לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

D&D

GeminiBaby​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 1 ביוני 2019
GeminiBaby​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
ואי ואיייי שולגין, נשמע כמו אחלה רעיון.

אבל רעיון מתקדם. נראה לי לפני הכל זה להפגש, לדבר, להכיר, ללמוד על די אנד די ולארפים. אחר כך אולי לבנות דמויות, לשחק כמה משחקים שולחניים ואז אולי להוציא את זה מחוץ לשולחן icon_smile.gif

מה דעתכם?
היד
היד • 1 ביוני 2019
Larp = Live Action Role Playing
Alchemist​(שולט)
Alchemist​(שולט) • 1 ביוני 2019
LARP - Live Action Role Plaging
בעיקרון, לקחת הרפתקת D&D מהשולחן לעולם האמיתי. תלבושות, תחפושות, קרבות, מה שתרצה ותלוי רק בדמיון ובהשקעה. חפש ביוטיוב.
Grey / Green
Grey / Green • 1 ביוני 2019
ילד. בדסמי אמיתי משחק V:tM
GeminiBaby​(נשלטת)
GeminiBaby​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
Grey / Green כתב/ה:
ילד. בדסמי אמיתי משחק V:tM

חחחחחחח לגמרי.

RDND ולארפ הם די אותו הדבר. ההבדל היחיד, אני מניחה זה שבניית הדמויות בRDND נעשית קצת דומה לבניית דמויות בדי אנד די רגיל ובנוסף זה מתקיים בעולם מערכה על פי הספר.
לארפ לעומת זאת יכול להיות כל דבר, הוא יכול להיות מבוסס על עולם המערכה של די אנד די, הוא יכול להיות מבוסס על כל ספר אחר כמו עולם האפלה(מתעסק בעיקר בערפדים ואנשי זאב) , זה יכול להיות מבוסס גם על סדרה, סרט ויכול להיות בכלל מומצא על ידי המשתתפים. יכול להיות בעולם פנטזיה, עולם מודרני או אפילו עולם פוסטאפוקליפטי.

שני הסוגים הכי מוכרים הם לארפ- מתבצע בדרך כלל בלוקיישנים שונים, יכול להמשך יום, יומיים, שבוע. לעומת לארפ נורדי- שהוא בדרך כלל מה שנקרא ''לארפ חדר'' שיכול להמשך משעה ועד יום שלם.
מישלי

סופסוף מישהו מוכר (:

מישלי • 1 ביוני 2019
Olive כתב/ה:
גם אני גיק בהכשרתי!
היכונו לחרבן קוביות...

אז עכשיו כשאני מכירה לפחות אחד, אני מעזה להצטרף.

חוץ מלשמוע ולראות את זה מהצד, על מורעלים שמסביבי, לא קראתי ולא שיחקתי ואין לי מושג ירוק (או בצבע אחר).
מאוחר מידי להתחיל בגיל 45?

אבל אני מצויינת בלהפיק סשנים בדס"מים... אז אני בטח אהנה.

וגם אני אשמח למפגש הכרות עם האנשים ועם המסגרת, לפני שמתחילים לשחק (או לבנות את המשחק).
Hunky
Hunky • 1 ביוני 2019
hrgiger כתב/ה:
יו. שיחקתי בתור ילדה (עבר כבר לא מעט זמן) (:
אולי אשוב לדמותי כחצי אלף?

נשמע מדהים או שאולי אפילו תפתחי דמות חדשה משודרגת ...