סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות למשימות

דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 4 שנים • 19 במאי 2019
אשמח לתת לך רעיונות הייתה לי שולטת וירטואלית בעבר והייתה ממש מהממת אין ספק שהיה לה ראש יצירתי מדהים. יכולה לתת לך כמה רעיונות למשל :
את מרשה לו לאונן כל יום אך זה תלוי אם יעבור את המחירונים.
כל יום שהוא מבקש לאונן יש מחירון. המחירון אומר שעליו לעבור ציון מעל 90 ואז יורשה.
אפשרי להוסיף עניין של כסף למשל על כל נקודה שווה 2 שקלים. המטרה שלו להגיע ל 100 שגם יוכל לאונן וגם לא לשלם קנס.
כמובן שבמחירונים קיבלתי כל יום משימה אחרת.
בנוסף עליו לגמור תוך למשל 15 דקות בעזרת סרט שאת תגידי לו. במידה ולא גמר הוא עוצר וממתין כמובן ליום המחרת.
משימות שאת יכולה להטיל עליו :
למשל חידה מסויימת שעליו לפתור תוך חצי יום ללא עזרה מאף אחד.
יש אתר של להכיר את עצמך ונותנים שם משימות. וכך את גם יכולה להכיר אותו.
למשל להכין מצגת של סוגי שוטים ולתת הסבר על כל שוט.
יש עוד משימות במידה ותרצי אפרט לך עוד.

אתן לך דוגמא קטנה על עצמי המלכה אמרה לי למצוא מקום קצת שקט שלא עוברים בו אנשים ולהסריט וידאו שאני אומרת לה איך תהיה הסגידה שלי.
מצאתי גן שעשועים שהיה ריק ועשיתי מעבר למה שדרשה. ירדתי על 4 ואמרתי לה איך תהיה הסגידה שלי אליה. היא הייתה טיפה בשוק על האומץ שלי שמא לא אתפס. היה לי אדרנלין. ואני אוהבת ללכת צעד אחד קדימה להראות ולהוכיח את סגידתי וההערצתי.
מקווה שעזרתי לך שנתתי לך רעיונות ואם תרצי עוד בשמחה
ערב מקסים
קוקו הכלבלב

אשלח לך את שלי בפרטי אם תרצי

קוקו הכלבלב • 19 במאי 2019
ControlPanel כתב/ה:
קוקו הכלבלב כתב/ה:
לכתוב לו תפילה , שאת תנסחי , או שהוא ינסח. ארוכה במידה שתחליטי. ועליו להתפלל אותה 3 פעמים ביום כאשר הוא שם אטבים קטנים על איבר המין .בפעמים הראשונות שיצלם לך אותו קורא (אפשר בשרותים בעבודה , לקרוא ללא קול רק עם השפתיים ) . בה משך ניתן להחילף את האטבים התחתון נשי , או חגורת צניעות. או קשירה של איבר המין , כל פעם קשר שונה.
קטע התפילה עובד אצלי כמשלט כחלק מחיי .

זה ממש מגניב! יש לך דוגמאות?
אולי מנטרה חיובית יכולה לעבוד icon_smile.gif זה רעיון ממש נחמד!
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 19 במאי 2019
שיאזוק את עצמו כשהוא ערום עם ידיים לאחור ובשיחת וידאו תתארי מה שאת רוצה לעשות לו. אסור לו לגעת בעצמו. אם את גם נשלטת ואת חושבת שהוא יכול להנות מזה תאזקי גם את עצמך בזמן שהוא אזוק ותתארי לו מה היה יכול לעשות לך ברגע זה אם רק היה קרוב....
בסוף השיחה הוא שם חגורת צניעות אחרי שמשתחרר מהאזיקים ומצלם לך את קוד הנועל (יש אפשרות כזאת החגורות צניעות) כך שבודאות לא יפתח את הסגירה לפני השיחה הבאה..
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
וריאציה על משחק כדורגל:

שישב לראות את הריאליטי טראש/אופרת סבון/קומדיה רומנטית האהובה עלייך. תבחני אותו, עונש על כל טעות.

(אצלנו האדון קשר אותי לשולחן מול אקס פקטור, ובפעם אחרת עשה לי קורס אירוויזיון. למדתי הרבה)
James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 20 במאי 2019
James Bondage​(מתחלף) • 20 במאי 2019
האנשה עצמית כתב/ה:
כמו לאכול כף קינמון בוידאו?

אי אפשר אם זה קינמון אמיתי. בבקשה לא לנסות בבית.

https://www.vice.com/en_us/article/d75enx/this-woman-is-trying-to-end-the-cinnamon-challenge-after-her-sons-death

נכון, זה בדרך כלל לא מוביל למוות, אבל מצוקה נשימתית היא דווקא תופעה שכיחה. אם כבר משהו בסגנון, דלי קרח הוא יותר SSC.
ControlPanel​(מתחלפת)
ControlPanel​(מתחלפת) • 20 במאי 2019
אין שום סיכוי שאגרום לנשלט שלי לאכול כף קינמון, כי מתישהו ניסיתי בעצמי וזה מזעזע מכל בחינה אפשרית.
אין שום פואנטה למשימה כזאת, היא לא תורמת לשום דבר (לא בשבילו ואפילו לא לשעשוע שלי).
ControlPanel​(מתחלפת)
ControlPanel​(מתחלפת) • 20 במאי 2019
-DS- כתב/ה:
על כל מה שהוא לא עושה במקום...
תקשרי אותו ושימי לו מרתון של הקרדאשיאנס.
זה יהיה הגבול החדש שלו בוודאות...

אני באמת חושבת שהוא יהנה מזה icon_razz.gif
וברצינות, הבעייה איתו היא שהוא ממושמע ממש! (גם כן בעייה) ואין סיכוי שיעשה משהו לא במקום בכוונה.
ה"חטאים" שלו בדרך כלל מגיעים ממקומות של חוסר ניסיון או בגלל אילוצים כאלה ואחרים - והאשמה אוכלת אותו לאחר מכן.
ה"עונשים" שהוא מקבל ממנו מאפשרים לו לא להיות כלוא באשמה של עצמו ומשחררים אותו, ומבחינתי הם דרך לנסות דברים חדשים שהם מחוץ לאזור הנוחות הרגיל שלו בדיוק בגלל שהוא יעשה הכל כדי "לרצות" את העונש.
ברור שלא אבקש ממנו דברים שיסכנו אותו, אבל המשיכה האיטית והעדינה הזאת אל מחוץ לאיזור הנוחות שלו מהנה גם בשבילי וגם בשבילו icon_smile.gif
jasper1​(אחר)
jasper1​(אחר) • 20 במאי 2019
רק מקלחות ממש קרות במשך שבוע?