סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משיכה.

בוורלי
לפני 4 שנים • 26 במאי 2019
בוורלי • 26 במאי 2019
מבקשת תמונה ממש בהתכתבות ראשונית ואם התמונה לא לטעמי נפרדת יפה.
Blonda30
Blonda30 • 26 במאי 2019
מבקשת תמונה בשלב מאוד התחלתי, נמראה החיצוני מאוד משפיע על המשיכה אצלי (לא רק, אבל מתחיל משם)
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 26 במאי 2019
מניסיוני אחרי התכתבות של זמן מה פשוט מחליפים תמונות, לי אישית חשוב לראות תמונות וגם בגלל זה אני שם תמונות בפרופיל שלי.

אני שם לב שקשה למצוא בחורות צעירות (מתחת ל-25) שלא אכפת להן בעיקר ממראה חיצוני.

מקרה מצחיק שקרה לי הוא שדיברתי עם מישהי פה והיה אחלה ואז היא ביקשה תמונה, הפנתי אותה לפרופיל שלי שבו אפשר היה לראות את כולי חוץ מהעיניים והשיער שחתכתי.
שלחתי לה סלפי ואז היא לא שלחה לי חזרה ונעלמה לאחר מכן ראיתי בפרופיל בגבולות ״גברים קירחים, עם נסיגה או נטיה גנטית לנסיגה/נסוגים בקלות״ ואני כולה יש לי נסיגה של 1 ס״מ גג.

מוסר ההשכל - שימו מספיק תמונות מחמיאות בפרופיל שלכם כך שיהיה לאנשים מושג איך אתם נראים בגדול, תתשטשו סימנים מזהים.
אם עדיין מבקשים ממכם תמונה, האדם השני כנראה מחפש על מה לפסול.
Red stormy
לפני 4 שנים • 27 במאי 2019
Red stormy • 27 במאי 2019
אהמ, אצל מראה פחות משפיע על משיכה , כאילו יצאתי עם גברים ונשים מכל הסוגים כאלה שהכי מודל יופי מערבי כאלה שלא , שחומים, בהירים, עיניים כחולות, שמנים, שריריים הכל.
כך שהמראה לא קיטריון שלי לשלילה.
מה שכן יכול להשפיע עלי בדייט זה הכימיה, יש כאלה שיכולים להיות חתיכי על, אבל משהו בדינמיקה לא יעבוד לי וזה יוריד לי ממש ממש.
לרוב אנשים שהשיחות איתם מאתגרות אותי, מעניינות אותי, מחרמנות אותי וכולי, אז זה מאוד משפיע לי על המשיכה, גם העניין הזה וגם כימיה מינית, רגשית דינמיקה שנוצרת .
אישה מבפנים​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 28 במאי 2019
אצלי העסק יותר פשוט.
ראשית אני לא מעלה תמונוץ ולא שולחת תמונות כלל. לא מוכנה שתמונות שלי יסתובבו ברשת.
שנית אני מעוניינת בחברים וחברות ולא בזוגיות ולכן מראה הוא לא פקטור בכלל.
שלישית אני מסרבת ליפול למלכודת של מראה. אם ארצה חתיך, פשוט אבחר יפיוף מאיזה קטלוג של נערי ליווי.