לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לנשים קל יותר

My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 4 שנים • 14 במאי 2019

למה לנשים קל יותר

עלה דיון באחת הקבוצות של פולי בפייסבוק
מאשה שחששה מפתיחת הנישואים שלה
בגלל בזמן שהיא תהיה מחוזרת מהמון גברים
אז לבעלה יהיה בעיה רצינית למצוא מישהי

נראה כיום שאשה תקבל המון פניות
וגבר יתחנן ישלח המון הודעות ויתעלמו ממנו
והסיכוי למצוא נמוך מאוד
עשרות גברים הזדהו עם הפוסט הזה

שיתפתי אתמול עם מישהי מיוחדת
בגלל הקושי למצוא שולטת פה באתר ובכלל
וענתה לי תשובה שהראתה לי נקודת מחשבה אחרת
וממש שיפר לי את המצב רוח והביטחון עצמי שלי בחזרה

זה נכון בכל בתחומים, גם בעולם הונילה
הבעיה בשביל נשים היא לא למצוא מועמדים
אלא לברור מתוכם את זה שהיא רוצה
שהם לא ריקים מתוכן
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 14 במאי 2019
זה חלק מההתפתחות האבולוציונית, אצלנו הזכרים מחזרים אחרי הנקבות, יש לזה הרבה הסברים וסיבות אבל ככה זה בהומו-ספיאנס.
-X-
-X-
-X- • 14 במאי 2019
זה עניין מספרי. יש על כל שולטת 2-3 נשלטים.
כשהביקוש גבוה, הסינון קשה.
וכשהסינון קשה זה מאכזב למסוננים.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 14 במאי 2019
אני לא חושבת שיותר קל זאת ההגדרה.
אולי מקבלות יותר פניות אבל כמו שאמרת, רובן ריקות מתוכן.
אוסיף ואומר שיכול להיות לפעמים שאני מפספסת מישהו טוב שהסתירו לי כל החארות לפניו.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
התשובה לשאלה שלך היא בגוף הפוסט:
מכיל אותך סוגד לך כתב/ה:

נראה כיום שאשה תקבל המון פניות
וגבר יתחנן ישלח המון הודעות ויתעלמו ממנו

גברים יוצרים את המצב הזה.
במיוחד בכלוב הם מסתובבים בתחושת "אין לי ברירה" (שהיא שקרית, אגב) ומתחננים לכל אחת.
כל מה שגברים צריכים לעשות בשביל שזה יהיה יותר שיוויני זה פשוט לשאול את עצמם "רגע, האם היא באמת מתאימה לי?" רגע לפני שהם בכלל מתחילים להקליד, שזה בדיוק מה שנשים עושות כשהן מקבלות את ההודעות האלו וחושבות האם לענות, וכבר כמות הפניות תרד בחצי ותהיה יותר שיוויניות בין כמות הפונים לכמות העונות.
זה מה שקורה בסצנות ההכרויות החד-מיניות. כשאלו שתי נשים, שתיהן מחושבות לגבי למי הן פונות ולמי הן עונות, ולכן יש שיווין ביחס פונות- עונות. כשאלו שני גברים שניהם פחות מחושבים לגבי למי הם פונים ולמי הם עונים, ולכן גם אצלם יש שיווין ביחס פונים-עונים.
גם בעולם הונילי לעומת הבדס"מי גברים סטרייטים יותר נוטים לשאול את עצמם מי מתאימה להם באמת, מה שמוריד את רמת ההתחננויות והפניות שלהם ביחס למה שהולך בכלוב, ולכן ביחס לכלוב יותר קל לקבל מענה במרחב היכרות ונילי.
בקיצור, כל מה שצריך בשביל להשיג סימטריה (או לפחות להגיע כמה שיותר קרוב אליה), זה לאמץ את האופן שבו הצד השני נוהג כשהוא מקבל את ההודעות הרבה לפני שכותבים אותן.
וככל שיותר גברים יאמצו את זה במקום לחשוב מהזין, ככה זה יהיה יותר אפקטיבי. וגם לנשים יש מה להרוויח מזה- פחות הצפות של הודעות סתמיות ומציקות, קבלה של הודעות רציניות יותר מגברים שבאמת מעוניינים בהן ולא סתם מחפשים לספק חרמנות עם מי שזו לא תהיה.
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 14 במאי 2019
לדעתי , זה רק עניין מספרי. יש יותר גברים נשלטים מאשר נשים שולטות כאן באתר. לכן זה רק עניין של היצע וביקוש.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2019
זה אחד המיתוסים הגדולים בכל הנוגע לסיבות לאי מענה, וככל שגברים ממשיכים להחזיק בו הם מרגישים שאין להם ברירה והם ממשיכים להתחנן- וזה מה שבדיוק משמר את המצב הזה שבו המענה שהם זוכים לו נמוך.

בכל מרחב הכרות, במציאות או בוירטואל, אלא אם כן יש התערבות של המארגנים שמונעת את זה- תמיד יהיו יותר גברים מנשים.
ובכל זאת, במרחבים לא בדס"מיים, לגברים יש סיכוי גבוה יותר לקבל מענה גם אם כמות הנשים שם שווה פחות או יותר למה שיש בכלוב או בכל מרחב בדס"מי אחר.
למה? כי לגברים במרחב ונילי יש פחות נטיה להסתובב בתחושת "אין לי ברירה". הם טיפה יותר מחושבים לגבי למי הם פונים ולמי הם עונים.
אמנם לא כולם, אבל מספיק מהם שואלים את עצמם את השאלה הכה חשובה "האם היא מתאימה לי?" ורק אז פונים במקום ישר להתחנן לכולן/רובן כולל לכאלו שלא בהכרח מתאימות להן בתקווה שיקבלו אותם.
יותר גברים שואלים את עצמם את זה = פחות מציפים בפניות = גברים שבאמת מתאימים פחות מתפספסים בין אלפי הודעות לא רלוונטיות שכעת מספרן הצטמצם.
זה מאזן במידה מה את יחס הפונים- עונות, ואמנם לא מגיעים לסימטריה מלאה כי בכל זאת לגברים יש נטיה לתת לחשקים המיניים שלהם להוביל, אבל זה מעלה במידה ניכרת את אחוז המענה שהם מקבלים.
טרנטינו​(נשלט)
טרנטינו​(נשלט) • 14 במאי 2019
היצע וביקוש פשוטו כמשמעו.
הבדלי מספרים משמעותיים יוצר של רדיפה והתפשרות .
אם מתבוננים על זה רגע, זה בדיוק כמו שוק הדירות בת"אicon_smile.gif