סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משיכה.

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 25 במאי 2019
ArchAngel​(שולטת) • 25 במאי 2019
אני מרגישה שנוצר לי חיבור רציני יותר עם מי שלא מבקש ממני תמונה או שולח לי אחת בשלב ראשוני של האינטרקציה בנינו.
כשהדגש הוא על להכיר אותי ולא לגלות איך אני נראת, זה גורם לי להרגיש שאכפת לצד השני ממני ולא רק מלדלות עוד פרטים שאיתם הוא יפנטז עלי בצורה ברורה יותר.
מהסיבה הזו (וכי מראה חיצוני לא מהותי לי באופן כללי), אני עצמי לא מבקשת תמונות, רק למעט בשלב האחרון לפני פגישה במציאות בכדי לדעת עובדתית לזהות את מי שאפגש איתו.
אבל ברוב המקרים לא היה לי צורך בך, את המראה החיצוני של שנינו גלינו בדרך אגב, כשנוצרה מספיק כימיה ונוחות לעבור לווסטצאפ.

אם אני מבינה נכון, השאלה שלך היא בעצם האם בשלב הזה של החלפת התמונות לא נוצר מצב מביך של דחיה מהצד השני, בייחוד לאור העובדה שבכדי לקבל תמונה גלויה ממישהו בכלוב צריך ליצור איתו כימיה וקרבה מסוימות שמובילה לנקודה הזו של הסרת האנונימיות בפני האדם השני.
ויותר מזה, מה עושים במצב הזה? זה לא שאתה סתם אומר למישהו "סליחה, אבל אתה לא לטעמי". אתה נמצא במצב שהוא מרגיש בנוח להיות ערום נפשית בפניך, להציג בפניך את הפנים הגלויות שמחזיקות בחשקים האלו שהוא שומר בקנאות משאר העולם, ואז אתה מרגיש שאתה עומד להנחית עליו את הפצצה שהוא בעצם לא רצוי מבחינתך או שתאלץ לשקר לו ולהמציא תירוץ או להיפגש איתו רק מהחשש לא לפגוע.
האם סיטואציות כאלו נוצרות? ברור שכן. לרוב האנשים מראה חיצוני כן מהווה חלק במשיכה שלהם. זה לא חייב להיות הדבר המהותי הראשון שחשוב להם, אבל לכל אחד יש את מה שמושך אותו, ואם אין לו "כוס תה מסוימת", לכל הפחות חייב להיות משהו שדוחה אותו וכימיה הנכונה לא תמיד תעזור "להחליק על זה".

קשה לי לחשוב על פתרון לזה, כי הדרך היחידה למנוע "הפתעות" כאלו לגמרי היא אם התמונות ידועות מראש. לא כבקשה מההתחלה שמצמצמת אדם לכדי המראה שלו בלבד, אלא באופן טבעי שנלווה לשאר התוכן כמו תמונות פרופיל בפייסבוק.
אבל זה לא יקרה בגלל האופן שבו הקהילה מתנהלת מכורח המציאות הישראלית שדורשת אנונימיות.
בקהילות במדינות שגדולות בהרבה מישראל וליברליות יותר ממנה, אין את הבעיה הזו, תמונה אמיתית מתנוססת לצד הפרופיל וכל טקסט אשר תתבטא דרכו ב- fetlife במקום תמונה גנרית של שליטה מגוגל, ואין הפתעות בשלבים מאחורים של ההיכרות.
כשזה מתנהל בפורמט כמו הכלוב, בקשה לתמונה לפני השיחה נותנת מצד אחד תחושה של רידוד את ההיכרות אך מצד שני היעדרה עלול לגרום להפתעות לא נעימות לצוץ בהמשך, בייחוד עבור אלו שהחלק החיצוני מהותי להם בכדי להרגיש משיכה.
אין לי מושג מה ניתן לעשות עם זה מלבד לתת לאנשים לאנשים להסתדר בכוחות עצמם ולקבל בבגרות שבכל שלב, לא משנה איזו כימיה נוצרה קודם לכן, המראה החיצוני שלהם עשוי לא למצוא חן בעיניי כולם ושזה לא אומר דבר מלבד זה שלא התאימו ספציפית לאדם ההוא ופשוט שיתקדמו ממנו הלאה.
Britney Bitch
Britney Bitch • 25 במאי 2019
לא יודעת מה נכון בשבילך, לדעתי זו טעות אבל אין שני אנשים זהים, תנסי..
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 במאי 2019
Britney Bitch כתב/ה:

לא יודעת מה נכון בשבילך, לדעתי זו טעות אבל אין שני אנשים זהים, תנסי..

מה לגבי תאומים?
Britney Bitch
מתייעצת שניה עם דר מנגלה
Sweet melody
Sweet melody • 25 במאי 2019
הממ..תאומים ניסיתי..זה עבד יופי . רגע, על מה מדברים?
Britney Bitch
על ממורמר שמנסה להטריל. תתעלמי.
מישלי
מישלי • 25 במאי 2019
Sweet melody כתב/ה:

Britney Bitch כתב/ה:
חשוב לי לציין שהקשרים הכי משמעותיים שהיו לי, בוודאות לא היו מתגשמים אם הייתי רואה תמונה שלהם לפני שנפגשנו, וזה בגלל שיש לי נטיה מפגרת לפסול על שטויות. זה לא קורה כשאני כבר מושקעת ומתחילה לפתח רגשות וכשאני כבר מזיזה את עצמי לכיוון פגישה, זה כשאני בטוחה שיש משהו ששווה להתאמץ בשבילו.

"חשוב לי לציין שהקשרים הכי משמעותיים שהיו לי, בוודאות לא היו מתגשמים אם הייתי רואה תמונה שלהם לפני שנפגשנו, וזה בגלל שיש לי נטיה מפגרת לפסול על שטויות"- גם אצלי זה בדיוק ככה..ולכן אני תוהה אם כיום אני עושה טעות עם הדרישה לתמונה עוד בשלב ראשון...

כן, את עושה בעיני טעות (ותגובתי אצלך בבלוג) (שיתווספו לך צפיות)

* ולמה ב"הבנות על הבנים"?
Lanya Colson
Lanya Colson • 25 במאי 2019
Sweet melody כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
לא מבקשת תמונות. לא שולחת תמונות
אין לי טייפ. אין לי כוס תה.
כימיה מינית לא קשורה אצלי למראה חיצוני.

איך זה ייתכן???

זה פשוט ככה
טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 26 במאי 2019
טלי35​(שולטת) • 26 במאי 2019
לא שולחת תמונה. לרוב לא רוצה שישלחו. תמונות הורסות לי ב90% מהפעמים
(כשאני כן מבקשת - זה כי אני מתלבטת ואז רוב הסיכויים שלא אוהב ויגמר).

היה מישהו ששלח תמונה ודחיתי בגלל שלא אהבתי ולא משך אותי, אבל נשארנו ביחסי פטפוט ואיכשהו נפגשנו לסתם קפה (אפילו לא לבד אלא עוד עוד אנשים מפה) הכימיה באותו רגע היתה מטורפת שכבר באותו לילה "ישנתי" אצלו וזה התפתח לאחד הקשרים הכי משמעותיים שלי פה בכלוב.

ככה שלרוב אני עושה בליינד דייטים, מרגישה שככה אפשר לראות את האדם כמו שהוא. יותר ממראה - ריח, מגע, כימיה.

(מה שכן - לוקח לי די הרבה זמן עד שנפגשים)

*לכל כלל יש כמובן יוצא מהכלל.
שולמית ש
לפני 4 שנים • 26 במאי 2019
שולמית ש • 26 במאי 2019
Lanya Colson כתב/ה:
לא מבקשת תמונות. לא שולחת תמונות
אין לי טייפ. אין לי כוס תה.
כימיה מינית לא קשורה אצלי למראה חיצוני.

כנ"ל....
אישית מעדיפה דוסים אבל מראה חיצוני לא משחק תפקיד!