צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות למשימות

ControlPanel​(מתחלפת)
לפני 4 שנים • 18 במאי 2019
ControlPanel​(מתחלפת) • 18 במאי 2019
המלכהx כתב/ה:
לכתוב פתק עם משהו שתבקשי ..כשאת רוצה שלא ישכח משהו או להעביר מסר
רכוש של...
סליחה לא אעשה את זה שוב..
להצמיד לפטמות עם אטבים לצלם ולשלוח

צריכה ללמוד אותו בכדי להבין כיצד להפעיל אותו

משימות של דיווחים 3 פעמים ביום (מה עושה, עשה, בקשת אישור ל...)
אם שכח עונש דיווח כל שעה עגולה

בהצלחה

אטבים על פטמות זה אחלה עונש! ניסינו יותר מפעם אחת ואני מאוד מחבבת את הרעיון. זאת הסיבה שהוא נושא איתו אטבי כביסה בתיק לכל מקום icon_razz.gif
עונשים של דיווח קבוע לא ממש פרקטיים פשוט כי שנינו אנשים עסוקים ואני לא באמת רוצה לבזבז את הזמן שלו (או שלי) ולהכשיל אותו בכח.

אנחנו בתהליך למידה הדדי icon_smile.gif
ControlPanel​(מתחלפת)
דרקן ראהל כתב/ה:
בואו נעצור וניתן כבוד למישהי שאשכרה קוראת מה עונים לה, מאמצת רעיונות ומפרגנת למגיבים. זה דיון כיפי.

לאסור עליו לגעת בזין, גם לא כדי להשתין. זה לא הזין שלו. עליו לדווח על כל נגיעה ויקבל עונש מתאים (קיין או סרגל עץ על האצבעות עובד נהדר. רק לא חזק מדי. זה כואב. מאוד כואב).

לא ככה דיונים אמורים לעבוד? אולי זאת רק אני מוזרה שמגיבה לאנשים שמגיבים לי icon_smile.gif

וזה אכן דיון כייפי! אני מאוד נהנת!
לאסור עליו לגעת בזין? זה מעניין. הזין שלט שייך לי, זה ברור.
שקלתי לאסור עליו ללכת לשירותים בלי אישור, אבל זה דורש מצב מאוד ספציפי, ולא הייתי רוצה שיברח לו בעבודה או עם אנשים.
את העונשים הפיזיים הוא צריך לעשות עלצמו לבד בגלל שאנחנו במדינות שונות.... אבל זה אחלה רעיון לעונש כשניפגש לסשן icon_smile.gif

*תזכורת לעצמי להגיד לו להכין כף עץ או סרגל כשאני באה לבקר 😎

שוב תודה!
טלי35​(שולטת)

שמחה לשמוע. מדייקת משהו שהוא אולי מובן מאליו

טלי35​(שולטת) • 18 במאי 2019
ControlPanel כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:

אני בעד שליטה שמצמיחה ומבחינתי זו דוגמא טובה.

גם אני בעד שליטה שמצמיחה וזה רעיון נהדר!
אימצתי icon_smile.gif

שווה ללמוד להכיר את הבנאדם ואז לשחק על מה שרלוונטי לו. שמצמיח אותו (ומדליק אותך כמובן).

לגבי השעשוע הספציפי הזה - הייתי מודעת לעובדה שהוא לא שותה במהלך היום כבר מזמן - אבל רק עכשיו כשהתחיל להיות חם והיתה לו מגרנה- הבנתי מה יכול להיות גם מצמיח וגם סשן מדליק (אני... טוב יש לי ראש די זדוני אז זו היתה הזדמנות נהדרת לשחק.)
זה יחודי לו. לא היתי עושה את זה לנשלט אחר שלי.
ויחודי לי. כי אני לא אחת שצריכה או רוצה להכנס לחיים ברמה הזו.
ויחודי לנו ולאינטראקציה שביננו.

מה שאני כנראה מנסה להגיד (וזה המובן מאליו) שנכון בעיניי לתפור חליפה "קאסטום מייד" שמתאימה לשניכם ולמה שיש ביניכם.

בהצלחה עמוקה.
ControlPanel​(מתחלפת)
טלי35 כתב/ה:
שווה ללמוד להכיר את הבנאדם ואז לשחק על מה שרלוונטי לו. שמצמיח אותו (ומדליק אותך כמובן).

לגבי השעשוע הספציפי הזה - הייתי מודעת לעובדה שהוא לא שותה במהלך היום כבר מזמן - אבל רק עכשיו כשהתחיל להיות חם והיתה לו מגרנה- הבנתי מה יכול להיות גם מצמיח וגם סשן מדליק (אני... טוב יש לי ראש די זדוני אז זו היתה הזדמנות נהדרת לשחק.)
זה יחודי לו. לא היתי עושה את זה לנשלט אחר שלי.
ויחודי לי. כי אני לא אחת שצריכה או רוצה להכנס לחיים ברמה הזו.
ויחודי לנו ולאינטראקציה שביננו.

מה שאני כנראה מנסה להגיד (וזה המובן מאליו) שנכון בעיניי לתפור חליפה "קאסטום מייד" שמתאימה לשניכם ולמה שיש ביניכם.

בהצלחה עמוקה.

אני לגמרי מסכימה וזה לחלוטין המקום שאליו אני שואפת - מכום של הכירות כדי לעשות דברים בהתאמה אישית.
הבעייה היא, אין לו ניסיון, בכלל. בכלום. ולכן זה דורש רעיונות כדי לעזור לו להכיר את עצמו (ולי להכיר אותו בדרך).

אבל הדוגמה שלך היתה נהדרת אל כדי לקחת אותה ולעשות העתק הדבק, אלא בתור רעיון כיצד אפשר לשלב שני דברים בצורה מעניינת לטובת צמיחתו האישיתי.

שוב תודה icon_smile.gif
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 18 במאי 2019
לכתוב לו תפילה , שאת תנסחי , או שהוא ינסח. ארוכה במידה שתחליטי. ועליו להתפלל אותה 3 פעמים ביום כאשר הוא שם אטבים קטנים על איבר המין .בפעמים הראשונות שיצלם לך אותו קורא (אפשר בשרותים בעבודה , לקרוא ללא קול רק עם השפתיים ) . בה משך ניתן להחילף את האטבים התחתון נשי , או חגורת צניעות. או קשירה של איבר המין , כל פעם קשר שונה.
קטע התפילה עובד אצלי כמשלט כחלק מחיי .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 במאי 2019
שליטה שהמטרה שלה היא להצמיח היא מבורכת. זה הסגנון שאני הכי מחבבת ומשתדלת לשלב בקשרים שלי.
and yet זה הסגנון שהכי מתאים למשפט "הדרך לגהינום רצופה בכוונות טובות" כי הוא יכול לגרום לנשלט לפספס עזרה רפואית או פסיכולוגית שהוא באמת זקוק לה, או לעשות ההפך מאותה המלצה מקצועית שהוא טרם מודע שעליו לנקוט בה.

אמנם ברוב הפעמים הנשלט הממוצע הוא בריא,
אך לא הייתי נוקטת (בטח שלא עם נשלט חדש כשלך) כל פעולה שנועדה לרווחת בריאותו הפיזית או הנפשית מבלי שהוא התייעץ קודם לכן עם איש מקצוע בתחום שאיבחן את הסיבה האמיתית לסימפטומים שהוא מציג, ושולל כיווני טיפול רלוונטים יותר עבורו ממה שאת עומדת להציע.

למשל, עלה כאן העניין של שתיית מים:
אדם שיש לו סימפטומים של כאבי ראש וחולשה, לא בהכרח זה אומר שהוא מיובש ושהטיפול לכך הוא שתייה מוגברת מים.
לפעמים, נהפוכו- יכול להיות שמדובר במצב שנקרא היפונתרמיה, כלומר מצב שבו רמת הנתרן בדם נמוכה מהנורמה, ושתייה מוגברת רק תוריד אותו מטה יותר ותזיק לשותה.
במיוחד אם הסימפטומים הם חוזרים ונשנים יש לפנות ראשית לרופא בכדי לשלול שאותם כאבי ראש וכו' לא נובעים מהמצב הזה של חוסר בנתרן, שיכול לנבוע מבעיות בכליות, במערכת הנשימה, בלב ובלחץ הדם או לפעמים אפילו "סתם" כתופעת לוואי של כדורים נוגדי דיכאון וחרדה ממשפחת ה- SSRI (ובזה הכי קשה להבחין ולקשר בין השניים), הדורשים טיפול שונה לגמרי.

בקיצור, כשזה נוגע לבריאות, זה תחום שצריך לעבור בידיים של אנשי המקצוע הרבה לפני שהוא מגיע לידיים של השולט/ת.
ולא, אינני רומזת לחוסר אחריות מצד אי אלו מהמגיבים, אני לא מכירה את הסיפור המלא שלהם וכו'. אני רק מציינת נקודות שכשהייתי בתחילת דרכי כשולטת לא נתקלתי בצורת מפורטת מספיק בקהילה והתוודעתי אליהם מאוחר מדי, למזלי בתחום הפיך לחלוטין (שקשור להתמודדות עם מצבים נפשיים מסוימים שבהם העדפתי להחיל על הנשלט את אסטרטגית התמודדות שלי במקום לנג'ס לו שיפנה לאיש מקצוע בתחום שיתאים אסטרטגיה רלוונטית יותר עבורו. רק כשהפכתי לסטודנטית בתחום קלטתי שהשקעתי בכיוון הלא נכון).

הדבר הכי בטוח לדעתי לשלב בו "שליטה לצורך צמיחה" הוא במטלות יום-יום שיש לנשלט נטייה לשכוח מהם או לדחות אותם. זה תחום שבו המעידות הם דווקא סיבה למסיבה עבור השולט/ת (ואולי גם קצת עבור הנשלט/ת icon_wink.gif ).
הוא לא מורכב מדי עבור חדשים, ולא מפריע לנעשה ביום-יום אלא מלווה אותו, בצורה שגם הונילים מסביב לא חושדים icon_wink.gif
משם אפשר לעלות הילוך לתחומים קצת יותר מורכבים, כמובן שבהדרגה, עם הידע המתאים וכו'.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 18 במאי 2019
ארצ', כללית אני מסכימה איתך, אבל לא חושבת שזו הערה רלוונטית ביחס לנושא של שתיית המים.

לא על כל דבר פונים לרופא. כמו שאמא אומרת לילד שלה לשתות מים אם הוא לא שתה מספיק וכואב לו הראש, וכמו שאנשים אומרים לחבריהם (כשמישהו מהעבודה מסתובב לידך ומתלונן על כאב ראש ואומר שהוא לא שתה כל היום, ויש יום חם - לא תגידי לו "אוי, רוצה שאביא לך כוס מים? אתה חייב לשתות."?), כך לגיטימי שהשולטת תגיד את זה לנשלט שלה.
ואם נשלט לא שותה כלום, ויש באופן כללי בעולם המלצה רפואית גורפת על כמות שתייה מומלצת ליום, מאוד לגיטימי ששולטת תכפה על הנשלט שלה לשתות את הכמות הזו. אם נמשכים כאבי הראש, ואין סיבה יומיומית אחרת שאפשר לחשוב עליה (למשל מחסור בשינה) - כן, כדאי לפנות לרופא.
באותו האופן, לגיטימי ששולטת תכפה על הנשלט שונא-הירקות שלה לאכול סלט כל יום. כן, יכול להיות שבמקרה הוא אלרגי לעגבניות ועד היום הוא לא ידע את זה, כי מעולם לא נגע בירקות, אבל באותו האופן הוא היה יכול להתעורר בעצמו יום אחד ולומר לעצמו "וואי, בא לי להיות בריא, אני אתחיל לאכול סלט כל יום", ומן הסתם הוא לא היה הולך קודם לרופא כדי לקבל אישור לזה.

בעיניי, הוראות על דברים יומיומיים, על פעולות שרוב ככל האנשים עושים מיוזמתם בלי לקבל הוראה מרופא (ורובנו הולכים לשתות אם יש לנו כאב ראש, בלי לשאול רופא) - גם שולטת יכולה להורות לנשלט שלה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 במאי 2019
כן, אבל אם יש לך סימפטומים חוזרים ונשנים (ולא סתם כאב ראש חד-פעמי ורגעי שבו את פועלת כפי שאינטואיטיבית נראה לך נכון) את תמצאי את עצמך מבררת את העניין עם רופא ולא מסתמכת רק על המילה של השולט, לא?
אז אותו דבר כאן.

יש הבדל בין להגיד לנשלט שלך לאכול סלט, לבין לקבוע שאת מחליטה מעתה על כל או חלק נכבד מהתפריט שלו, שזה משהו שחייב לעבור אצל דיאטנית קודם לכן. כי אם תרכיבי תפריט שנראה לך בריא ואולי עובד עבורך נהדר, אבל בעצם מבוסס ברובו על ירקות או מאכלים אחרים עם ערך גליקמי גבוה, את תסכני את הנשלט שלך אם יש לו נטייה לסכרת (ובניגוד, אלרגיה לעגבניות שמבינים אחרי פעם אחת שצריך להפסיק עם העגבניות, עם דברים כאלו קולטים את הקשר מאוחר יותר ובנתיים נוצרו השלכות מסוימות).
וזה בעצם ההבדל בין להגיד לנשלט שלך לשתות כוס מים לא מזיקה אחת, לבין להכניס אותו לאיזו משמעת סביב שתיית מים שאולי כלל איננה הפתרון למצבו הבריאותי.

לפני החלטה שמשפיעה על מהלך יומו של הנשלט (ולא סתם איזו עצה נקודתית קטנה) ותופסת חלק מהותי ממנו, מוטב להתייעץ עם איש מקצוע.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 18 במאי 2019
בהצלחה icon_smile.gif
כמה רעיונות מהתקופה האחרונה:
1. לשתות כוס מים כל שעתיים לפחות (הייתה תקופה שפשוט הייתי שוכחת) ולדווח. העונש שקיבלתי כששכחתי היה מאוד יצירתי אבל גם ממש מרושע, עוד לא בשלה לחלוק פה 😅 מאז אני זוכרת לשתות מים

2. לאונן כל שעה במשך דקה ולדווח, בלי לגמור.

3. לשלוח לו סיפור או קטע שממש חירמן אותי. מיותר לציין שאחרי כמה ימים עשיתי שיחזור בלייב של הקטע הזה, פלוס טוויסטים מהמוח המרושע שלו. במקרה שלך אפשר המחזה בסקייפ 😎