שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי תפקידים

חולם עלייך​(אחר)
לפני 4 שנים • 30 במאי 2019

משחקי תפקידים

חולם עלייך​(אחר) • 30 במאי 2019
היי אני חדש בתחום ומעניין אותי לדעת מה כולל התחום של משחקי תפקידים (איזה משחקי תפקידים נפוצים בארץ), במה מדובר ? ואיך ניגשים לדבר הזה במפגש בין גבר לאישה ? האם באים עם גישה נורמלית וכשמתחילים את ה"סשן" אז "חובשים מסכה" של שחקני תפקידים וזה מתחיל ? או שאיך שנפגשים לפני שאומרים שלום המשחק מתחיל ?
סליחה על השאלה הרטורית לחלק מכם אבל באמת אני לא מכיר את זה ...
natti​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
natti​(נשלטת) • 31 במאי 2019
לא מבינה על איזה משחק תפקידים אתה מדבר
אצלנו זה לא משחק תפקידים, נכנסים ויוצאים ממנו

שליטה היא 24/7 גם מחוץ למיטה.
שליטה זה לא רק סשן או רק בסשן
ואם אינך יודע מהי שליטה כיצד אתה מחליט כי אתה שולט?
אני הייתי מציעה לך לקרוא ולקרוא דברים שנכתבו כאן אם בפורום ואם בבלוגים
חולם עלייך​(אחר)
חולם עלייך​(אחר) • 31 במאי 2019
זה בדיוק מה שאני עושה, מנסה לחקור את זה {והחלטתי שאני שולט מסיבה די שרירותית}
אני לא יודע איך זה מתנהל ומה כולל בגלל זה אני גם שואל פה בפורום כדי לקבל מידע וגישות ולא רק לחפש בגוגל ....
בוורלי
בוורלי • 31 במאי 2019
חולקת על natti, לא אצל כולם זה שליטה 24/7 ויש אנשים לא מעטים ששליטה מתבטאת אצלם בהחלט רק במיטה.
לגבי איך משחקים? תקשורת, יושבים על דרינק ויחד עם ניחוח האלכוהול והומור מדברים על הדברים ומגששים ולאחר מכן מנסים ומוצאים את הדרך.
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 31 במאי 2019
תזכור שמי שמולך היא קודם כל אישה, אחרי זה יש לה נטיה בדסמית ורק בסוף חלק מהפנטזיה שלך.

מה זה אומר בפועל?

קודם כל צריך להיות לכם חיבור אנושי בסיסי. מדובר במערכת יחסים. אם אתם לא מסוגלים פשוט לשבת, לדבר וליהנות אחד מחברתו של השני, אז כנראה שאין לכם מה לחפש ביחד.

אחרי זה צריך להיווצר חיבור. זה סוג של אלכימיה. זה בן הדוד הקינקי והפרוע של משיכה מינית. זה מין משהו כזה בבטן שמרגיש שעם האדם הזה אפשר לשחרר. אפשר להתחבר אליו ולהיסחף איתו הלאה.

בסוף, תזכור שזאת לא הפנטזיה שלך. זאת הפנטזיה שלכם. צריך לשמור על החיבור ועל הקצב. לזרום אחד עם השני למקומות חדשים. ליהנות. הרי בשביל זה כולנו כאן.

בנוסף תזכור תמיד שבדסמ זה לשחרר. זה לא משנה מה התפקיד שלך. תהיה נוכח. תתרכז במי שמולך. תשחרר את כל המטענים. תזרמו ביחד.

אולי יום אחד הפנטזיות שלך יתגשמו. אולי תגלה פנטזיות חדשות ומדליקות יותר. אולי תתחבר למי שמולך ופשוט תזרמו ביחד למחוזות חדשים.
    התגובה האהובה בשרשור
חולם עלייך​(אחר)
אני לא יודע איך להגיב אבל אעשה זאת כך

מונה: קיבלתי את מה שאת אומרת וזה מתחיל להבהיר לי דברים, ודיי ברור לי היחסים בין אישה לגבר שמסתכמים בכבוד הדדי והבנה ... רק לא יודע איך לגשת לעניין יכול להיות מתיך ביישנות, הרי בתוכי יש את הייצר הקינקי אבל אני לא יודע איך לשתף אותו (כדרך אגב מלא שנים אני כך, פשוט זה נמצא אצלי בפנים ובעולם לא הצלחתי לשחרר את זה החוצה)

שולגין: הבעיה שעם האקסית שלי לא היה מקום לשיח הזה בכלל לא משנה כמה ניסיתי לשדר לה את זה (כדרך אגב יכול להיות שלא הבינה אותי או שפשוט דחתה כל חלון אפשרויות) ... ואני באמת לא יודע איך להתחיל לשחרר את זה החוץ או יותר נכון איפה ובאיזה סביבה ....
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 31 במאי 2019
מונה כתב/ה:
חולקת על natti, לא אצל כולם זה שליטה 24/7 ויש אנשים לא מעטים ששליטה מתבטאת אצלם בהחלט רק במיטה.
לגבי איך משחקים? תקשורת, יושבים על דרינק ויחד עם ניחוח האלכוהול והומור מדברים על הדברים ומגששים ולאחר מכן מנסים ומוצאים את הדרך.

מה שהיא אמרה.
alline​(אחרת)
alline​(אחרת) • 31 במאי 2019
well
מערכת יחסים בידיאסמית מבחינתי שקולה לכל מערכת יחסים אחרת, מכאן הכל תלוי במרקם היחסים ביניכם,בחיבור, בכימיה ובעיקר - בתקשורת נכונה ופתוחה.
אפשר להתחיל במפגש, דייט רגיל של שני אנשים שמעוניינים להכיר ושהיתרון הגדול שלהם הוא ששניהם יודעים שהם חולקים העדפה לעולם צרכים וחשקים משותף.
אם ישנה כימיה וקיימת משיכה ממשיכים למפגשים ומכאן הכיף הוא ללמוד זה את זו ולהיפך.
לעניין משחקי התפקידים - השמיים הם הגבול, אפשר לשחק תפקידים של ממש כגון מורה תלמידה, רופא חולה ולתבל באלמנטים של שליטה, הכי כיף ללבוש ולפשוט דמויות, להתלבש ולעשות שימוש באביזרים מתאימים.
בהצלחה .
חולם עלייך​(אחר)
alline הבנתי אותך ... וכל אחד פה באמת חברה אנחנו פה מנהלים שיח בריא ואני מתחיל לקלוט וללמוד...
מאיפה הקצה חוט ? הרי אני לא רוצה לצאת ל 100 דייטים עד שאמצא אחת שתתאים לראש שלי, חבל על האכזבות (מהצד שמולי - שלא יתאכזב) כי קיים אחוז קטן של אנשים שזורמים על הראש של "הכלוב" (קרי האתר) שוב זה להערכתי אני לא יודע כמה התחום נפוץ בחברה שלנו
alline​(אחרת)
לפני 4 שנים • 1 ביוני 2019
alline​(אחרת) • 1 ביוני 2019
משוחחים בהודעות ומחליפים תמונות באופן דיסקרטי , אם מתאים ממשיכים למפגש.