בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי תפקידים

ivy​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 1 ביוני 2019
ivy​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
היד, אל תשליך את הפרשנות שלך על התגובה שלי ובטח אל תקפוץ למסקנות מצחיקות שהתגובה שלי נבעה כי הוא כתב שולט ולא נשלט או מתחלף. אה, ועל ההטפה מיותר לציין שעדיף לוותר, כן?
כמה טרחנות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני אנסה להתייחס לשאלה כפי שהוצגה.
קודם כל, הביטוי "משחק תפקידים" אולי עובד נהדר אצל דוברי אנגלית ואצל הסקסולוג, אבל הוא לא ממש חלק משפת הכלוב. (אצלנו נגיד בדסמ, שליטה או משהו דומה)
בכלוב תוכל למצוא אנשים שהקטע שלהם הוא עבד/שפחה אדון/מלכה, כלבלב ומאלף/ת, ילד ומבוגר בצורה כלשהי (נניח אבא קשוח וילדה, או Ddlg) ויש גם גברים מנויישים (גבר בבגדי אישה, נקראים הרבה פעמים גם מתלבשות) ואת מי שמנייש אותם (נניח, אישה שכופה על העבד שלה להתלבש כאישה והוא הזונה שלה). ישנם גם כאלה שלא מתחברים לאף הגדרה.
אם אתה שואל איך מתחילים משהו, הייתי אומר שקודם כל תלוי מה. סטוץ בדסמי (סשן חד-פעמי עם מי שהזדמן), מערכת יחסים שכוללת "משחקי תפקידים" במיטה בלבד, יחסים בהם הבדסמ קיים 24/7?
לפי מה שאתה אומר, לך תחווה. חפש פה בכלוב פרטנרים/יות שמתאימים לך. את ההתאמה תגלה בפרופילים ובבלוגים. לעתים אלה גם יכללו הוראות איך פונים.
לך על וותיקים ממך, מנוסים ממך. תראה איך הם עושים דברים.
צא למסיבות ותראה קצת משחקים פומביים. לך למאנצ' החברתי, שזה אירוע מפגש.
לך לסדנאות שונות של המרכז למיניות אלטרנטיבית שמסבירות כל מיני זוויות של יחסי שליטה.
אין איזה "טקס" אחד מסויים, ספר חוקים "איך עושים את זה". כן יש שפה, ואיזשהו שמץ של קוד אתי (הסעיף אל תיגע ברכוש של אחרים מאוד מרכזי בו).
מקווה שעזרתי. ופתחת דיון חשוב, בעיניי, אז תודה. תדע, אתה תמצא את חלקנו מעצבנים, חלקנו תוקפניים, חלקנו חפרנים (לא מכיר כאלה, אבל אומרים שיש) ומה לא. זה בסדר, אנחנו קהילה.
וחשוב - יש פה אנשים שלוקחים מאוד ברצינות את הבדסמ שלהם (ויש שממש לא) וקשה להם לראות מישהו לוקח כותרת שכביכול אין לו זכות לה. יש גם ניסיון מר עם אנשים שרק מחפשים זיון וכותבים בסוגריים מה שיביא להם אותו. אז התגובה ל"שולט" בסוגריים יוצאת קצת תוקפנית בגלל זלזול ומטרידים. והיא אולי לא יצאה חיננית, אבל הכוונה היתה לעזור ולהכווין ולא לגרום לך להרגיש קטן (אני אנסה אחרת: שמע, אחי, חבל שכשאתה לא יודע עדיין מספיק, כבר תתחייב על תפקיד. אנשים רואים את זה ומפתחים ציפיות כלפיך שאולי לא מתאימות. אגב, זה גם נראה רע אם פתאום אתה מחליף - מישהי תשאל את עצמה מה נהיה שאתמול היה כתוב שולט והיום נשלט, ותפסול בלי בכלל להכיר. תכתוב אחר לבינתיים, עדיף)
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
דרקן, אתה מתוק ותודה על התרגום, אבל לא הייתה לי כל כוונה לצאת חיננית בתגובה שלי, כי אין סיבה. כשאנשים לא יתפסו בכל אות וינסו לעשות דמוניזציה למילים- הכל יהיה נהיר יותר.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 1 ביוני 2019
היי חולם עלייך וברוך הבא icon_smile.gif
אני מבינה לחלוטין את החשש לשאול שאלות בסביבה זרה אבל גם להיות רגיש יותר מידי זה לא טוב בחיים בכלל ובאתר הזה בפרט icon_smile.gif
לאף אחד אין שום רצון לפגוע בך פשוט חלקנו (ואף אני) לא מאמינים בפוליטיקלי קורקט אז אומרים את הכל בפנים בלי לעדן ולרכך.
אל תתן לזה לעצור אותך מלנסות ללמוד, לחקור, ולהתנסות בדברים וחוויות חדשות.
אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית.