צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיון

מפית​(אחר)
לפני 4 שנים • 14 במאי 2019

רעיון

מפית​(אחר) • 14 במאי 2019
העתקתי מהבלוג שלי.
מה דעתכן/ם

זה היה באיזור לוד.

נדמה לי שעל האוטו לפני היה סטיקר: מלכה לפניך.

אני נסעתי אחרי האוטו שלפני מתעלם מהזמן עד שהמלכה שלפני פשוט נעלמה.

נראה לי שלקח לי המון זמן להפסיק לחפש רכבים עם מלכות לפני.

היום יצאתי מהעבודה וראיתי המון נשים. חשבתי שנניח מישהי מהן הייתה רוצה לשעבד אותי אבל היא לא יודעת שאני מהסוג המשתעבד ... איזה הפסד זה.

מצד שני אני לא אתלה סטיקר על הגב: נשלט לפנייך.

אתן מוזמנות (וגם מוזמנים) להציע פה דרך שמלכות תדענה ש"נשלטים לפניהן".

אני לא חושב שמלכות צריכות אמצעי זיהוי כזה כי אז פשוט יטרידו אותן מהבוקר עד הערב ... כמו פה.

זה משהו שצריך גם להישאר בקהילה כדי לא להחשף.

האם זה אפשרי?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
רעיון מהפכני: ליצור אינטרקאציה מספיק אינטימית הרבה לפני שעולים הפטישים.

נו, אז אני כשולטת אראה שיש מולי גבר זר שאומר שהוא נשלט, זה אומר שהנתון הזה לבדו מספיק בכדי שארגיש אליו משיכה כלשהי וארצה לפצוח איתו בסשן סוער?
אף אחת לא תשעבד אותך רק בגלל שהיא יודעת שאתה נשלט.
נשים לא זוממות על זה וכל מה שחסר להן הוא רק לדעת אם אתה בעניין.
אם היא לא תתחבר אליך כגבר הרבה לפני שהיא מכירה אותך כנשלט, זה לא יקרה. רוב הסיכויים שנשים לא יתחברו למישהו שישר יתחיל להציג את עצמו כעבד ותו לא, בין אם זה ישירות או בסטיקרים, הרבה לפני שנוצרה בניהם כימיה כלשהי.
לראיה, מספיק נשלטים כאן נמצאים עם התואר "נשלט" בסוגריים ואף אחת לא מתסערת עליהם רק בגלל הנתון הזה בלבד.

נ.ב
סביר להניח שהסטיקר הזה היה מילת סלנג של מגניבות ואין קשר בינו לבין העדפות המיניות של הנהגת.
    התגובה האהובה בשרשור
מפית​(אחר)
אני חשבתי על משהו כזה. הסימון הוא שונה, בגד או משהו.
כשהשולטת רואה מישהו שמוצא חן בעיניה היא ניגשת אליו ואומרת לו משהו בסגנון: כנס לבית הקפה הזה, תפוס לנו שולחן.
הם יושבים לשיחת היכרות הכי ונילית, משם פונים איש לדרכו או שמחליטים להיפגש שוב.
מה דעתך ארצ'?
ArchAngel​(שולטת)
ואתה באמת חושב שזה יקרה?
סליחה שאני הורסת לך את הפנטזיה (באמת לא נעים לי, אני רואה שבאת נלהב), אבל אין שום סיבה לאף אישה להזמין אף זר לבית קפה רק כי הוא לבש חולצה שמעידה על העדפות המיניות שלו.
אם אין לכם שום אינטראקציה מוקדמת זה לא יקרה במציאות.
כמה פעמים שולטת באתר הזה שלחה לך "מחר נפגשים בבית קפה, תזמין שולחן" מבלי שדיברתם אי פעם קודם?
מפית​(אחר)

דווקא שלחו לי

אבל זה סתם רעיון, אני שמח לדעה שלך.
ArchAngel​(שולטת)
ובכל זאת יש לי תחושה שהיה מדובר בתחריש נדיר יחסית, הרי הטענה מספר אחת של נשלטים באתר היא שהם לא זוכים למענה אפילו כשהם בעצמם פונים.
אולי סתם באתי טעונה מדיון מקביל, שנפתח בפעם האלף, על למה נשים ובפרט שולטות לא ממהרות לענות לגברים.
אחת הטענות החוזרות שם מנשים היא בגלל האופן שבו אותם נשלטים מציגים את עצמם, חושבים שרק להציג את הפטישים שלהם זה מספיק.
אם זה מספיק מסתכל אותן בוירטואל, לא הייתי ממהרת ליישם את זה במציאות.
מפית​(אחר)

את צודקת ארצ

לטעמי זה יכול למנוע את מה שתארת, צד אחד בלבד חשוף. הגבר הנשלט, הצד השני מחליט אם בכלל לפתוח באינטראקציה, הגבר בכלל לא מודע לזה שהוא נבחן ולכן אין לו מה לעשות חוץ מלחכות לאולי נס.
ArchAngel​(שולטת)
מה שאתה מציע עוזר למנוע הטרדות, אבל הוא לא עוזר לעורר עניין. כל הקטע הוא שנשלט לא ייבחן רק כי הוא לובש סמל זיהוי ולא מציג בעצמו כלום מעבר לאקטים החביבים עליו.
זה בדיוק כמו הקטע עם דיק פיקס. נכון, נשים סטרייטיות נמשכות לזין, אבל סתם לקבל אחד מגבר לא קשור לא יעשה להן את זה (ויוצאות מהכלל לא מעידות על הכלל).
זה ששולטות נמשכות לנשלטים, לא אומר שהיותו של גבר נשלט ותו לא זה מה שידליק אותן.
התועלת היחידה שאני רואה למהלך הזה הוא סשן עצמי שהנשלט עושה לעצמו, פנטזיה שבה הוא סבור שבכל רגע נתון מישהי פתאום תתפוס את הפיקוד ותכריח אותו לשלם חשבון או לנשק לה את כפות הרגליים.
אבל כמו שאמרת, ההסתברות לזה שווה ללחכות לנס.
אם הדיון הזה הוא רציני ולא רק למטרות שעשוע, אני מציעה לחשוב על כיוון אחר שיגרום לשולטות באמת לגשת לנשלטים.
מפית​(אחר)
אם הם ישבו לפגישה ונילית זאת אומרת שהשולטת מתעניינת. מפה היא תקבע הכל, כמובן שזה יהיה נדיר ... כמו שפה זה נדיר