צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות

danidin1
לפני 4 שנים • 3 ביוני 2019

חגורת צניעות

danidin1 • 3 ביוני 2019
היי

אני מעוניין לקנות חגורת צניעות ויש לי כמה שאלות.

מה מומלץ למתחילים
כמה כזמן אפשר להיות עם החגורה צניעות בלי להוריד אותה
איך משתינים איתה
האם זה מסוכן

תודה מראש לעוזרים
סוס האש​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 3 ביוני 2019

כנס לבלוג שלי

סוס האש​(מתחלף) • 3 ביוני 2019
אני מאמין שתמצא שם את כל התשובות שאתה מחפש...
בהצלחה icon_smile.gif
Mrnick​(שולט)
לפני 4 שנים • 1 באוג׳ 2019
Mrnick​(שולט) • 1 באוג׳ 2019
היי,

למתחילים עדיף לקנות חגורה מהדגמים הפופולריים יותר שגם ניתן לקנות יחסית בזול באיביי או באלי אקספרס.

חגורות מסוג CB 3000/ CB6000/ CB 6000S הן בדרך כלל נקודת התחלה טובה להתנסות והן יחסית נוחות.
בנוסף אליהן ניתן למצוא חיקויים די טובים של דגמים יותר מוצלחים כגון HOLLY TRAINER V2/ HOLLY TRAINER V3 או BIRDCAGE.

ברגע שתתנסה תוכל לבחון האם הדגם מתאים לך או לא ומה ההעדפות שלך מבחינת מבנה וחומר ממנו עשויה החגורה (פלסטיק, מתכת, סיליקון או אחרים).

לגבי משך הלבישה אין מגבלה, כל עוד החגורה יושבת עליך בנוחות ולא חוסמת את זרימת הדם לאיזור.

כשאתה בוחר חגורה, במיוחד אם היא כוללת טבעות לאיזור האשכים במגוון גדלים, חשוב לוודא שאתה לובש טבעת שתואמת לגופך ושהחגורה יושבת צמוד ובנוח (להימנע מבריחה של הפין או נפילה החגורה) אך אינה הדוקה מידי (כדי למנוע מצבים של פגיעה בזרימת הדם באיזור).

אחרי שאתה לובש חגורה בפעם הראשונה הסתובב איתה למשך כשעה לפחות וראה כיצד היא מרגישה. אם ישנם כאבים או שינוי צבע באיזור סימן שהיא הדוקה מידי. אם היא נעה בחופשיות סימן שהיא משוחררת מידי.
אם לאחר שעה אתה מרגיש בנוח איתה תוכל להמשיך ללבוש לאורך כמה זמן שתרצה או שמי שמחזיק עבורך במפתח ירצה.

חשוב להקפיד על הגיינה במהלך לבישה ארוכה, לשטוף ולייבש את האיזור שבתוך החגורה מידי יום ולהוריד אחת לחודש לפחות לניקיון ייסודי של האיזור.

משתינים דרך החרכים שנמצאים בקצה של הכלוב. כל אחד מסגל לעצמו אופן הנוח עבורו. הרבה אנשים מעדיפים לעבור להשתנה בישיבה בעת שימוש בחגורה (ויש בכך אלמנט מסרס נוסף עבור חלק מהאנשים).
במידה ואתה מעדיף להשתין בעמידה, רצוי לנסות ולהצמיד את קצה הפין לחרך השתן בקצה הכלוב כדי להימנע מהשפרצות ולוודא שבסיום אתה מנער קלות כדי להוציא שאריות שהצטברו בקצה הכלוב או לייבשו עם נייר טואלט.

אין סיכון בלבישת חגורת צניעות כאשר אתה מקפיד על הגיינה ומידה מותאמת לגופך.
בתחילת השימוש בימים ובשבועות הראשונים צפויים כאבים בעיקר הלילה ובבקרים בשל נסיונות של הפין להגיע לזקפה באופן בלתי רצוני. עם משך הזמן הגוף מתרגל לחוסר היכולת להגיע לזקפה בשעות האלה ומפחית את הנסיון. הדבר לא פוגע ביכולת להגיע לזקפה כאשר הזין לא נעול.

אם יש לך שאלות נוספות מוזמן ליצור קשר.

נעילה נעימה.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 1 באוג׳ 2019
ההסבר למעלה מעולה, מהטובים שקראתי. רק אוסיף המלצה שאחרי שמשתינים רצוי להכניס קיסם אוזניים ולעבור על הכלובון מבפנים כדי לנגב שאריות שתן (לפחות בכלובון מפלסטיק/סיליקון). מונע ריח ושהייה של עור די רגיש בתוך פיפי.
ולא לקנות סתם זבל'ה מעלי אקספרס בשני דולר. אלה כלובונים חרא, ויכולים פשוט ליפול. ואתה לא רוצה שהכלובון ייפול, בטח לא באמצע החיים, למשל, במשרד.
עבד נעול​(נשלט)
לפני 4 שנים • 2 באוג׳ 2019

חגורת צניעות

עבד נעול​(נשלט) • 2 באוג׳ 2019
אני ממליץ על חגורת צניעות שלמה, כמו שיש לבנות אבל עם התקן לזין
בהתחלה לוחץ אבל מתרגלים לזה, פשוט תחתון שלא ניתן להסיר....
הקנדי​(נשלט)
לפני 4 שנים • 2 באוג׳ 2019
הקנדי​(נשלט) • 2 באוג׳ 2019
יש המון תשובות לכך בפורום של chastity belt באתר fetlife.com.
yanivvv
לפני 3 שנים • 13 באוג׳ 2020
yanivvv • 13 באוג׳ 2020
שלום חברים אפשר לדעת בבקשה מה נחשב מחיר הגיוני לחגורת צניעות? 250 ש"ח זה סביר או שאני יכול למצוא בפחות?
yanivvv
לפני 3 שנים • 14 באוג׳ 2020
yanivvv • 14 באוג׳ 2020
תודה על התשובה ועל הלינק...כבר קניתי אבל לא מצליח לשים האיבר שלי רפוי ועדיין לא מצליח להכניס רק שתי סנטימטר וזהו? זה אמור להכנס בכח או בקלות? קיבלתי מידות רק לקשירה של הביצים אבל החגורה עצמה שאמורה לנעול את האיבר אני לא מצליח להכניס? קרה למישהו?
masoul
לפני 3 שנים • 14 באוג׳ 2020
masoul • 14 באוג׳ 2020
שמן יניב, שמן תינוקות זה החבר הכי טוב של מה שיש לך שם והחגורת צניעות.
תשמן את האיבר טוב, תשמן את החגורה טוב, תהיה רפוי, ותכניס.
והכל לאט וההדרגתיות. בוודאי לא בכוח.
אתה אמור לחיות בזה בנוחות, או לפחות בנוחות מסויימת.

כל זה בהנחה שמה שיש לך שם הוא בעובי סביר כמובן.
אם מה שיש לך שם עבה יותר מספל קפה גדול, שכח ממה שאמרתי. זה לא יכנס (: