סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לנשים קל יותר

petka11​(שולט)
לפני 4 שנים • 14 במאי 2019
petka11​(שולט) • 14 במאי 2019
אלא אם כן פתאום 90% מהגברים בעולם יעלמו , ואז המחיר של כל פשוש יעלה פלאים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
תראו, ברור שלהיצע וביקוש יש השפעה. אבל מידת ההשפעה נתונה לויכוח.
אני חושב שהעניין הוא אחר. במקום לצעוק "היצע וביקוש", נסו להבין איזה אלמנטים שכן בשליטתכם משפיעים, ותעבדו עליהם.
אתם חושבים שאתם מוצר? תמתגו את עצמכם כמוצר איכותי. ניק ייחודי (טרנטינו, נניח, קל לזכור) ולא גנרי (כלבלב מתכלבלב במכלבלבת 99). פרופיל שאומר משהו (אינטליגנטי עם חוש הומור) ולא ריק (אמנם "גבר" זה מידע הכרחי, אבל לא מספיק) וכן הלאה. תעשו, תפעלו, תמקסמו.

ולגבי התנהגות של גברים - כנסו לצ'ט. אנשים שמציפים בצעקות "יש מלכה?" כל דקה. אנשים שנכנסים לחדר, לא מבינים מי ומה, "054-####### מי רוצה לראות אותי דוחף פלאג"? מתחילים עם נקבות, בגסות, בלי בכלל לבדוק מי ומה אותה נקבה (שולטת, נשלטת, כורסה ישנה של כלובי - אם זה נקבה, הולך). זה מסביר הרבה מהיחס שנשלטים מקבלים פה, הסבר שהוא מעבר ליחס שולטות-נשלטים.
ולגבי מטפורת הדירות. לא, בהחלט לא כולם מתפשרים. יש מי ששם לעצמו מטרה - דירה כזאת וכזאת. הוא יחסוך, הוא יחפש, הוא יעשה הכל. כל דבר בדרך הוא תחנת מעבר, לא פשרה. ובסוף - הוא יגיע למטרה שלו. וגם הדרך שלו תרגיש טובה, כי זה הכל היה לקראת, למען.
כשבאים מראש בגישה תבוסתנית - הכל מרגיש כמו פשרה, כי ככה אתה.
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 14 במאי 2019
.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}

אשמח אם תיקראו את הפוסט שכתבתי שוב

לא זאת היתה הכוונה שלי לכל מה שכתבתם
הכוונה שלי היתה להציג במיוחד לגברים
נקודת מבט שלי שגוייה
ואתמול שיניתי את ההשקפה שלי בעקבות שולטת מדהימה שהאירה את עיני

אני ועוד גברים רבים נמצאים בתחושה של תסכול ומרמור
שבגלל שגברים נענים בדחייה רבה
אז "רע לנו"
ואילו נשים מתלוננות שהם מוצפות בהודעות אפילו שהפרופיל שלהם ריק מתוכן
ואז כביכול "טוב להם"

אז באתי להגיד שטעיתי בחשיבה הזאת ואני שמח שהשולטת (שלא שולטת שלי לצערי) פתחה את עיני
וראיתי שהשפע הודעות שנשים מקבלות הוא
בכלל דבר לא הכי טוב ומקשה על נשים

ומה שארקאנג'ל רשמה שאם יצמצמו את ההודעות שווא על כל בת שרק קיימת פה באתר
באמת נצליח להרים פה את הרמה ונוכל למצוא פה באמת את התשוקות ואת החוויה המטורפת של בדסמ
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
petka11 כתב/ה:

גם לא.
יותר סביר להניח שרוב הנשים פשוט יתקבצו סביב קומץ גברים עם תכונות אטרקטיביות בעיניהן ויתרכזו סביבם וכל השאר רק ירגישו יותר את הפער כשאוכלוסיית הגברים כה מצומצת ובכל זאת בוחרים בהם לעיתים רחוקות.
גם כיום, אף אישה בשום מקום לא רודפת אחרי גבר רק בגלל שהוא גבר ולא מציג שום דבר מעבר, על אחת כמה וכמה אם הוא מציג תכונות לא מושכות, אפילו במידה ומדובר בגבר היחיד שקיים באותה הסביבה.
נדיר שסטודנט גבר למקצוע עם רוב נשי הופך למבוקש אך ורק בגלל שהוא היחיד עם זין בין הרגליים בסביבה. אם הוא לא מעורר משיכה במישור הנפשי או הפיזי הוא יכול לשכוח מפניה אליו. זאת לעומת, סטודנטית אישה למקצוע עם רוב גברי, שגם מבלי להיות מלכת היופי או האופי מושכת אל עצמה את תשומת ליבם של כולם/רובם, למרות שבמצב שבו היו יותר נשים "לבחור מהן" היא ממש לא הייתה בחירתם הראשונה.

לדעתי, כל המונח הזה של "היצע וביקוש" בהקשר של היכרויות נובע מהשקפה גברית, וזאת הסיבה שגברים הם אלו שכל הזמן טוענים שזו הסיבה לאי-מענה, בעוד מעולם לא הייתה אישה אחת שהעידה שזו הסיבה שמניעה אותה.
נשים טוענות דברים אחרים לגמרי, וזה חוזר על עצמו בכל
פוסט כזה, מופיע בריש גלי כמעט בכל בלוג ופרופיל.
לא ראיתי עוד אתר הכרויות אחד כמו זה, שבו נשים מאכילות בכפית גברים איך בדיוק לפנות אליהן ועדיין יש גברים שמתעקשים להמשיך להתקרבן במקום להפיק לקחים לפניות עתידיות מאותן טענות של נשים, ונאבקים להגיד שהם מבינים יותר טוב מנשים איך לפנות אליהן עצמן.

בשלב הזה אני לא מבינה אם נשלטים באמת לא קולטים את זה או שזה פשוט הרבה יותר נוח עבורם להמשיך להתלונן שזה לא הוגן כי זה הרבה יותר קל מאשר ללמוד איך לשפר את עצמם.
זה בהחלט פחות מחרמן ופחות סקסי במקום להמשיך להתחנן לכפות רגליים, להציג את עצמך כמשרת ולהגיד את כל שאר הדברים שכיף לך להגיד, פתאום להביט במגרעות שלך ולהתחיל להתעסק באיך לפתור את כל האישיוז שחשבת שתוכל להסתיר תחת המעטה של "נשלט".
מסתבר שבכיינות, תבוסתנות, חוסר שליטה עצמית, ביטול עצמי, אובססיביות ועולם מצומצם סביב דחפים מיניים בלבד, מראה חיצוני מוזנח וכל שאר הדברים שברור כשמש שלא מושכים אף אישה זה גם משהו ששולטות לא שמחות לקבל וידחה אותם ככל אישה אחרת.
יש נשלטים שפשוט חיים בסרט שאנחנו פשוט "ניתן להם עונש" או נשפיל אותו על מגרעות ובטח נתחרמן מכך, אז הם לא צריכים לתקן אותן ולא לפתח בעצמם שום מיומנות שיווק עצמי.
ואז כשהם לא נענים, הרבה יותר קל להאשים "היצע וביקוש" ולהאמין שהשולטות פשוט כבר מצאו נשלט בדיוק כמוהם, כי להבין שאחד כמוהם לא היה זוכה למענה גם אם היה היחיד באתר זאת סטירת מציאות מאוד מדכאת, שדורשת מהם להתחיל לשפר את עצמם ולהתמודד עם אותן אישיוז כואבים בעצמם, שאצל חלקם אולי הסיבה שמלכתחילה הגיעו אל עולם השליטה.

נשלטים לא מבינים שזה שהם פונים דווקא נותן להם יותר שליטה על התחלת ההיכרות, העניין הוא שהרבה מצליחים לדפוק את זה עם גישה תבוסתנית או מציקה. גישה שמתאפשרת בעיקר כשנותנים משקל למחשבה על "היצע וביקוש" במקום להינות מהכאן ועכשיו של האינטרקציה שהם יצרו ולהיות נינוחים איתה.
אם רק נשלטים היו משקיעים אותה כמות אנרגיה בשיפור עצמי כמו שהם משקיעים אותה בהאשמת שולטות ובמפניסטים על "היצע וביקוש" מזמן הם כבר היו מוצאים את הקשר שהם מייחלים לו.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
בלת״ק
יש לזה הסבר מאוד פשוט - גברים ברובם ישמחו לסקס, כל סקס גם עם מישהי לא משהו, נשים לרוב לא.
זה היה נסיון יפה להאשים את הנשים גם בזה שאתם מוכנים לדחוף את הזין שלכם לכל חור (סליחה על הביטוי) ואין לזה שום קשר לשליטה.
פשוט חוצפה!
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 14 במאי 2019
בקרוב פוסט רדפיל גדול ממעמקי קהילות האינסלים הנידחות אשר יפיץ תורה בקהילה מתוסכלת זו.

לבינתיים תגגלו:

LMS (looks money status
SMV (sexual market value
Hypergamy
Sexual market 80/20
Alpha fucks beta bux
Prince Charming syndrome
The Cock carousel
Numbers game pua
Melvin and chad
The Spade​(שולט)
The Spade​(שולט) • 14 במאי 2019
צריך פוסט כזה בכל פעם ששאלה כזו עולה כאן.
petka11​(שולט)
לפני 4 שנים • 15 במאי 2019

לא לגמרי מסכים איתך.

petka11​(שולט) • 15 במאי 2019
ArchAngel כתב/ה:
petka11 כתב/ה:

גם לא.
יותר סביר להניח שרוב הנשים פשוט יתקבצו סביב קומץ גברים עם תכונות אטרקטיביות בעיניהן ויתרכזו סביבם וכל השאר רק ירגישו יותר את הפער כשאוכלוסיית הגברים כה מצומצת ובכל זאת בוחרים בהם לעיתים רחוקות.
גם כיום, אף אישה בשום מקום לא רודפת אחרי גבר רק בגלל שהוא גבר ולא מציג שום דבר מעבר, על אחת כמה וכמה אם הוא מציג תכונות לא מושכות, אפילו במידה ומדובר בגבר היחיד שקיים באותה הסביבה.
נדיר שסטודנט גבר למקצוע עם רוב נשי הופך למבוקש אך ורק בגלל שהוא היחיד עם זין בין הרגליים בסביבה. אם הוא לא מעורר משיכה במישור הנפשי או הפיזי הוא יכול לשכוח מפניה אליו. זאת לעומת, סטודנטית אישה למקצוע עם רוב גברי, שגם מבלי להיות מלכת היופי או האופי מושכת אל עצמה את תשומת ליבם של כולם/רובם, למרות שבמצב שבו היו יותר נשים "לבחור מהן" היא ממש לא הייתה בחירתם הראשונה.

לדעתי, כל המונח הזה של "היצע וביקוש" בהקשר של היכרויות נובע מהשקפה גברית, וזאת הסיבה שגברים הם אלו שכל הזמן טוענים שזו הסיבה לאי-מענה, בעוד מעולם לא הייתה אישה אחת שהעידה שזו הסיבה שמניעה אותה.
נשים טוענות דברים אחרים לגמרי, וזה חוזר על עצמו בכל
פוסט כזה, מופיע בריש גלי כמעט בכל בלוג ופרופיל.
לא ראיתי עוד אתר הכרויות אחד כמו זה, שבו נשים מאכילות בכפית גברים איך בדיוק לפנות אליהן ועדיין יש גברים שמתעקשים להמשיך להתקרבן במקום להפיק לקחים לפניות עתידיות מאותן טענות של נשים, ונאבקים להגיד שהם מבינים יותר טוב מנשים איך לפנות אליהן עצמן.

בשלב הזה אני לא מבינה אם נשלטים באמת לא קולטים את זה או שזה פשוט הרבה יותר נוח עבורם להמשיך להתלונן שזה לא הוגן כי זה הרבה יותר קל מאשר ללמוד איך לשפר את עצמם.
זה בהחלט פחות מחרמן ופחות סקסי במקום להמשיך להתחנן לכפות רגליים, להציג את עצמך כמשרת ולהגיד את כל שאר הדברים שכיף לך להגיד, פתאום להביט במגרעות שלך ולהתחיל להתעסק באיך לפתור את כל האישיוז שחשבת שתוכל להסתיר תחת המעטה של "נשלט".
מסתבר שבכיינות, תבוסתנות, חוסר שליטה עצמית, ביטול עצמי, אובססיביות ועולם מצומצם סביב דחפים מיניים בלבד, מראה חיצוני מוזנח וכל שאר הדברים שברור כשמש שלא מושכים אף אישה זה גם משהו ששולטות לא שמחות לקבל וידחה אותם ככל אישה אחרת.
יש נשלטים שפשוט חיים בסרט שאנחנו פשוט "ניתן להם עונש" או נשפיל אותו על מגרעות ובטח נתחרמן מכך, אז הם לא צריכים לתקן אותן ולא לפתח בעצמם שום מיומנות שיווק עצמי.
ואז כשהם לא נענים, הרבה יותר קל להאשים "היצע וביקוש" ולהאמין שהשולטות פשוט כבר מצאו נשלט בדיוק כמוהם, כי להבין שאחד כמוהם לא היה זוכה למענה גם אם היה היחיד באתר זאת סטירת מציאות מאוד מדכאת, שדורשת מהם להתחיל לשפר את עצמם ולהתמודד עם אותן אישיוז כואבים בעצמם, שאצל חלקם אולי הסיבה שמלכתחילה הגיעו אל עולם השליטה.

נשלטים לא מבינים שזה שהם פונים דווקא נותן להם יותר שליטה על התחלת ההיכרות, העניין הוא שהרבה מצליחים לדפוק את זה עם גישה תבוסתנית או מציקה. גישה שמתאפשרת בעיקר כשנותנים משקל למחשבה על "היצע וביקוש" במקום להינות מהכאן ועכשיו של האינטרקציה שהם יצרו ולהיות נינוחים איתה.
אם רק נשלטים היו משקיעים אותה כמות אנרגיה בשיפור עצמי כמו שהם משקיעים אותה בהאשמת שולטות ובמפניסטים על "היצע וביקוש" מזמן הם כבר היו מוצאים את הקשר שהם מייחלים לו.

פה דווקא לא לגמרי מסכים איתך, ראי ערך רוסיה - מדינה ("פוסט פמיניסטית"?) עם רוב נשי, דווקא האגרסיה הגברית שם יותר גבוהה.
כל מקרה זה ניסוי חברתי מאוד מעניין 90%-10%.
לדעתי תהיה שבטיות מסוימת והגברים יתקבצו יותר ביחד מה שיגרום להם להיות בסביבה גברית ויגרום להם להיות יותר אסרטיביים, כך שאפילו אחד הכי פחות אסרטיבי יש לו כמה בחורות לבחור מהן שכן ימשכו גם אליו.

ובכללי זה מחזיר אותי לתגובה הראשונה בשרשור - שככה אנחנו, הומו-סאפיאנס בנויים, הזכרים מחזרים אחרי נקבות
Lanya Colson
לפני 4 שנים • 15 במאי 2019
Lanya Colson • 15 במאי 2019
-DS- כתב/ה:
זה עניין מספרי. יש על כל שולטת 2-3 נשלטים.
כשהביקוש גבוה, הסינון קשה.
וכשהסינון קשה זה מאכזב למסוננים.

כן, אבל לעיתים יש לשולטות מספר נשלטים.