לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח להתייעץ

סלייסר
לפני 4 שנים • 27 במאי 2019
סלייסר • 27 במאי 2019
קודם כל יופי שבאת. בהצלחה. לעניין, לחץ הוא בדרך כלל תוצאה של ריבוי משימות ללא סדר ביצוע ברור וכתוצאה מכך מתפתחת תחושה שהמצב הרבה יותר קשה ממה שהוא באמת. אני חושב שאת יכולה לעזוטר לנשלט שלך על ידי מתן פוקוס. נניח, שיחה קבועה בשעה קבועה שעד אליה ואחריה הוא מתארגן עם רשימת מטלות ודרכים לבצע אותן. כשאני בלחץ בעבודה אני עושה לי רשימה עם 3 סעיפים: עובד מעולה/לא עובד מעולה/מה צריך כדי שמה לא עובד, יעבוד?
ואז ממלא אותה. כשהדברים כתובים תחושת השליטה וההמצאות, עולה ומפלס הלחץ יורד. אבל לפעמים, לחץ בעבודה נובע ממצב הקריירה או תחרות על תפקיד מסויים. במקרה כזה, כדאי לך לעזור לו לעשות רשימת יתרונות, חסרונות שיש לו על פני המתחרים על התפקיד או לחשוב יחד איתו על דרכים להתבלט ולעשות רושם טוב יותר על מקבלי ההחלטות בארגון שלו. יכולות להיות עוד המון סיבות ללחץ. אם תבררי איתו ממה בדיוק נובע הלחץ, אשמח לעזור בעצות ספציפיות שיעזרו למצב הנתון. בהצלחה וכל הכבוד שאת שם בשבילו. את אולי שולטת מתחילה אבל הבנת מהר את הסוד הגדול...
ControlPanel​(מתחלפת)
ControlPanel​(מתחלפת) • 27 במאי 2019
את יכולה לעזור בכמה וכמה דברים:
- כמו שאמרו לפניי עזרה בסדר עדיפויות, רשימת מטלות ועמידה בהם, אם הוא עושה אקטרה לתת לו פרס.
- ניהול שיחות בשעה קבועה ביום, כדי שזה יעזור לארגון של היום שלו
- בתחילת מערכת היחסים ביקשתי מהעבד שלי הרבה מטלות כתיבה כי זה עזר לי להבין אותו טוב יותר: פנטזיות, פרסים, עונשים, דברים שחושב שהוא רוצה להשתפר בהם, דברים שירצה ללמוד. ועל הדברים האלה יכולתי לשחק ואני ממשיכה לשחק.
- לנפוך את המטלות המשעממות שמלחיצות אותו למשהו שהוא עושה בהוראה שלך, לכבודך ובשמך זו אחלה דרך לדרבן אותו.
הוא צריך לכתוב סיכון רבעון? שיעשה את זה עם השם שלך כתוב עליו מתחת לחולצה או תוך זמן מוקצב.
הוא הולך לאסיפה? יכול לעשות את זה ללא תחתונים.
לפני מצגת לחוצה את יכולה לשלוח אותו לשירותים כדי לאונן וכו.
בקיצור - להפוך את המטלות הלא נעימות לדברים עם טוויסט בדס"מי שהוא עושה למענך יכול לשפר בהרבה את הרגשת הלחץ שלו, ואת הנכונות שלו לעשות אותן.
Red stormy
Red stormy • 27 במאי 2019
אהמ ,
תלוי מה טיב יחסי השליטה.
נגיד אם יש משיכה ורצון בקשר שהוא אימהי מהצד השולט, אז אולי מידי פעם להראות את הדאגה שלך, לדוגמה החל מ"אכלת היום?" ללדאוג שישן בשעה סבירה כדי שיהיה לו מספיק שעות שינה וכוח למחרת.

אפשרי לתת לו משימות כמו בניית לו"ז שיהיה ריאלי, הצבת יעדים ומטרות לתקופה העמוסה הזו וכו וכו.
Mrsim​(שולטת)
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
Mrsim​(שולטת) • 31 במאי 2019
סלייסר כתב/ה:
קודם כל יופי שבאת. בהצלחה. לעניין, לחץ הוא בדרך כלל תוצאה של ריבוי משימות ללא סדר ביצוע ברור וכתוצאה מכך מתפתחת תחושה שהמצב הרבה יותר קשה ממה שהוא באמת. אני חושב שאת יכולה לעזוטר לנשלט שלך על ידי מתן פוקוס. נניח, שיחה קבועה בשעה קבועה שעד אליה ואחריה הוא מתארגן עם רשימת מטלות ודרכים לבצע אותן. כשאני בלחץ בעבודה אני עושה לי רשימה עם 3 סעיפים: עובד מעולה/לא עובד מעולה/מה צריך כדי שמה לא עובד, יעבוד?
ואז ממלא אותה. כשהדברים כתובים תחושת השליטה וההמצאות, עולה ומפלס הלחץ יורד. אבל לפעמים, לחץ בעבודה נובע ממצב הקריירה או תחרות על תפקיד מסויים. במקרה כזה, כדאי לך לעזור לו לעשות רשימת יתרונות, חסרונות שיש לו על פני המתחרים על התפקיד או לחשוב יחד איתו על דרכים להתבלט ולעשות רושם טוב יותר על מקבלי ההחלטות בארגון שלו. יכולות להיות עוד המון סיבות ללחץ. אם תבררי איתו ממה בדיוק נובע הלחץ, אשמח לעזור בעצות ספציפיות שיעזרו למצב הנתון. בהצלחה וכל הכבוד שאת שם בשבילו. את אולי שולטת מתחילה אבל הבנת מהר את הסוד הגדול...

סלייסר תודה על תשובתך המפורטת עזרת לי מאד .
הלחץ נובע גם מעומס והוא אדם מאד מסודר יקה אפילו וגם מפחד לעתיד החברה ולמקום העבודה שלו
Mrsim​(שולטת)
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
Mrsim​(שולטת) • 31 במאי 2019
קונטרול וסטורמי תודה רבה רבה נתתם לי המון חומר למחשבה ועשייה