סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת תדירות...

Qcandy​(נשלטת){החזק}
לפני 4 שנים • 2 בספט׳ 2019

שאלת תדירות...

Qcandy​(נשלטת){החזק} • 2 בספט׳ 2019
בעלי ביקש שאשאל מה התדירות ההגיונית לסשנים סקס bdsm במהלך השבוע או בשפתו (לקבל זין לא ונילי).

אני טוענת שאני מקופחת...רוצה סשן עם סקס כל יום או לפחות יום כן יום לא.

והוא טוען שאני מגזימה.

לא מאמינה שיש תשובה חד משמעית כי כל זוג זה משתנה...

אבל ביקש שאשאל אז מנסה...

תודה מראש לעונים...מקווה שיצאתי מובנת.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 2 בספט׳ 2019
לפי הזמן מחזור ומחלקים ב1
בלוסום​(לא בעסק)

to each his own

בלוסום​(לא בעסק) • 2 בספט׳ 2019
או בלשון העם: אין לך כל כך מה לחפש תשובה אצל אחרים/ות... מה שחשוב זה שאת ובעלך תגיעו להסכמה... כך בעיני לפחות...
    התגובה האהובה בשרשור
Qcandy​(נשלטת){החזק}
Qcandy​(נשלטת){החזק} • 2 בספט׳ 2019
פיניקס יקרה תודה על תגובתך...כפי שכתבתי לדעתי אין תשובה חד משמעית
זה אינדיבידואלי אבל עשיתי מה שביקש לשאול כאן .
pinkslave​(נשלט)
pinkslave​(נשלט) • 2 בספט׳ 2019
אני אישית חושב שאין לזה איזה נוסחה מנצחת, יש הרבה משתנים בדרך כגון מחזור, מצב רוח, חשק מיני, לחצים בעבודה, לחצים בחיים, זמן ועוד ועוד ועוד
אני גם חושב שזה מאוד מסוכן לנסות להתחיל להכניס דברים כאלה לאיזה תבנית קבוע כי זה גם מאבד מהקסם שלו...
לצערי אין לי איזה תשובת קסם או משהוא מיוחד להוסיף שיכול לעזור אז רק נשאר לי לאחל לך ולבעלך שתצליחו למצוא את הזמנים הנכונים לכם
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 3 בספט׳ 2019
נגיד ככה. אם תביאי לנו את המינון הנכון של סקס ונילי, אנחנו נגלה לך את המינון הנכון של סקס בדסמי. רק הוגן, לא?
טוב, סליחה, הייתי חייב. נשמה, מה שפיניקס אמרה. תשובות יש לטכניקות, לבטיחות, למוצרים מומלצים, כאלה. למה שבאמת ביניכם, זה תחליטו לבד
ascertain​(שולט)
לפני 4 שנים • 3 בספט׳ 2019
ascertain​(שולט) • 3 בספט׳ 2019
כידוע, כל דבר ניתן לחלוקה לשלוש קטגוריות. בהקשר הזה יש את אלה שמספיק להם פעם בחודש, את אלה שמספיק להם פעם בשבוע ואת אלה שרוצים/רוצות כל הזמן.

הכלוב הוא מקום מתעתע כי יש בו ריכוז מעל הממוצע של אלה שרוצים/רוצות כל הזמן , בגלל הקשר המורכב שבין בדס'מ ופור-פליי, והריכוז הזה מושך סקרנים וכאלה שאין להם מספיק מהקטגוריות האחרות.

עוד בעיה נובעת מההנחה שסשן הוא משהו סטנדרטי. אבל יש שמסוגלים/מסוגלות שעות על שעות ויש שכוח סבלם/סבלן/כושרם/כושרן/ייצרם/ייצרן מגביל לחוויה קצרצרה שספק אם היא ראויה לשם סשן....

ואחרי זיון-השכל הזה, בתכל'ס, התשובה החד משמעית לדעתי היא שכל זמן פנוי שיש לכם, שאפשר באמת להקדיש אותו לסשן, ואתם בוחרים לבלות אותו בצורה אחרת, הוא בזבוז זמן.

יתכבד בעלך, ובמקום להסתתר מאחורי דעת-הקהל , יסביר לך מדוע זה לא בזבוז אלא בחירה ראויה וחשובה ונכונה (-:
charley
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019
charley • 9 בספט׳ 2019
חלום! שאלו יהיו הצרות שלי..
מצד הבעל.