לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחביר הפנימי של המזוכיזם כבדיחה מופרעת

Bagel
לפני 4 שנים • 29 במאי 2019

התחביר הפנימי של המזוכיזם כבדיחה מופרעת

Bagel • 29 במאי 2019
כותרת מפוצצת, אני יודע, אבל מאחוריה סיפור שבאמת קרה. לפני חודש או קצת יותר.

יש לנו סידור קבוע, נפגשים מדי פעם, כשהיא באיזור, ועושים סקס. זהו סקס בלי רגש וגם בלי נשיקות או חיבוקים, שנינו גומרים חזק ואז הולכים כל אחד לדרכו. לדינמיקת היחסים ביננו יש מאפיינים פאמדומיים מובהקים - אני יורד לה (כן,כן, גם כשהיא במחזור) והיא גומרת פעמיים שלוש, אולי יותר. ואז מגיע תורי לגמור ואני לרוב עושה את זה תוך כדי סגידה לכפות רגליה, סנדליה או אחוריה. לפעמים היא נדיבה אז היא מועכת קצת פה וצובטת קצת שם, איזו מילה שנלחשת לאוזן (״כמובן שאתה נייר הטואלט שלי, אני בכלל צריכה לומר?״) ובשבילי זה מספיק בשביל להגיע לסיפוק.

כך זה נמשך כבר מעל חמש שנים. לא זוגיות, לא אהבה אינטימית וגם לא ממש עבד ומלכה. אבל יש שם משהו, ובשבילי יש ריגוש מזוכיסטי ושותפה מינית שמכירה את העולם האפל ולא נרתעת ממנו. ומצד שני היא גם לא ממש מתלהבת לייצר את הסיטואציה שמעניקה לי ריגושים עזים - אין לה כוח לטרוח עם כל הגינונים שמרכיבים את הפנטזיה הפאמדומית כפי שבאה לידי ביטוי בסרטוני הפורנו מחד, או אצל חנוך לווין בספרים מאידך. היא לרוב שותקת ולא משתמשת בידיים באופן אלים או אגרסיבי, לעיתים היא בטלפון שלה שולחת טקסטים או משחקת קנדי-קראש או השד יודע מה.

אז לפני חודש או קצת יותר שכבתי שם אחרי שליקקתי אותה לכדי כמה גמירות אדירות, כל כולי אדום ממאמץ, ספוג במיציה, מגורה עד לכדי כאב. ואז הגיע תורי והיא, מתוך שאננות של אחרי אורגזמה חזקה וגם מתוך אנוכיות טבעית, פשוט שכבה שם כמו בול עץ. התבוננתי בה בעיניים כלות וביקשתי לגמור והיא הסתכלה עלי ואמרה - הנה, קח, מה אתה רוצה ללקק? כפות רגליים, תחת? אני הרגשתי נבוך ומתוסכל וכמובן שלא הצלחתי לייצר אצלי את הריגוש הדרוש. והיא שואלת אותי - אתה אוהב ללקק את זה נכון, אז יאללה, תלקק ותגמור.

ואז אמרתי לה, בשיא הרצינות - לא לא לא, את לא מבינה. אני --לא-- רוצה ללקק כפות רגליים או תחת מסריח, אבל --את-- רוצה שאני אעשה את זה ואת --מכריחה-- אותי ואז אני עושה את זה בניגוד לרצוני. שם נמצא הזהב מבחינתי.

באותו הרגע שנינו צחקנו. זה היה צחוק בריא ואירוני אבל לא חף מלעג. ולמי לעגנו? למזוכיסט הקטן שיש לו דרישות של דיווה והוא כל כך מתוסבך עם עצמו. קראנו לזה ״הד-פאק״ כי אין שום דבר אמיתי בסיפור הזה, הוא מומצא לחלוטין. היא לא רוצה שאלקק אותה ובטח שלא רוצה להכריח אותי, מבחינתה אני רוצה ללקק כי אני נהנה מזה והיא מוכנה, כחלק מהסידור ביננו, שאעשה את זה. זה לעיתים מרגיש לה נעים אבל זה לא ממש הקטע שלה. האג׳נדה היא שלי לחלוטין ואני בעצם עושה בה שימוש, כאובייקט, שחקנית שמקבלת תסריט מבימאי. וכשמסתכלים על ההיבט הספרותי של הסיפור הזה, העלילה, לא רק שהיא פיקציה מוחלטת אלא שהיא גם כשלעצמה לא סקסית בכלל. זאת אומרת, אין שם אלמנטים חושניים. הליקוק או הסגידה הם חושניים מאוד וגם הריחות והטעמים מהאזורים המלוכלכים בגוף שלה שנדבקים ללשון ולפה מאוד סקסיים אבל בלי ״הד-פאק״ אין שם כלום, אפילו לא זכר לריגוש מיני. אני לא באמת רוצה לסגוד לה, אני רוצה שתהיה השפלה, הכרחה, אלימות, אגרסיביות. בלי זה אין שם כלום - קצת זיעה בין האצבעות, אד קלוש של פלוץ על פלחי ישבן.

לא כולם צריכים ״הד-פאק״ אבל אני גם לא חושב שאני היחידי פה שחווה את זה.
    התגובה האהובה בשרשור
MyLexicon
MyLexicon • 29 במאי 2019
אני מאשים את שלטון החוק ואת הדמוקרטיה בבעיה שאתה מתאר
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
קודם כל, כתוב טוב ומאוד מעניין.
החוויה שלי שונה לגמרי, אבל בהתייחס למה שכתבת - האם לא זו הסיבה שאנחנו זקוקים למערכת יחסים עם בני מינינו? אלה שמבינים את הצורך שלנו והוא ממלא צורך תואם אצלם?
כאילו, אין חובה שהפרטנר, הדום, המלכה, ווטאבר, יהיה שחקן בפורנו. זה נהיה חובה כשהצד השני לא ממש בעניין ועושה עבורי, ולי לא אכפת כי העיקר שמתגשמת הפנטזיה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 במאי 2019
מזכיר את דילמת הכאב. רוב הנשלטים, גם זונות הכאב שבהם, לא באמת אוהבים כאב, הם לא ייהנו אם ייפלו על התחת ויחטפו סימן סגול. הם גם לא יפיקו שום גירוי מכך שה"שולט" יגיד להם: "עכשיו אני בובת סמרטוטים, אם בא לך קח את היד שלי וסטור לעצמך". צריך שמישהו אחר יעשה להם את זה, מרצונו שלו, ואולי אפילו כנגד הרצון הטבעי שלהם להמנע מכאב, כדי שזה יהיה מגרה.

זה עוד יותר פרדוקסלי באקטים של סגידה, אבל בשני המקרים אני חושב שהמרכיב שבלעדיו לכל זה אין טעם הוא פשוט: שליטה.
-X-
-X-
-X- • 29 במאי 2019
צודק. שם נמצא הזהב.
המוח שלי עובד דומה. רק מהצד השולט.
NaN​(נשלט)
NaN​(נשלט) • 29 במאי 2019
מדויק ומעניין
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 במאי 2019
האקטים הם פשוט אקטים, הפרשנות שלנו היא שעושה את כל ההבדל.
אם לצורך העניין, נקח את הרימינג שהזכרת- את האקט הזה בדיוק אפשר לעשות בצורה ונילית נטולת שליטה לחלוטין, ואפשר אפילו לעשות אותו בצורה שמפגינה את השליטה של הצד המלקק על המלוקק. הכל תלוי בסיטואציה שהפרטנרים יוצרים, שנובעת מתוך הפרשנויות והתשוקות שלהם.
אבל האקטים? כשל עצמם, אין בהם שום משמעות נלוות, ובטח שלא רק אחת ויחידה. נקודת המבט של המעורבים היא שנותנת את המשמעות המחרמנת הזו, ולכל אחד נוח לראות את זה באופן שבו זה מחרמן אותו ולא כפי שזה בהכרח משתקף בעיני הזולת.
אני רואה איך נשלטים ושולטות כאחד ממהרים לראות באקט שהם עושים איזו "הוכחה" חד-משמעית לכניעתם או לעליונותן, אבל הם שוכחים שמדובר בפרשנות האישית שלהם, ושכך זה לא בהכרח נתפס בעיני הצד השני.
הצד השני בהחלט יכול לתפוס את הפגנת הקשיחות של האישה מולו, לא כעליונותה עליו אלא כסיפוק רצונו.
הצד השני בהחלט יכולה לתפוס את ליקוקי התחת כטובה שהיא עושה עבור מישהו, ולא הפגנת כוח עליו.
תקשורת טובה וכנה לגבי הצרכים שלנו, שמתחילה קודם כל במודעות אישית שלנו אליהם, מובילה לתחושת הד-פאק ריאליסטית יותר.