סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תנחומיי

quaint
לפני 4 שנים • 19 במאי 2019

תנחומיי

quaint • 19 במאי 2019
>אוקיי אז יש לי 100% סיכויים למצוא שולטת
>היי היי אופס' אבל אתה נשלט! תוריד 50%
>אוקיי אז המצב שלי כרגע סבבה לא ככה?! 50% נשמע אחלה.
>לא! שכחת שאתה צעיר?! תוריד, תוריד עוד 30%
>אוקיי עם מה נשארתי 20%, שווה גם משו
>כן, רק תקח בחשבון את הסינונים, את השולטות שלא יתחברו אליך, או שלא יראו אותך מבין כל הודעות הנשלטים. נשארת עם...
>טוב, תודה על העידוד
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 במאי 2019
אחרי פוסטים מהסוג הזה, נשלטים יכולים להיות בטוחים שסיכויי ההצלחה שלהם ימדדו מעתה באחוזים נגטיביים.

אף אחת לא חייבת לקבל אותך. לחוות יחסי שליטה או כל אינטרקציה מינית או רגשית זאת לא זכות בסיסית אלא משהו שנוצר מתוך חיבור מתאים בין שני אנשים.

מי שפוסלת אותך רק על סמך העובדה שאתה נשלט היא נשלטת. איזה חיבור אתה מצפה שיהיה לך איתה?
לשלוט לא מעניין אותה, וגם אתה בטח לא מפנטז לשלוט עליה.
מי שפוסלת אותך על סמך גיל, היא או שלא נמצאת איתך בשלב המנטאלי שבדר"כ מאפיין את הגיל שלך או שפשוט מרגישה שלא מתחברת אליו (זה יכול לקרות לך גם בגיל מבוגר. לא כולן נמשכות למבוגרים, יש שיעדיפו צעירים).
איזה חיבור יהיה בינך לבין מי שתופסת אותך ככה? לא נראה לי שאתה מאחל לעצמך מישהי שסולדת מהאופן שבו אתה רואה את העולם כרגע או שאתה מרגיש שבאה מעולם שונה לגמרי שאתה טרם מבין, וזאת הסיבה שגם לך, סביר להניח, יש העדפות בעניין הגיל.
ומשהו אומר לי שגם אתה היית מסנן את מי שאתה לא מתחבר אליו. נניח ואם שולט יפנה אליך, אתה תענה לו רק כי הוא נואש ואתה לא רוצה לאכזב?

מעולם אף אחד לא הצליח להכיר אף אחד, לא עבור יחסי שליטה ואפילו לא עבור סתם ידידות ונילית, כשהאסטרטגיה שלו להתמודד עם דחיה הייתה להתלונן שהצד השני אשם בזה שלא הולך לו.
אל תתעסק בהאם זה הוגן או לא. תתעסק במה שכן יש לך שליטה עליו: תבחן את האופן שבו פנית עד כה, תבדוק מה אתה יכול לשנות בו ככה שתבליט את ההיתרונות שבך ולא את החסרונות.
כדאי גם לך ללמוד לסנן ולעלות את הסטנדרטים שלך, לא לפנות לכל מי שנראה לך שפנויה אלא לפי הקריטריונים שמתאימים לך. מלבד שזה יעזור לך למצוא את שאתה באמת מחפש, זה מטיב גם עם הצד השני שמרגישה פחות נואשות מעיקה ממך ומקבלת תחושה כללי. טובה יותר כי יודעת שזה משהו מיוחד בה שגרם לך לפנות ולא שהיא עוד אחת שאתה מציע לה את עצמך על בסיס "כל הקודמת זוכה".

אה, וטיפ ממני: אל תיפול על זרות בפרטי. רוב הודעות "מה קורה? אני X, אשמח להכיר" לא עובדות. אין מה להגיב עליהן. אז תיצור תחושת מוכרות יחסית לפני שאתה פונה למישהי.
תגיב באותם פוסטים שהיא הגיבה אליהם או כתבה אותם, בצורה כנה ומעניינת (וממש לא במשפטי חנופה שאתה עצמך לא מאמין בהם).
אם תיצור איתה אינטרקציה חיובית בפומבי, יש סיכוי מאוד גבוה שהיא תזהה את כינוי שלך ותרצה להמשיך איתך את השיחה בפרטי, שעליה בטח יש לה הרבה יותר מה להגיד מסתם "הכל טוב, מה איתך?".
כשיש תחושת מוכרות מסוימת יש יותר נוחות, וכשזו לא התחלה מופגנת, יש פחות סינונים שנובעים ממגננות.

לקריאה נוספת, כתבתי לאחרונה פוסט על הטעויות הנפוצות של נשלטים בעת פניה לשולטות ומה כדאי לעשות במקומן:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=867071

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מאי 19, 2019 1:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
quaint
quaint • 19 במאי 2019
תודה על התשובה ועל ההשקעה!
אקח את הדברים לתשומת ליבי
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 במאי 2019
תמונת הפרופיל שלך של אדם שמתפלל "מאין יבוא עזרי" מתאימה לנושא הפוסט.
ראיתי שערכת קצת את הפרופיל, כך שברור שאתה מוכן ללמוד ולהשתפר.
למרות זאת, יש כמה מספר אלמנטים שהייתי משנה, אם תרצה שאפרט עליהם תודיע לי.

היחס בין נשלטים לשולטות הוא ענקי אך מספרם הגדול של נשלטים שלא יודעים כיצד לפנות לשולטות משפר את המצב.
פרופיל אטרקטיבי והודעות מכבדות ומפורטות לנשים לא יבטיחו לך מציאת בת זוג בדסמית אך כן תגובה.
hrgiger
hrgiger • 19 במאי 2019
מצטערת להרוס אבל...
אני כן עונה ל"היי, מה שלומך?" ול"היי, אשמח להכיר". אני הולכת לפרופיל של מי ששלח לי את ההודעה ואם הוא נשמע לי מעניין או נחמד אני אענה, אפילו אם זה יהיה בלהגיד שכרגע אני לא מחפשת או משהו בסגנון. נכון, לא תמיד אני עונה, אבל זה כי לא תמיד מתחשק לי.
אני לא צריכה שיכרכרו סביבי במרחב הוירטואלי כדי שאואיל בטובי לענות.

אבל...

* אין פה "הוגן", כלובי לא התחייב בפני אף אחד למצוא לו התאמה, או שיענו לו לפניות.
* תטרח לבדוק למי אתה פונה, אם היא מציינת תנאי כלשהו שאתה לא עומד בו, הגיוני שהיא לא תענה.