום מקום.
עוד לא הכרתי נשלט שפעל ככה ולא הכיר שולטת בסופו של דבר. גם אנחנו לא מכירות נשלט ישר, אם זה עוזר לכם לדעת. לוקח זמן עד שמוצאים מישהו שבאמת מתאים לך. גם לנו יש חשקים וגם אנחנו מתאפקות ולא נפגשות עם כל אחד גם אם זה אומר שבאותה תקופה לא נחווה סשן (הרבה פניות לא אומר שכל הפניות איכותיות או לכל הפחות לא יסכנו אותנו מול "נשלט" שלא מבין את המילה "לא").
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 14 במאי 2019
רק למטרת גירוי המחשבה והדיון, אם נעלה בדמיון עולם שבו היה מיעוט שולטים וריבוי נשלטות, היה המצב שונה לדעתכם ? ולדעתכן ?
Ollie​(נשלטת)
אני חושבת שאם היית קורא את התגובות פה היית יודע את התשובה: הנשלטים הגברים יענו כן לשאלה שלך, שאר האנשים (ובעיקר הנשים) ככל הנראה יענו לא.
אגב, כבר כיום יש מיעוט שולטים וריבוי נשלטות, אם מצטצמים לקטגוריות ספציפיות. למשל יש מיעוט שולטים שאינם נשואים/בקשר, לעומת נשלטות שמחפשות שולטים פנויים. יש מיעוט שולטים אינטליגנטיים לעומת נשלטות שמחפשות שולטים אינטליגנטיים, ועוד.
שולט ומפנק​(שולט)
שולט ומפנק​(שולט) • 14 במאי 2019
נשים מקבלות יותר פניות והן צריכות לבצע מייון הרבה יותר ארוך ומורכב כדי למצוא את הגבר שמתאים להן מנטאלית רגשית תודעתית פיזית איכותית ועוד ועוד. יש להן הרבה יותר מעצורים פחדים היסוסים ספקות וחששות ולכן אני שמח שאני גבר שולט שיודע מה רוצה ומה טוב לו במהירות ובקלות
ArchAngel​(שולטת)
קוקו הכלבלב כתב/ה:
רק למטרת גירוי המחשבה והדיון, אם נעלה בדמיון עולם שבו היה מיעוט שולטים וריבוי נשלטות, היה המצב שונה לדעתכם ? ולדעתכן ?

זה לא היה קורה כי:
א. מצופה מהם כגברים לחזר. על ציפיות מגדריות גדלנו עוד הרבה לפני שגילינו את עולם הבדס"מ.
זה למה למשל מצופה גם מנשלט וגם משולט לשלם בדייט ולהסיע אליו, כי זה קשור להיותם גברים ולא לצידם בשוט.
ב. נשים פחות נשלטות על ידי הדחפים המיניים שלהן. זה ממש לא אומר שהן פחות חרמניות זה אומר שהן פחות יכולות להרשות לעצמן לכבות את ההגיון בדרך, כי במקרה הכי גרוע זה לא שהם יפלו על מישהו שהן לא מתחברות אליו אלא מישהו שבגלל שיש לו היתרון פיזי ברור עליהן יכול לסכן אותן.
ולכן, הן תמיד יהיו אלו שיציבו את התנאים לפניה אליהן, יבטאו את הצרכים שלהן ויחפשו מישהו שמתאים להן במקום להתאים את עצמן אליו. ואם לא ימצאו, אז לא, הן מסוגלות להשתלט על עצמן.
ג. נשים מחפשות קודם כל להתחבר לגבר שאיתן הרבה לפני הפנטזיה. וזה לא משנה אם זה סטוץ או קשר רציני.
בחיים נשלטת לא תגיע למצב שהיא רואה בשולט פונקציה מינית ותשאל אותו באיזה תנוחות הוא מעדיף לזיין לפני שהיא תחפש בו את הגבר שהיא צריכה. אם הוא לא יסקרן אותה, אם היא לא תרגיש בנוח איתו, היא פשוט לא תפנה אליו או תענה לו.
בחיים לא יקרה מצב ששולט פשוט יפרסם תמונה של כפות רגליים או הציוד שלו או whatever כפי שעושות שולטות ומישהי תפנה אליו רק בגלל זה.
הוא יצטרך להשקיע בלהיות גבר שמשדר ביטחון ועניין בשביל שזה יקרה.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 14 במאי 2019
קוקו הכלבלב כתב/ה:

בהתחלה כן, השולטים היו "מתלהבים" ומחזרים אחרי הרבה ויוצרים הרם.

אחרי זה כבר היו מתחילים להיות בררנים ולבחור רק את הכי טובות להרם שלהם.
אחרי זה היו נותנים לנשים/נשלטות שלהם לבחור אחרות

כבר קרה בעבר - שבטים, מלכים, סולטנים למיניהם.
ArchAngel​(שולטת)
מלכים, סולטנים וכו' היו צריכים להוכיח את עצמם. למעמד הזה הם הגיעו לא סתם, ושרשרת הישגים עמדה מאחוריהם. הם לא סתם אמרו "אני גבר" וכל הנשים רדפו אחריהם.
בכדי שגבר יגיע למצב שבו הוא בורר נשים הוא צריך להיות אחד כזה שנשים ירצו לפנות אליו בהמוניהן.