ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף הקושי והאתגר במערכת יחסים ונלית

Blackbeard​(שולט)
לפני 4 שנים • 29 במאי 2019
Blackbeard​(שולט) • 29 במאי 2019
כל מה ש israelislave אמר, (חוץ מזה שאצלנו הירידות בבוקר הדדיות ונמשכות כבר מעל 30 שנה).

אנחנו אף פעם לא נכנסים להגדרות, למעשה אנחנו בכלל לא מדברים על בדס"ם אבל חיי המין שלנו כוללים הרבה מאוד אקטים בדסמים, כולל קשירות, אביזרים, מניעת גמירה, פומביות ועוד...

ועדיין, אם הוונילית המדהימה שלי היתה נכנסת לכלוב וקוראת קצת, היא היתה נועלת בתוכו את כולנו וזורקת את המפתחות לים

BB , מתפשר כמו ש israelislave אמר, אבל למזלי, הפשרה שלי היא וונילית מדהימה
הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני 4 שנים • 29 במאי 2019
בתוך מערכת יחסים בריאה יש נדיבות. מהי נדיבות,? היכולת שלנו לתת לזולת את צרכיו. בנדיבות יש מקום גם לוותר. להבין שהגעתם לא מנקודת אפס אחת לזוגיות אלא כל אחד מנקודת האפס שלו.
המרחב המשחקי ביחסים מאפשר לנו ללבוש ולפשוט צורה דמות כלי משחק. נשמע שהיא עשתה דרך. ואולי אם היא תבין יותר את המשמעןת של מניעה או אישור בפורקן זה יוכל להתחבר. אבל גם דע לוותר. אולי לא כל משאלותייך יתגשמו בזוגיות הזו אבל, האם אפשר לוותר על חלק מהן?.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 4 שנים • 30 במאי 2019
שנאוצר​(נשלט) • 30 במאי 2019
דיון מעניין.

אני חושב שאחת הבעיות עם הדיון סביב בני ובנות זוגות וניליים היא שגם הם מאוד שונים אחד מהשני. יש וניליות המוכנות ללכת רחוק יותר במין בשביל הפרטנר שלהן, מרגישות יותר בנוח עם יותר או פחות דברים, עם דברים שאולי אחרות לא מסכימות ואחרות כן וכו'. יש כאלו המוצאות הנאה בחלק מהפרקטיקות, הרי הבדסמ הוא עניין שהרבה ממנו רגשי, מחשבתי משהו שהרבה בני אדם עשויים למצוא בו עניין כזה או אחר אם מתייחסים לסקס כעניין הסובב סביב כוח.

האמת שהופתעתי לגלות עם השנים עד כמה נשים שחשבתי שבגלל שהן וניליות לא יתקרבו לתחום, הלכו איתי רחוק עקב תקשורת כנה, אהבה וקשר קרוב.

אפילו לא מזמן בת הזוג הונילית שלי השפילה אותי מנטלית ושלטה בי בסקס כל כך הרבה, שזה בא ממני שאמרתי לה שמתחשק לי עכשיו סקס רגיל ונילי רגיל בלי כל הדיבור המלוכלך והשליטה.
בוער מתשוקה
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
בוער מתשוקה • 31 במאי 2019
אני אתן לך את הגרסה שלי שהיא כמובן לא יכולה, ושום גרסה של זוגיות אחרת לא יכולה, לשמש מתכון 1 ל-1 לזוגיות שלך. אנחנו כאן בעיקר לשתף, ובסופו של דבר את ההחלטות שלך עליך לעשות באופן מתואם לחיים שלך.

כל מערכות הזוגיות שלי היו עם וניליות שנכנסו לתחום בגללי. אני לא סופר מרוצה מההחלטה החוזרת הזאת שעשיתי, על אף שבת הזוג שלי אוהבת אותי מאוד, ואני נהנה להיות במחיצתה מאוד. קח בחשבון שכמות הוניליות שזמינות להכיר לקשר בשלל מקומות הוא ענק, יחסית לכמות הבדס״מיות שזמינות להכיר לקשר במספר מצומצם של מקומות שבניגוד למקומות הוניליים יש להם עוד יותר בעיות משלהם. בזוגיות אין רק בדס״מ ולכן בעצם בפרטיקה (ועל כך יעידו הפנויים כאן באתר) אפשר לחפש זוגיות כזאת במשך ש-נ-י-ם, ובמהלכן להגיד לא להרבה מאוד נשים שהיו יכולות להיות אחלה חברות לחיים שכל ״פשען״ הוא שהן וניליות.

יחד עם זאת, אחרי אי אלו פשרות שעשיתי עם וניליות, שבטובן ניסו לשתף פעולה ככל האפשר עם העולם הבדס״מי הבנתי שהחלק המנטאלי של השליטה, הוא הקשה עד כדי בלתי אפשרי לביצוע ע״י ונילית. זה כמו לבקש מאדם שאין לו כלל כשרון ציור, לצייר לך יצירת אמנות. זה החלק העצוב שבו אני אומר לך, שיש דברים שלא תקבל לעולם במערכת הונילית שלך, וההחלטה שלך תהיה מה לעשות עם זה.
ofer00
לפני 4 שנים • 2 ביוני 2019
ofer00 • 2 ביוני 2019
תודה רבה על התשובות,
אני לא במצב כרגע לבדוק אפשרות להכניס צד נוסף לזוגיות, מבין את האפשרות ואף מכבד אותה מאד כרגע לא רלוונטי בכלל.
תודה רבה על הדאגה מצד israelislave אני דואג לשמור את המתנה שקיבלתי. אני לא אספיק כרגע להתייחס לכל התגובות אנסה בהמשך שיהיה לי יותר זמן.
אבל ממש אשמח לקבל שמות של ספרים ש ControlPanel שאת מכירה , זה יכול להיות צד מענין.

הנושא של אי אפשר לקבל את כל העולמות הוא ברור ,אני איש טיפול ומבין שחייבים לחיות עם חרדה ואי סיפוק ברמות מסויימות אבל גם בתוך הטיפול הפרטי שלי הבנו שזה שיש גבול עד כמה ולכן שווה לתת התיחסות עמוקה לחוסר הזה.

ArchAngel את מהירת לשפוט את דרכי עם הבת זוג שלי, אני לא רצתי כל כך מהר לספר לה, אני חשפתי וחושף אותה לאט, אני די מהתחלה לא גמרתי עד שהיא גמרה ויותר מכך פעמים רבות לא גמרתי בכלל ורק היא גמרה-תרגלתי טנטרה תקופות מסויימת כך שהדבר מוכר לי וגם לה. אני מסכים לחלוטין שנושא הענישה לא יגע לה בטבעיות ואף יש סיכוי גדול שלא יהיה בתוך מערכת היחסים שלנו ואני אהיה חייב לקבל זאת בדרך כזאת או אחרת.
מצד שני צץ לי בעקבות מה שכתבתם כאן רעיונות שיכולים לעבוד ואחד מהם כבר בדקתי אתמול- כאשר אני חוזר מהעבודה היא תמיד רוצה שאני אגיע לתת לה חיבוק כאשר היא מרוחה על הספא בבית, לפעמים אני מעדיף לעשות דברים אחרים לפני. ואז הצעתי לה שזה יהיה החוק שאני חייב ללכת ואם אני לא יכול כי אני באמצע שיחת טלפון או נכנסתי לא לבד אני צריך לעשות אקט שמראה לה שאליה אני חושב דבר ראשון שאני מגיע הביתה אקט להתכופף(במקום להשתחוות). יש כאן מצד אחד קצת שליטה מלמטה כי היא לא באמת יודעת/רוצה כל כך לשלוט מצד שני זה משהו שהיא כן רוצה וחשוב לה.
השיח הזה פתח לי עוד הרבה נושאים שיהיה מענין לפתח בהמשך, פתאום להוציא את המחשבות שלי על כתב פתח לי את החשיבה .
אין ספק ואתם מאד מחדדים את זה וזה משמח אותי שאי אפשר לקבל הכל, נכון מי שכתב את החלק המנטלי אי אפשר ללמד ונלית . היא יודעת את החשיבות של הדבר ולכן גם שולטת בגמירות שלי(דורש ממני לציית-כי ענישה זה לא החלק שהיא מתחברת עליו). לא הייתי רוצה מערכת יחסים בדסמית לגמרי זה היה יכול להיות מקסים בפנטזיה במציאות אני לא בענין. זה הפער בין הפנטזיה לבין המציאות .
'neuromancer'​(נשלט)
לפני 4 שנים • 3 ביוני 2019
'neuromancer'​(נשלט) • 3 ביוני 2019
אין לי ניסיון אישי רלוונטי אז אל תסמוך על מה שאני אומר,
אבל נראה לי שמשהו שקל וטבעי לאנשים לעשות זה לשחק משחק תפקידים,
אביר ונסיכה, מפקדת וחייל, שוטרת וגנב,
אולי לגשת לנושא באווירה משחקית, ודרך דמות שיוצרת איזה מרחק מהאדם האמיתי, יכול להקל על המתח ולהיות כיף.

אפשר לשחק עם זה בכל מיני צורות,
נגיד אפילו לשחק אותה מלצר/משרת מפונפן בארוחת הערב, ואז כשהיא "מזמינה" משהו, לטעות בהזמנה ולהתנצל בהגזמה.
למצוא מה זורם לשני הצדדים ומייצר יחסי כוחות מעניינים

אולי עם קצת פחות רצינות תהיה שפה משותפת
קרשנדו​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 18 ביוני 2019
קרשנדו​(נשלטת) • 18 ביוני 2019
בוער מתשוקה כתב/ה:
אני אתן לך את הגרסא שלי

יחד עם זאת, אחרי אי אלו פשרות שעשיתי עם וניליות, שבטובן ניסו לשתף פעולה ככל האפשר עם העולם הבדס״מי הבנתי שהחלק המנטאלי של השליטה, הוא הקשה עד כדי בלתי אפשרי לביצוע ע״י ונילית. זה כמו לבקש מאדם שאין לו כלל כשרון ציור, לצייר לך יצירת אמנות. זה החלק העצוב שבו אני אומר לך, שיש דברים שלא תקבל לעולם במערכת הונילית שלך, וההחלטה שלך תהיה מה לעשות עם זה.

תגובה יפה
האם יש מישהו שהצליח להשאר בקשר ונילי אקסלוסיבי ובתוכו חבוי הסוד הבדסמי? ממ כנראה שכן, אבל אולי לא נדע כי הוא כבר לא באתר. ובכלל מעניין לשמוע ממי שכאן והיה בסיטואציה כזאת - איך זה נגמר
ofer00
לפני 4 שנים • 19 ביוני 2019
ofer00 • 19 ביוני 2019
לגבי משחק התפקדים, אני יכול לנסות זה יכול להיות מענין לא פותר את בעיית המנטלי אבל כפי שנכתב כאן לפני אני חושב שאין לכך פיתרון בתוך מערכת היחסים.
דבר נוסף שמצאתי שעוזר לי הוא לפרק מרכיבים בדסמ שאני אוהב ולראות כיצד אותם אפשר לשלב:
למשל מגע כף הרגל על הפנים שלי הוא דבר שאני מאד אוהב- אמנם אין את החלק של ההשפלה אך הבת זוג שלי שמחה מאד שאנו על הספא והיא שמה על הפנים שלי את כף הרגל ומשחקת איתה אליהם- מה שמצאתי הוא שהחלק הקשה הוא להגיד לה שאני אוהב את זה ומכאן הכל פתוח אין כאן שיפוטיות סהכ יש משהו אנטימי.
אותו דבר לגבי לנשק וללקק כף רגל היא שמחה שאני עושה זאת, היא לא תתחבר לחלק המנטלי בדבר...
האם הגעתי להשלמה?
לא.
האם אני שמח בחלקי- מאד
רוצה שיהיה אחרת ?
גם
כל התשובות נכונות והחיפוש ממשיך