לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות למשימות

-X-
-X-
לפני 4 שנים • 19 במאי 2019
-X- • 19 במאי 2019
על כל מה שהוא לא עושה במקום...
תקשרי אותו ושימי לו מרתון של הקרדאשיאנס.
זה יהיה הגבול החדש שלו בוודאות...
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 19 במאי 2019
כמו לאכול כף קינמון בוידאו?
ControlPanel​(מתחלפת)
ControlPanel​(מתחלפת) • 19 במאי 2019
ofer00 כתב/ה:
אני בעד להתחיל בבסיס שהוא קם בבוקר דבר ראשון הוא חייב לשלוח לך הודעת בוקר טוב המלכה/הגברת או מה הכינוי שלך והוא כותב זאת שהוא על הרצפה או כרית על הרצפה אבל נמוך אותו דבר לפני שהוא הולך לישון. כך הוא חייב לזכור אותך.
הוא יכול פעם ביום לשלוח לך צילום שLIVE שהוא משתחווה לך.
לגבי שליטה מצמחת אני מאד מאד בעד והיית לי נשלטת שעבדתי איתה רבות על כך, עבודה על מודעות ונוכחות, תרגילים אשר דורשים זמן אך מאמנים את הנשלט/ת להיות נוכחים. אשמח לפרט פעם אם יהיה ביקוש לזה.

אלה דברים שכבר מתקיימים.
הודעת בוקר טוב ולילה טוב, סלפי לפי דרישה במצבים רנדומליים כשמתחשק לי.
סלפי מלמעלה כשהוא מתאמן על עמידה על הברכיים באופן יומיומי.

חיפשתי השראה לכיוון של עונשים ופעילויות חד פעמיות כדי "לנסות" דברים חדשים icon_smile.gif
ofer00
ofer00 • 19 במאי 2019
אני בעד להתחיל בבסיס שהוא קם בבוקר דבר ראשון הוא חייב לשלוח לך הודעת בוקר טוב המלכה/הגברת או מה הכינוי שלך והוא כותב זאת שהוא על הרצפה או כרית על הרצפה אבל נמוך אותו דבר לפני שהוא הולך לישון. כך הוא חייב לזכור אותך.
הוא יכול פעם ביום לשלוח לך צילום שLIVE שהוא משתחווה לך.
לגבי שליטה מצמחת אני מאד מאד בעד והיית לי נשלטת שעבדתי איתה רבות על כך, עבודה על מודעות ונוכחות, תרגילים אשר דורשים זמן אך מאמנים את הנשלט/ת להיות נוכחים. אשמח לפרט פעם אם יהיה ביקוש לזה.
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 19 במאי 2019
רעיון ממש מגניב, אבל הוא לא אוהד ספורט icon_sad.gif[/quote]

אז בכלל... תבחרי משחק אקראי ותכריחי אותו לצפות icon_smile.gif בתוספת כל מה שהומלץ קודם לכן
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 19 במאי 2019
מה לגבי ללכת ברגל מרחק במקום בתחבורה ציבורית נניח?
ControlPanel​(מתחלפת)
טיפטופון כתב/ה:
אם הוא אוהד קבוצה מסויימת בכדורגל/כדורסל-
חכי ליום שיש לה משחק חשוב נגד קבוצה אחרת.
בבוקר אותו יום שלחי אותו לקנות חוטיני בצבע של הקבוצה היריבה-
יהיה עליו לצלם את עצמו ולשלוח לך את התמונה וכמובן ללבוש את החוטיני בזמן המשחק.
ניתן לבנות על זה עוד דברים כמו פרס או עונש במידה והקבוצה שלו מנצחת/מפסידה. לבחירתך אם להעצים ניצחון/הפסד או לתת מחיר/פרס ניחומים במקרה והתוצאה לא לפי תקוותיו. אפשר לשחק על מספר נקודות/ הפרש שערים וכו'....
באנו לשחק לא? icon_smile.gif
בהצלחה, שמרו על ספורטיביות

רעיון ממש מגניב, אבל הוא לא אוהד ספורט icon_sad.gif
ControlPanel​(מתחלפת)
קוקו הכלבלב כתב/ה:
לכתוב לו תפילה , שאת תנסחי , או שהוא ינסח. ארוכה במידה שתחליטי. ועליו להתפלל אותה 3 פעמים ביום כאשר הוא שם אטבים קטנים על איבר המין .בפעמים הראשונות שיצלם לך אותו קורא (אפשר בשרותים בעבודה , לקרוא ללא קול רק עם השפתיים ) . בה משך ניתן להחילף את האטבים התחתון נשי , או חגורת צניעות. או קשירה של איבר המין , כל פעם קשר שונה.
קטע התפילה עובד אצלי כמשלט כחלק מחיי .

זה ממש מגניב! יש לך דוגמאות?
אולי מנטרה חיובית יכולה לעבוד icon_smile.gif זה רעיון ממש נחמד!
ControlPanel​(מתחלפת)
ArchAngel כתב/ה:

הדבר הכי בטוח לדעתי לשלב בו "שליטה לצורך צמיחה" הוא במטלות יום-יום שיש לנשלט נטייה לשכוח מהם או לדחות אותם. זה תחום שבו המעידות הם דווקא סיבה למסיבה עבור השולט/ת (ואולי גם קצת עבור הנשלט/ת icon_wink.gif ).
הוא לא מורכב מדי עבור חדשים, ולא מפריע לנעשה ביום-יום אלא מלווה אותו, בצורה שגם הונילים מסביב לא חושדים icon_wink.gif
משם אפשר לעלות הילוך לתחומים קצת יותר מורכבים, כמובן שבהדרגה, עם הידע המתאים וכו'.

אני מאוד נזהרת שלא לערב עניינים רפואיים שדורשים התערבות של איש מקצוע ובדס"מ. בין אם זה כאבים כאלה או אחרים, אימון, תזונה או בריאות מבחינתי האחריות שלי היא להגיד לנשלט ללכת לראות איש מקצוע ולא לנסות לפתור את הדברים האלה בעצמו.

That said
ללוות את הנשלט, כמו שאמרת, בדברין יומיומיים שבהם הוא מתקשה או שוכח כדי להפוך את זה לחוויה מדרבנת ומצמיחה עבורו היא דווקא כן רעיון טוב, אבל הקו הוא דק.
אם אני יודעת שהנשלט שוכח באופן קבוע לשתות (וידוע שזאת הסיבה לכאבי ראש) אז אפשר לשלב את זה במשחק.
אם הנשלט היה אצל תזונאית אבל מתקשה לשמור על התפריט, אפשר לשלב את זה אבל לא לקבוע מה התפריט (למשל) או אם כן ידוע מה התוכנית (למשל חלי ממן) אז להרכיב יחד איתו את הארוחות ולעזור לו לשמור עליהן.
אם זה אימונים, אז ללוות אותו בהתחייבות לחדר כושר או לאימונים שהומלצו על ידי איש מקצוע אחר.

בשורה התחתונה, זה המון אחריות, והפגיעה באדם באופן בלתי הפיך שלא לצורך היא מבחינתי לא מתקבלת על הדעת בהקשר הבריאותי.